Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Csokoládé illatú selymes testápoló szuflé

• kakaókivonattal rendelkezik, mely gazdag antioxidánsokban és ásványokban
  • táplálja és hidratálja a bőrt, miközben a csokoládé kellemes illata ellazít

LengyelB

2017. szeptember 2.

Én téli testápolóként használtam. Azért rendeltem meg, mert imádom a planet spa szuflékat. Illata nagyon kellemes csokoládés, szinte kedvem lenne belekóstolni :). Sajnos egy plusz réteget hagy a bőrön, egyik alkalommal, mikor termálfürdőben jártam egy fehér réteg képződött a lábaimon a terméktől. Emiatt csak 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Kremcica

2017. április 7.

Se az állaga se az illata nem tetszett. Ragacsos volt, különösebb extra hidratáló hatását sem éreztem. Ennyit tud egy Nives-Dove-Garnier is. Ráadásul olyan fura réteget hagyott a bőrömön minta önbarnítóztam volna és persze a ruhát/pizsamát összekente. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

yudiger

2017. április 6.

Nagyon megtetszett az illata a katalógusban. Sajnos a krémnek már nem annyira jó az illata, mint amit a papíron produkált. Kis idő múlva - ahogy Luna1024 is írta - a krémben valami sötétebb, barna, vízállagú folyadék jelent meg, ami "úszott" a krém felszínén. Nem okozhatta sem tárolási probléma, sem pedig az, hogy lejárt a termék szavatossága, mert nem telt el még annyi idő. Csalódás. Ennél sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 6.

egetoerika

2017. április 1.

Borzalom. Az illat még csak elmenne, de az állaga! Gyűlölöm! Ki találta ezt ki? Pocsék. Ingyen sem kellene

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Lanie

2016. november 10.

Imádom az erőteljes illatokat, amikor olvastam, hogy a legtöbb embernek nem jön be annyira intenzív akkor már tudtam, hogy ezt nekem találták ki. Megosztó, természetesen, erőteljes szín, erőteljes trüffeles, bonbonos illat, annyira, hogy a párom fogta magát és bele is nyalt, majd csalódottan jelentette ki hogy ez nem édesség. Hát nem bizony, de ahogy az édességet sem eszem minden nap úgy ezt a krémet is csak akkor "hordom" amikor van kedvem otthoni spa élményeket szerezni, egy kiadós lazítós kádban töltött fél óra után a bőrömbe masszírozom és élvezem, hogy órákon keresztül, sokszor akár reggelig körbe leng, beleburkolózom mint egy puha köntösbe. Ez nekem való, ahogy már írtam, de nem mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

eperturmix

2016. október 15.

Nekem ez borzasztóan büdös.Nem is akartam magamra kenni emiatt,hónapokig volt a polcon aztán kidobtam.És közbe meg drága is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Luna1024

2016. július 6.

Elképesztően finom csokiillata van! Avonból rendeltem, a termékcsalád testradírjával együtt, még régebben. Az illata annyira élethű és jó, hogy konkrétan összefutott a nyál a számban, ahányszor megéreztem. :) Viszont az illatát kivéve se a hidratálás terén, se egyéb szempontokat tekintve nem jeleskedett. :/
Krémes állagú, viszonylag sűrű krém, amit a test némely részein könnyű volt eloszlatni egyenletesen, de pl. lábon egyáltalán nem. Nehezen is szívódik be, így semmiképp sem reggel ajánlom a használatát, hanem este. Ha pedig a lábamra kenem, néha fehéres réteget hagy a bőrömön... És még egy: miután megvettem, kb. a 2.-3. hónap környékén a krémben kávészínű, vízállagú folyadék jelent meg, ami "úszott" a krém felszínén. Nem tudom, miért lehet ez, de már másoktól is hallottam ilyet, pedig én pl. nem tartottam se túl meleg, se túl hideg helyen, és mindig rendeltetésszerűen használtam.

Az illata fantasztikus, de az említettek miatt, valamint mert a hidratáló hatása csak az amúgy sem túl száraz bőrön ér valamit, így fájó szívvel, de csak 3 csillagot tudok adni... Nem tudom, lehet-e még kapni egyáltalán, de ha igen, akkor is azt mondom, költsétek a pénzeteket másra, töredékáron vannak drogériákban is legalább ilyen jó hidratálók. :/ Az illata, meg az a minimális hidratálás nem ér 1500 forintot szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Nekem tetszett az illata, szinte elvarázsolt. Könnyen beszívódott, de nem éreztem valami hidratálónak. Száraz bőrüeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

JudithBeauty

2015. szeptember 1.

Barátnőmmel megegyeztünk, hogy rendelünk ilyen testápolót. De kár volt! Egyikünknek sem tetszett. Nagyon émelyítően édes csokoládé illat, olyan tömény trüffel, amit nem tudsz lemosni magadról. Eléggé ragad, és nehezen szívódik be, még a száraz bőrbe is. Mondhatni csúszós lesz tőle a bőr, és a ruhát is összefogja. Többet nem rendelünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Barbarian

2015. augusztus 28.

Uuu imádom az ilyen és ehhez hasonló illatokat, nagy jól hidratál , sokáig tart.Újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Színezék. Lilás piros.