Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Méregtelenítő hatású holt-tengeri ásványi anyagokban gazdag lábápoló krém, mely puhítja és ápolja a kirepedezett, megkeményedett bőrt. Holt-tengeri sótartalma gyorsítja a bőr regenerálódását; E-vitaminja pedig késlelteti a bőr öregedését.

• megpuhítja a bőrkeményedéseket
  • puhítja, hidratálja, frissíti a lábakat
  • E-vitamint és holt-tengeri ásványokat tartalmaz

Bergamo1

2014. október 18.

Összetartozunk, ő meg én:) Azt azért nem állítom, hogy annyira tökéletesen ápol, mint ahogy az a fenti leírásban szerepel, konkrétan nálam ezt az ápolást akármelyik gazdag textúrájú krém képes lenne hozni. Amiért oda meg vissza vagyok tőle, az az, hogy a kellemes illata mellett addig, amíg egy helyben maradva, elég vastag rétegben hagyjuk a bőrön, valami hihetetlenül pihentető és kellemes érzést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Tinc

2014. január 10.

Az Avon Planet Spa dead minerals termékcsalád tagja. Egy 75 ml-es tubus ára 1100 Ft körül van eredeti katalógus áron, de az akciók során jóval olcsóbban is hozzá lehet jutni. A termékcsalád többi tagjához megszokott illattal, ami elvileg a Holt-tengert idézi. Hm, sós? :D Leginkább nyugtató illatként tudom elkönyvelni, ami az esti lefekvés előtt valóban képes hatni. Rendszeres használat (és persze lábápolás) mellett szerintem szépen rendbe hozza a sarkak érdes, száraz bőrét. Viszont azt fontos tudni, hogy ne rinocérosz talpakra kenjük rá, és várjuk a csodát. Érdemes előtte egy alapos pedikűr és utána ezzel kezelni. Lehet pakolásként is alkalmazni, éjszakára vastagon felkenni és egy zoknit ráhúzni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Oraculum

2014. január 2.

Hamar beszívódik, szerettem, az összetevők miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Hamar beszívódik, szerettem, az összetevők miatt csak 4-es.

poison13

2013. november 17.

Az illata megosztó lehet mint a család többi tagjának is van aki nagyon oda van érte van akinek túl erős netán férfias. Én az első tábort erősítem szeretem az illatát. Viszonylag gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és jól hidratál teszi ami a dolga a holt tengeri ásványos család szerintem a legjobb a planet spa termékek közül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

berka

2013. október 27.

Egész puha lesz tőle a lábam, igazából csak megszokásból használok lábápolót, úgyhogy nem várok sokat tőle. Az illata miatt szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

CandyCurses

2013. szeptember 14.

Az egyik legjobb lábkrém, amit használtam. Pár használat után finomabb lett a bőröm, és nem kell órákat várni, mire megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Szaszmancs

2013. június 23.

Nekem nem vált be. Elkenegettem, mostanában minden este ezt használtam, de nem vettem észre lényegi változást a lábamon. Csak alvás előtt tudtam használni,mert nekem nagyon lassan szívódott be és sokáig csúszós volt tőle a bőröm. Az illata nagyon erős, én nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

_ca_

2013. június 23.

Különösebb gondjaim nem voltak a használata előtt sem, de tényleg hatékony krém. Az illata viszont nem tartozik a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 23.

SuicideCandy

2013. április 11.

Remek lábápoló krém. Másnap is isteni puha tőle a lábam. Az illata nekem se jön be egyáltalán...
De ezt leszámítva nagyon jól teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

De ezt leszámítva nagyon jól teljesít. :)

orsipanka

2013. április 3.

Nagyon jó volt, jól hidratált. Az illatáért nem voltam oda, de nem az a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Nagyon jó volt, jól hidratált. Az illatáért nem voltam oda, de nem az a lényeg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol