Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Ella

2014. augusztus 18.

Nekem sajnos nem jött be. :( Nagyon szerettem ezeket a holt-tengeri iszapos cuccokat, de ez nem lett a kedvencem. 1 évig tartott, mire elfogyott. Állagra nagyon meglepett, kifolyt a tenyeremből, mielőtt a hajvégekre kenhettem volna. A hatása valami borzalom, kritikán aluli. Nem lett puhább vagy kevésbé töredezett tőle a hajam, csak ragacsos, merev, nehezen kezelhető és gyorsan zsírosodó és állandóan beletapadt valami, szerintem direkt vonzotta a kis fehér szöszöket. :( Ami miatt 2 csillagocskát kap tőlem, az az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

happyend

2013. december 30.

Az illata enyhén olyan mintha vmi férfiparfümöt kevertek volna bele, a hatása pedig mint egy hajbalzsamnak, nem ápol úgy mint egy pakolás, alig vártam h. elfogyjon. : (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Babooca

2013. március 31.

Annyira szerettem, de már nincs a katalógusban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Annyira szerettem, de már nincs a katalógusban. :(

Cu2tka-baba

2012. szeptember 19.

Eddig itt állt a szekrényben és ma kipróbáltam. Először féltem, mert nekem ez az illat a bőrtisztító pakoláshoz társult eddig, de jót tett a hajamnak. Hosszútávon majd kiderül, hogy mennyit javít rajta, de eddig 5*

update: most már egy ideje használom, és azt vettem észre, hogy javult a hajam állapota és kevesebb is elég ebből a pakolásból, mégis száradás után is puha marad, sőt ha a göndör tincseket kifésülöm pár nap után még úgyis hordható lesz a hajam nem pedig egy kivasalt pulikutya feelinget kapok maximálisan megérte az árát

update 2: most fog elfogyni, de azt hiszem ez is túl tündérmese lett volna ha igaz lett volna... tény hogy rendbe hozta a hajam valamennyire, de egy idő után elmúlt a hatása elérte a maximumot és annál többet nem javított így mínusz 1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

shara88

2012. szeptember 4.

Élettelen hajam volt és arra tökéletesen megfelelt. Hidratálja és ápolja a hajat. Mostanában ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

SAnett

2012. augusztus 4.

Őszintén szólva nem vártam valami nagy dolgot, csak mint az átlagos Avonos hapakolásoktól; puha haj,fény. Első használat után elkezdtem nézni a többi planet spa termékeket( nekem ez volt az első,nem nagyon kellettek a termékei,nem tudom hogy miért),mert annyira megtetszett a könnyed érzés,simaság, az illat(amit elsőnek furcsálltam,de utána beleszerettem) ami NEM ment ki 1nap alatt,mint a többi. Egy rosszat tudok róla mondani,az ára, és sajnos már a katalógusban nem láttam ezt a terméket. Remélem "visszahozzák" ,mert nekem kell utánpótlás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Orsy

2011. június 14.

Nem csalódtam benne,szeretem a Planet Spa termékeket.Bár az illata nekem személy szerint nem tetszik,de ettől függetlenül szeretem a hatása miatt,nagyon selymes lesz tőle még a legsprődebb haj is.Érdemes minél tovább a hajon hagyni. Az ára mondjuk lehetne kedvezőbb, de néha ki lehet fogni akciókban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.