Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2012. november 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Ünnepeljen ezzel a kellemes illattal.

linda.labik

2013. október 3.

Az illatát én is szerettem, viszont csípett és kipattogtam tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Az illatát én is szerettem, viszont csípett és kipattogtam tőle :(

kismadár

2013. október 3.

Én is nagyon szeretem az illatát, engem a pezsgőre emlékeztet! Imádom. ♥ Jól hidratál, nem irritál, és még olcsó is. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Nicu

2013. július 30.

Szerintem is jó illata van, jól hidratál, igaz, csak párszor használtam, ha barátomékhoz elfelejtettem vinni testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Dalmaa_

2013. július 30.

Nagyon finom illata van, bár testápolóként csak a lábszáramra használtam, de ott megfelelő hidratálást végzett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.