Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: pozsiga, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

A mélyhidratáló pakolás selymesen puhává, egészségessé és ragyogóvá varázsolja a száraz és töredezett hajat is. Olívaolajat, olajfalevél-kivonatot és UV-szűrőt tartalmaz, ezáltal ápolja és óvja a hajat.

HardCandy092

2017. január 4.

Nem egy rossz termék, akciósan jutottam hozzá, úgy megérte az árát. Nekem tetszett az illata és a hajam tényleg puha lett tőle, viszont viszonylag sokat szoktam használni az ilyen jellegű pakolásokból, mert balzsamként használom őket, és úgy azért eléggé fogyott. Összességében nem vettem újra, mert az ára borsos, olcsóbb termékek is tudják ezt a puhaságot nyújtani. (-1 az ára miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Mesi13

2016. november 5.

Egyszer nagyon olcsón volt a katalógusban, akkor próbáltam ki. Elhasználtam, de nem tett csodát a hajammal. Nekem egy Baleás balzsam többet ér. Igazából örülök is, hogy nem dobtam ki rá sok pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Hrvthszlv

2016. május 23.

Nem szeretném lehúzni az avon termékeit, mert am összességében megvagyok velük elégedve. ÁM ez a termék egyenesen pénzkidobás volt számomra. Kárt nem okozott a hajamban (még szerencse), de hasznot se, semmi hatása. Egyetlenegy pozitívuma, hogy jó az illata, de hogy orgona illatra emlékeztet az biztos :D nem hogy nem veszem újra, meg is bántam, hogy megvettem.. azóta a polcon áll és képtelen vagyok elhasználni. Lehet valakinek bevált nekem nem, de valószínűleg ez is hajtól függ. Nekem alapból száraz és kissé töredezett a hajam, szóval lehet extra extra ápolás kell az én hajamra és lehet akinek normális a haja annak ez megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

zonga

2016. május 10.

Én nagyon szeretem, az egyik kedvenc pakolásom. Az összes avon mediterrán olivaolajos cucc, nagy kedvencem, és ez is. Finom, puha, hidratált lesz tőle a hajam, és valahogy tovább bírja mosás nélkül, mint enélkül. Tehát nem zsírosít. Én az illatát, állagát is szeretem.Nekem tetszik az, hogy tégelyes, annyit veszek belőle, amennyit szeretnék.
Nem használom minden mosásnál, és változó, hogy mennyi ideig van a fejemen, van, hogy csak pár percig, de olyankor is érzem a hatását.Mivel csak alkalmanként használom, sokáig elég.

Viszont drága, csak akciósan éri meg megvenni. Teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Viszont drága, csak akciósan éri meg megvenni. Teljes árat nem adnék érte.

Dalmicica

2015. november 12.

Nem tudok rosszat mondani erről sem, ahogy az összes többi avon spa termékről sem. Isteni
Avon Spa <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Avon Spa <3

Charis

2015. október 10.

Nagyon-nagyon jó termék! A hajam szinte természetellenesen sima lesz tőle, nem áll szanaszét, és hihetetlenül puha. Én egy kis kókuszolajat is szoktam keverni hozzá, na így a hatása csak fokozódik. Egyedül az illata tömény nekem, de ez semmit sem von le a teljesítményéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 10.

Damayanti

2015. szeptember 28.

Jó volt, persze, ettől is selymes és fényes lett a hajam, de nem használtam el, mert egyszerűen nem volt hozzá türelmem. 20 percet kellett volna rajta hagyni de nekem még az 5 perchez sem volt mindig türelmem, ezért nem valók nekem a pakolások :) Szerencsére nem volt olyan sérült a hajam soha, hogy amiatt ennyire specifikus ápolásra legyen szükség, csak kíváncsiságból próbáltam ki egyszer akcióban ezt, de ahogy írtam, végül el se használtam, hiába nem volt rossz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

agi80

2015. március 1.

Nagyon bejött, pedig igazából nem szeretem az Avon hajra való termékeit. Puha, lágy és könnyen kifésülhető volt tőle a hajam. Az illata is kellemes volt, nem túl erős, ami pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Evike88

2015. február 25.

Kiváló, könnyen használható,kellemes. Csak dicsérni tudom. Teljesen elegedett vagyok a hatásával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

rekaful1

2014. december 30.

nekem ez az egyetlen ami szép egészséges kinézetűvé teszi a hajamat.pl.egy kallos hajpakolás amit eddig használtam se tette ilyen széppé a hajamat.előnye még hogy elég egy kevés is a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

Hidratálók: Glutamic Acid, Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol, Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Phytantriol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Oil, Dimethicone, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dicetyldimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Trideceth-12
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-18, Dicetyldimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Phytantriol h I al 2 2

Színezék. Narancssárga.