Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2011. szeptember 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes könnyű lotion, mely kiegyenlíi a bőrt és matt felszínt biztosít. Tökéletes sminkalapnak is.

eleonora

2013. március 10.

Kár volt kivonni. Az elején mintha rosszabb lett volna tőle a bőröm, de pár hét után látványosan javult. Nagyon szépen eltüntette a pattanásaimat és elég sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Oraculum

2012. november 2.

Bánom, hogy megvettem, lehámlott a bőrömről és nem itta fel teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Bánom, hogy megvettem, lehámlott a bőrömről és nem itta fel teljesen.

sztike

2012. július 20.

Egy flakonnal elhasználtam, de nem rendeltem újra. Nem volt olyan rossz,finom az illata, jól hidratál, de nekem kissé sok volt. Az én bőrömet inkább fényesítette a melegben, épp ezért csak éjszakára használtam. Viszonylag jó volt, de találtam jobb arcápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

Viki000

2012. február 12.

Eleinte nagy kedvencem volt, később kifejezetten megutáltam. Eltömítette a pórusaimat, úgy éreztem nem lélegzik a bőröm. Az összetevői meg no comment....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

totkata

2012. január 25.

Zsíros, ill. kombinált bőrrel a Nagy Kedvencem volt, smink alá is szerettem. Szárított, mattított. Kár, hogy már nem kapható. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

tmelinda04

2011. október 26.

Annyira kiszárította a bőrömet, hogy utána hetekig azon fáradoztam, hogy hidratáljak... nekem nem vált be, sem a tonik sem a krém, sem a hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

Ella

2011. szeptember 6.

Nekem nagyon bevált, pedig iszonyat zsíros, pattanásos, göbös az arcom az inzulinrezisztencia és a PCOS miatt. Vékonyan kentem, viszonylag gyorsan beszívódott és sokáig matt maradt a bőröm. Utána alapozó sem kellett, csak egy kis korrektor. Kár, hogy már nem lehet kapni. ;(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

insidecore

2011. március 17.

Pár nap használat után teljesen kiömlött tőle az arcom.És mivel nem szívódik be rendesen, eltömődtek a pórusaim és mintha hámlana a bőröm, kis krémdarabkákat szedtem le az arcomról

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 17.

bunieka

2011. március 16.

Nagyon könnyű krém amit zsíros bőrre szántak. Ebből kifolyólag nem túl erős hidratáló, eléggé a minimumon van, és ismét találkoztam azzal a problémával hogy felkenés után kis krémdarabkák maradnak az arcomon. Nagyon furcsa. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Nordihydroguaiaretic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-20 ti I eu 2 1
Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)