Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Bőrtónus javító, színezett hidratáló krém 20-s fényvédő faktorral.

OAdrienn

2013. december 18.

Elég ambivalens érzelmeim voltak vele kapcsolatban. Az illata jó, és talán mintha egy minimálisan élettel telibbé varázsolta volna a bőröm. De: ez a hatás fél óra múlva eltűnt és inkább csak zsírosnak tűnt tőle a bőröm. Nagyon alaposan el kell dolgozni, mert a benne lévő gyöngyöcskék pirosas színűek, így "szép" foltos lehet tőle az arcunk, ha nem vigyázunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

adabloggerina

2012. október 24.

Sajnos se nem hidratálta, sem nem egyenletesítette a bőröm. Sőt inkább még egyenetlenebb lett tőle. Szerintem ehhez kell egy megfelelő bőrszín és akkor tényleg szép bőrképet alkot, de én, hófehérke sajnos kissé foltos lettem tőle.
Másrészt egyetértek azzal, hogy zsíros hatása is lesz tőle a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Másrészt egyetértek azzal, hogy zsíros hatása is lesz tőle a bőrnek.

csillag

2012. május 9.

igen valóban egy-két árnyalattal barnább bőrt eredményez, pozitív, hogy nem répa sárga színt, ellenben zsíros kinézetűvé tett, pedig száraz a bőröm, illetve sajna miteszerek lettek az arcomon... Ki kellett dobnom szinte 3/4 dobozt sajnos, nem használtam, lejárt a szavija...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

Mesi

2012. április 22.

Én tavasszal és nyáron szerettem használni, egyrészt a fényvédő miatt, másrészt elég rá egy kis púder és "kész" is arcom! :) Alapozó alá nekem már kicsit sok.
Nem okozott nálam semmi bőrproblémát.
DE színezett hidratálónak semmiképp nem mondanám, inkább csak egyenletesebbé teszi a bőrszínt a pici gömbök segítségével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Nem okozott nálam semmi bőrproblémát.

Maniac

2012. április 15.

Tónusosabbá tette a bőröm, és van benne fényvédő is. Kellemes az illata és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

szines

2012. április 1.

Az illata nekem nem jön be de feszesebbnek éreztem a bőröm és nem csillogott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Az illata nekem nem jön be de feszesebbnek éreztem a bőröm és nem csillogott.

mankaa

2012. február 18.

Összességében nem rossz, jól eldolgozható, kellemes árnyalatú krém. T-vonalon nekem csillogott, de ár-érték arányban megfelelt. Viszont ha az összetevőit hamarabb láttam volna, biztos nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

karics

2012. február 5.

Nagyon fehér - és száraz - a bőröm, de ez abszolút bevált. Valóban vannak benne színszemcsék, de kb ugyanannyi idő alatt egyenletes színt kapsz, mint amennyi idő alatt egy sima hidratálót felkensz. Egészséges, nem sárga színt eredményez. Picit lehetne mattabb hatású, de egy kis púderrel ezen lehet javítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

Adrienn

2012. január 12.

Kellemes illata van, valamennyire hidratál is, de nekem többre lenne szükségem. Felvitel után érdemes belenézni a tükörbe, mert a benne található pigmentek vagy mik (szóval ami színt ad benne a bőrnek), néha foltot hagynak a bőrön. Érdemes ezért alaposan eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

vandino

2011. szeptember 10.

Majdnem olyan mint a MagicX, jó kis krém, de csodákra nem képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

Majdnem olyan mint a MagicX, jó kis krém, de csodákra nem képes.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.