Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Segít megelőzni a bőr kiszáradását és berepedését. Véd a hideg idő szárító hatása ellen.
Mielőtt hirtelen a fagyossá vált szeles időben találná magát, amire a szélre és hidegre érzékeny bőre is emlékeztetné, gondoljon a hatásos védelemre.

A Skin So Soft Téli ápolás termékcsaládját kifejezetten a téli bőrápolásra fejlesztettük ki, mely megfelelő védelmet és gondoskodást nyújt, intenzíven hidratáló formulájával. A Téli ápoló kézkrém az intenzíven hidratáló és revitalizáló, frissítő hatásáról ismert Hydroseal komplex-et, shea vajat, bőrlágyító Barbassu olajat és E-vitamint tartalmaz, melyek védik és táplálják a test bőrét. A termék az Avon által szabadalmaztatott Soft Touch formulának köszönhetően különleges puhaságot és lágyságot kölcsönöz a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

etoc

2017. január 9.

A valaha használt legjobb kézkrémem volt. Mindig este vittem fel, mert lassan szívódik be, elég zsíros, nehéz krém. Télen tökéletes a bőrnek. Megszüntette a szárazságot, kirepedezést, fájdalmat és viszketést. Azóta nem találtam hozzá hasonlót, mindig emlegetem, hogy régen az Avonnak volt egy intenzív téli kézkrémje..... Bár az összetevőlista hagy némi kivetnivalót maga után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

csokilany

2012. szeptember 17.

Ő volt a kedvenc kézkrémem, állagra is, illatra is, hatásra is, és még a csomagolását is imádtam :) :) :) Ráadásul nem is volt drága... Volt belőle egy szérum is, azt éjszakára használtam, ezt nappalra, és hát egész télen olyan volt a kezem bőre, mint a babapopsi, pedig nekem könnyen kiszárad. Nekem a beszívódásával sem volt bajom.
A legjobb volt, nagyon szomorú vagyok, hogy már nem lehet kapni, azóta sem hozták vissza, pedig bevásárolnék belőle minimum 20 évre :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

timcsi76

2012. február 25.

Tipikus, erős illatú, téli kézkrém. Napközben nem annyira szerettem használni, mert papírokkal dolgozom, a krém pedig zsíros érzetet hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 25.

mankaa

2012. február 18.

A kedvenc téli kézkrémem volt. Gazdag, zsíros, ápoló, ha este használtam reggelre csudafinom puha volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

agi.greendaygirl

2012. február 9.

én nagyon szeretem ezt a krémet. finom az illata és gazdag az állaga, jól hidratál szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Emily

2012. február 9.

Isteni az illata, de kézkrémnek nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Isteni az illata, de kézkrémnek nem az igazi.

BabaCica92

2011. május 29.

Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 29.

Imádom :)

szucslia

2011. március 5.

Elégedett voltam vele, nagyon kellemes illata van, és finoman visszazsírozza és hidratálja a kézbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Urea, Lactic Acid, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Dimethicone, Canola Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Ceteth-24, Steareth-2
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80, Ceteth-24, PEG-100 Stearate, Steareth-2
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).