Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Arany fénnyel vonja be a bőrt.

tenagi

2017. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, de hamarost a kukában landolt. Egyszerűen az extrém fehér bőrön, ami nyáron is csak éppen hogy barnul természetellenes az arany csillám. Ráadásul testápolóként is megbukott nálam (kb. mintha semmit sem kentem volna magamra annyira hidratált). Ha legalább annak jó lett volna, akkor maradt volna, de így megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Evu28

2017. június 7.

Szepen csillog nagyon jol hidratal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Szepen csillog nagyon jol hidratal

diana.m.nagy

2014. május 13.

Barna bőrön gyönyörű, de a fehér bőrűek kerüljék, mert nem mutat jól. A funkcióját viszont valóban betölti, tényleg szépen csillog, viszont nagyon folyós, pacsmagolós cucc, úgyhogy csak 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

fritz.aniko

2014. április 2.

Nem rossz, közepesen hidratál. A csillámok nem 'zavarták' a bőrömet - nem volt kényelmetlen és nem volt sok - nem lett túlságosan csillogó a bőröm a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

FairyJuice

2013. december 9.

Az aranyló ragyogás csillámokban nyilvánul meg. Nekem kicsit sok volt, konkrétan minden csillogott tőle. Nekem erre nincs igényem, hogy ilyen szinten csillogjak, de csak a szavát tartja ezzel, szóval emiatt nem vonok le pontot. Kicsit hígabb az állaga, talán emiatt fogyott gyorsabban. Nem szerzem be újból, de jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

berka

2013. október 27.

tetszik, mindig nyáron használom, csak úgy csillogok tőle :) Eleinte zavart, de utána eszembe jutott miért is vettem meg, hát hogy csillogjak. Más szempontból nem tudom értékelni, mert ez volt a cél amiért megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Vivianka

2013. július 16.

Szeretem, mert tényleg szépen csillog. Én találomra rendeltem, nálam volt egy kis barnító hatása is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Borsolina

2013. május 26.

Nagyon szépen csillog és szerintem megfelelően hidratál is.Nekem bejött,én szeretem,a tusfürdőjét szintén:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Dorcsek

2013. május 20.

Az illata nem igazán jön be, a csillámok viszont szépek :) Felkenés után azonban még sokáig zsíros érzetet hagy. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

k.dorika

2013. április 24.

Nyárra pont jó a hidratálása. Nekem az illata is bejön. Elég csilli-villi, nem mindennapi munkába járós testápoló. A fekete ruhára pedig nagyon szeretnek rátapadni a csillámok.
De amúgy alkalmanként kiváló, és valóban a barna bőrön nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

De amúgy alkalmanként kiváló, és valóban a barna bőrön nagyon szépen mutat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.