Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít hibátlannak mutatni a bőrt, bármilyenek is legyenek a fényviszonyok. Segít ragyogó külsőt adni bőrödnek, anélkül, hogy ki lennél sminkelve.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon szeretem. Még van benne egy kicsi. Nyáron csak ilyet használok a fényvédelem miatt. Ad egy kis üde, ragyogó színt a bőrömnek,nem szárít, igaz jól el kell dolgozni, hogy egyenletes legyen és ne csillogjon... de megéri a fáradtság. :) Viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

zahraa

2017. szeptember 9.

Nem jott be... furcsa narancssargas szine lett a boromnek tole, es nehez volt lemosni. Az illata jo, de beleul a rancokba, es tenyleg tokfejnek neztem ki tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Reva03HU

2016. november 12.

Igazából nekem nincs bajom vele. Igaz,nem a napi hidratálóm és leginkább képeken veszem észre hogy nem vagyok annyira sápadt, mint egyébként, de pattanásokat se csinál. Egy flakonnal már elhasználtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Chrissy

2016. augusztus 18.

Nagyon szuper termék. Nem gondoltam volna, hogy egy rendelős krémre kattanok rá, de megtörtént. Valaki itt hagyott nekem egy katalógust és unalmamban lapozgatva ennek a leírása megfogott. Akciós volt, mondom egye fene, kipróbálom, mit veszíthetek, ennyiért nem téma. És nagyon bevált. Kicsit ragacsos a finise. Meg fényes is. Kifénylek tőle T-vonalban elég hamar. Miért voksolok akkor mellette mégis? Mert ahányszor sietve megyek valahová és gyorsan kell szalonképessé válnom, vagy csak nem akarok a'la nude a boltig se menni, akkor ez kéznél van és instant megszépíti a bőröm. Mindjárt úgy nézek ki, mint aki kipihent és egészséges. És nem kell vele sokat bíbelődni, szépen elkenni, stb. Ráadásul rengeteg bókot kapok, hogy milyen szép bőröm van smink nélkül. Nem tudom mi a titka, talán a fényt veri vissza úgy, hogy szép bőrt mutat? Én a tükörben pár óra után nagyon fényesnek látom tőle az arcom és nem ájulok el a hatásától, de mondom, a bókok meg mindig jönnek, ha ez van rajtam. Döbbenet, nem?! Ezért veszem, semmi másért. Nem hidratál jól, ragad, kifényesedik, de a bókokat kapom. Ezért nekem megér 5 csillagot. Viszont sajnos újítottak rajta és az új verziót annyira nem annyira csípem. Na, majd oda is nyilatkozom, ha felkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Piedra

2016. július 5.

Kissé fura illat, de kellemes állag. Fedése szerintem jó, egyenletes, de sajna a zsíros bőrömre nem jó, még zsírosabbá teszi a T-vonalamat, és kicsit úgy érzem, mintha egy maszk lenne rajtam.
Nem dobom ki, megvárom míg elfogy, bár az nem mostanában lesz, mert ritkán használom amúgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

panneszka

2016. április 2.

Elhasználgatom, de csak itthonra, mert kidobni drága. Amit állít, hogy segít hibátlannak mutatni a bőrt az nagyon messze áll a valóságtól. Felkenés után elkezd ragyogni a bőröm, mintha extra zsíros lenne, bár pár perc után beszívódik más probléma nincs vele, de semmivel sem lesz szebb az arcom, emellett gyenge fedése sincsen. A fényvédő miatt csak a 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

hbrigi25

2015. november 30.

Annyira jókat mondtak róla azok az ismerőseim, akik ezt a krémet használták, hogy gondoltam én is kipróbálom. Nos nekem sajnos csalódnom kellett. Kibomtottam, illatra nagyon jó, a tubusból egy kellemes textúrájú és könnyen beszívódó krém jött ki, de mintha nem is kentem volna semmit az arcomra. Nem lett puha, nem lett szép a bőröm még az apróbb hibákat sem fedte el; ellenben nagyon szárított és egy idő után úgy éreztem, hogy fuldoklik az arcbőröm a krém alatt. Így sajna csak 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

spavanilly

2015. november 12.

Számomra nagy csalódás volt ez a termék. Gondoltam, ha sietek, majd ezt használom, meg pici szempillaspirált, és kész. Az arcomat fényessé tette, mintha zsíros lenne, a színe meg nagyon erősen természetellenes hatást keltett. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

vamgirl19

2015. október 8.

Sajnos nagyon nem vált be, pedig nem egy olcsó termékről van szó. Foltos, pirosas lett tőle az arcom, semmi természetesség. Kb. 3-szor próbáltam meg használni, hátha én voltam a béna, de egyszerűen nem jöttem rá, hogy ez mégis mire jó. Nem vártam tőle csodákat, púder alá szerettem volna, sminkalapnak/hidratálónak használni, de le kellett mosnom, annyira rondán nézett ki a bőrömön, pedig 1 cseppnyit dolgoztam el csak. Akciósan vettem szerencsére pár száz Ft-ért, de még azt is sajnálom rá így utólag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

Finom illata van, a fedése mondjuk nem tökéletes, és összekevertem mással, hogy ne legyen foltos hatása, de azért elfogyott a tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak