Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WonderWoman, Módosítva: 2012. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Ápolja haját luxus shea vajjal, mely tápláló, regeneráló és védő hatásáról ismert. A hajpakolás erősíti és selymesen simává teszi a hajat.

Kiszerelés: 200 ml

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Az illata valami isteni, nekem nagyon tetszik! Összességében nem rossz, de teljesen átlagos teljesítményt nyújtott, újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Biababa02

2017. március 9.

Amit írnak róla, pontosan azt teszi a hajjal! Egyszerűen imádom. Ár-érték arányban tökéletes. Az illata mennyei, nekem kicsit a vaníliára emlékeztet, amit imádok. Hajmosás előtt kenem fel, rajta hagyom egy fél órát, majd megmosom. Szárítás után selymes, fényes és puha tapintású és illatos lesz a hajam!!
Remélem sokáig lesz kapható. Mindig lesem az akciót is a magazinban, azonnal rendelek akkor többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Evike88

2015. február 25.

Azt kaptam,amit vártam tőle. Nem zsirosít (igaz a hajtövekre nem használom), táplál, könnyen kezelhetővé, fényessé, egészségesebbé teszi a hajam. Az illata szuper és tartós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Nagyon puha lesz a haj, viszont akinek zsírosodásra hajlamos annak csak akkor ajánlanám ha a végekre teszi. Én is így használom és nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

princessina

2014. február 17.

Puha lesz tőle a hajam (bár amúgy is az, mert kb 5 féle másik kencét is használok rá...hajmánia na :D ), az illata kicsit nekem erős, de ha kimosom elmúlik :) A planet spa olivás pakolásátó sztem jobb, de egyébként az olíva olajat semmi sem múlja felül, ezt könnyebb kimosni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

cicatapmancs

2014. február 4.

Kettőt rendeltem belőle, mert gyakorlatilag kettőt kaptam egy áráért így akciósan. Az illata nagyon emlékeztet valamire gyerekkoromból, de nem tudok rájönni, hogy mire. Tetszik,hogy végre egy olyan "bolti" hajpakolás amit nem kell 1 perc után kimosni a hajamból. Ugyanannyit tud szerintem, mint bármelyik másik hajpakolás, semmi extra. Puha lett tőle a hajam, de hát a többi balzsamtól és pakolástól is ugyanilyen lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

bettina88

2013. december 31.

Az illata az isteni, és elég sokáig érződik is. Valóban szebb a hajam ha használom. De nekem sajnos elég kevés az árához képest.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

SuicideCandy

2013. december 14.

Isteni illatú hajpakolás. Odavoltam érte. De sajnos nem a hatása miatt. Az valóban átlagos. De az az illat! Ha parfümbe kiadnák esküszöm többet keresnének vele... Igaz valóban intenzív és biztosan nem mindenkinek jön be ez a vaníliás erősen édes illat. De az én érzékeimet lenyűgözte. A hatása miatt csak 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Fruzsina0620

2013. december 1.

Nagyon jó kis hajpakolás! Sima, fényes, puha, rendezett lesz tőle a hajam. Én 1-2 óráig hagyom rajta a hajamon és meglátszik az eredmény :). 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Pndss

2013. október 29.

Én is akciósan vettem, így megérte szerintem, ennyiért nem kapok jobbat. A hatása átlagos,de az illata valóban sokáig megmarad a hajamon,amit imádok. Nekem egyáltalán nem zsírosít,a tégely kiszerelés pedig sokkal praktikusabb számomra,újra venném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Acid Yellow 3, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.