Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Aktív szén tartalmú arclemosó, amely segít eltávolítani a felesleges faggyút és a szennyeződéseket, hogy a bőröd ragyogóan tiszta és bársonyosan puha tapintású lehessen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BlzsLili

2021. február 26.

Nézzük csak.. Hát nekem hormonális aknés a bőröm. Nyilván csodát nem művel vele, de nem irritálja és nem is "nyikorog" az arcbőröm tőle. Ami a sminket illeti, lehozza de nekem kicsit nagyobb tisztítóerő kell ahhoz, így nem érzem 100%-ig sminktelennek az arcom, ha csak ezzel mosom le mondjuk. Ár-érték arány jó, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

zonga

2020. október 15.

Tetszik. Ugyan az arctisztító szivacsomat elszínezi, de szépen leszedi a napi koszt, nem irritál, nem csíp, jó az állaga. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

NovErke

2020. október 11.

Mivel a maszkját imádom, megrendeltem. Az állaga olyan mint egy kissé hígabb zselésebb krém és egyáltalán nem habzik. Ettől nekem olyan érzésem van, mintha meg sem mostam volna az arcomat. Valamint ha lecsöppen, utána törölhetem le a kézmosó kagylót, csúnya fekete. Viszont az arcom mégis tiszta lesz még a sminket is szépen leviszi, nagyon jól mattít, szárít is, de mivel nekem zsíros a bőröm, ez nálam előny. Kimondottan zsíros bőrtípusra való, arra kiváló, más bőrtípusra viszont egyáltalán nem ajánlom. Szeretem is meg nem is. Nem tudom még hogy újravevős lesz e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

RowenaC

2020. szeptember 5.

Nem egy üvegét elfogyasztottam már, nagyon szeretem. A micellás vizet szoktam vele lemosni, nagyon jó, hogy nem habzik, nekem ez plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

obettina

2020. július 15.

A foreoval megtisztított arcomra szoktam felvinni. Szépen mattít. Kissé szárítja a bőrt, de arckrémmel tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Palma215

2020. július 15.

Én nagyon szeretem, szerintem kellemes az illata, szépen végzi a dolgát, puha és illatos utána az arcbőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

TamaraS

2020. július 1.

Naponta használom esténként arclemosásra. Igazából a funkcióját eljátja, kényelmes a használata, pont ideális mennyiséget adagol a pumpa. Nem irritál, nem húzódik tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

anillam

2020. június 1.

Pár hónapja használom, nekem kicsit húzódik utána a bőröm tőle, az illata és állaga nekem tetszik, szeretem a pumpás adagolót, mert nagyon praktikus. Felfrissíti a bőröm, szépen tisztít.Utána bekenem hidratáló krémmel és akkor már nem érzem, hogy húzza a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Eowynie

2020. április 16.

Nekem sajnos nem vált be. Nem tisztítja meg kellőképpen a bőröm + a tesztúrája és az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Lolychan

2020. április 5.

Nem olyan rossz kis arclemosó. Nekem csökkentette a pattanásaimat és mattított is. Nem mindennap használom viszont, váltogatom egy tea fa olajos lemosóval, ami viszont erősebb ennél. Erős 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.