Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

12 maszk és pakolás praktikus kiszerelésben. Tartalma: Mediterrán olívaolaj hidratáló arcpakolás (4 x 5 ml), Japán szaké és rizs lehúzható arcmaszk (4 x 5 ml), Iszappakolás arcra holt-tengeri ásványokkal (4 x 5 ml).

Monik

2013. november 4.

Mindhárom pakolást használom és szeretem. Zsíros bőrömre még az olivás is jó, nem lesz tőle zsíros csak hidratált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

sün

2013. április 10.

Nagyot néztem, mikor megérkezett, mert a katalógusban lévő kép alapján egy jóval nagyobb csomagnak gondoltam. Ott úgy volt fotózva, hogy kb. A5-ös méretű volt. Nem értem, miért kellett ezt felnagyítani, hiszen nem olyan, mint egy szempillaspirál, ahol érdekes lehet, hogyan állnak a kis sörték. Ezt átverésnek éltem meg. Ha tudom, hogy ez egy ilyen mini csomag, nem adok ki érte annyit, mert nem volt olcsó.
Különösebben nem is jók. Nem ártott, de javulást sem tapasztaltam. Nem is vettem több Planet Spa terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

biondi

2013. január 4.

Nagyon praktikus ebben a kiszerelésben, ha mentem is valahova, csak kivettem egyet, és pont olyanok vannak benne, amiket felváltva használhatok, attól függően, milyen célnak kell megfelelnie. Maguk a pakolások viszont nem a legjobbak, szárítottak eléggé, de kicsit szebb lett a bőröm tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Padlizsán

2012. szeptember 18.

Karácsony előtt vettem egy ilyen szettet akciósan mondván kipróbálom, és ajándéknak is tökéletes. Anyukámnak és Keresztanyukámnak raktam 3-3 darabot a csomagjukba és nagyon örültek neki :)
Én így ismertem meg ezeket a termékeket, kipróbálásra ennyi bőven elég szerintem.
Az olivásat én az idősebb korosztálynak szánnám, mert nekik beválik, nekem kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

CocoSunrise

2012. szeptember 13.

Jó kis szett, tetszik, hogy több maszk van benne. Csak kár, hogy az olíva maszk használhatatlan.... alig hidratál, 1-2 órán át puhább a bőr és kb ennyi a hatása. Úgyhogy nem nagyon éri meg az árát az egész, de ajándékba valakinek nem rossz ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

C.Dóri

2012. szeptember 12.

Jó, hogy egy csomagban ennyiféle maszk van, teljesen jól bevált az összes. A kedvencem amelyiket száradás után le kell húzni az arcról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Nagyon szeretem ezt a mini kiadást,mert ki van adagolva és többféle van benne.Remélem nem csak limitált lesz....a kedvencem a japán rizse még ha olyan szadó-mazós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

sugarglider

2012. július 14.

Nagyon szeretem őket, csak az olívaolajosat nem használom, mert attól nagyon zsíros lesz a bőröm. A kedvencem a holt-tengeri ásványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Pixie83.

2012. június 25.

Nagyon bevált. Szeretem a P. S. arcpakolásokat. Eddig még nem okoztak csalódást. De azért én se bánnám, ha inkább holt-tengeri-s és olivás lenne benne, mert a szakés tényleg macerás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

pityepotya

2012. április 24.

brigooo, nekem az volt a baj, hogy kicsit még nedves volt az arcom, amikor felvittem, akkor csak kis darabokban tudtam leszedni. aztán másodjára már teljesen száraz bőrre vittem fel. nem mondom, hogy egyben lejött az egész, de jóval egyszerűbb volt, mint első alkalommal. de azért még így is fájt kicsit nekem is.
egyébként az iszapos a kedvencem nekem is, az nagyon puhává varázsolja a bőrt. a japán szakéval pedig a fent említettek a gondjaim, de azt is szeretem.
szerintem ez egy remek csomag, jók ezek az avonos pakolások :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

szerintem ez egy remek csomag, jók ezek az avonos pakolások :)

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Narancssárga.

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.