Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Karcsúbb alak és kevesebb narancsbőr, amit a zsírleszívás ihletett.

Segít, hogy külsőd karcsúbb legyen. Segít a zsírégetésben és a bőrfeszesítésben.

MajomMasni24

2019. március 26.

évek óta használom az avon solutions termékeket, mindegyik tagja tökéletesen feszesít és beváltja a hozzá fűzött reményeket. egyáltalán nem vészes a melegedése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Andy88

2018. december 10.

Sajnos semmiféle pozitív hatást nem észleltem a használata során. A bőrömet tényleg felmelegíti, ezáltal talán dolgozik valamicskét, de a narancsbőrömet nem igazán csökkentette. Bár őszintén szólva nem is használtam rendszeresen. Anyukámnak viszont bejött... bár nem ez, hanem a piros változata, amit aztán nem is lehetett kapni.
Nyáron, kánikulában nem túl kellemes viselet, így télen vagy hűvösebb időben érdemes vele próbálkozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

schonandi

2018. július 17.

Eddig a nem melegedős fajtát használtam, azzal eléggé meg voltam elégedve, gondoltam kipróbálom ezt, csak jobb lehet. Hatékonyságról még nem tudok nyilatkozni sajnos de finom lesz tőle a bőröm és jó illatú de számomra nagyon elviselhetetlen a melegedő hatása. Konkrétan éget... Pedig igyekszem keveset használni. Mindig alig várom hogy vége legyen (kB félórát érezni), remélem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Hajni05

2018. július 3.

Nem vettem észre változást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Nem vettem észre változást..

blanzsi

2018. május 29.

Én legfőképpen edzés előtt kenem fel így szerintem fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Én legfőképpen edzés előtt kenem fel így szerintem fantasztikus!

Stellacska6969

2018. május 28.

Nekem rengeteget segített, pár alkalom után már látható volt a hatása. Első használatkor nagyon égetett, de hamar meglehet szokni. Nálam nagyon tuti❤️ Csak 5*!!😍👍🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Poptie

2018. április 15.

Hosszútávon még nem használtam, így a hatékonyságáról nem tudok beszámolni. Pozitívum, hogy könnyen, gyorsan beszívódik, gél állagú, tényleg(!!!) melegít és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Ennyi pozitívumot egy mezei krémben is ritkán találok együtt, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Annojka

2018. március 1.

Akcioban vettem meg 2 darabot, eloszor furdes utan hasznaltam ahogy irja a tubuson. Haaaaat nem vartam tole csodat, es igazabol nem is tortent nagyon semmi valtozas. Szerintem nem sok ertelme van, viszont furdes utan annyira fajdalmas volt neha, hogy majdnem bepisiltem.
Most kardio edzes elott kenem be magam,vagy szaunazashoz es igy talan picit intenzivebben izzadok. Harom csillagnal nem adnek tobbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Barbika

2018. február 15.

Nem tudom miért tűnt el a másik ugyanilyen krém, érdekeltek volna a tapasztalatok.. Nekem még régebbi csomagolású van, elvileg a termék ugyanaz, csak újabb csomagolású. Nekem nagyon felfűti a testem,aztán meg jól lehűl. Csak krémezéstől szerintem nem lehet csodát várni, de én edzek, diétázok, rengeteg vizet iszok, majd meglátom milyen hatással lesz a plusz krémezés. Egy régebbi avonos narancsbőrre való krém nagyon bejött, sajnos már nem forgalmazzák :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

MrsBean

2018. február 7.

Leizzadtam ettől a krémtől, de szó szerint ☺☺
Mit sem sejtve masszíroztam-gyüszmékeltem a bőrömbe a kis rücskös masszírozóval, majd gatya fel és indulás. Aztán útközben éreztem, hogy marhára ég a combom, popsim, csípőm...szó szerint izzadtam tőle, annyira melegített. Kicsit mazo, de nagyon tetszett, olyan hatásosnak tűnt. Amit eddig tapasztalok, hogy nagyon hamar beszívódik, és nagyon finom puha bőrt eredményez. Ajándékba kaptam, talán újra veszem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Leizzadtam ettől a krémtől, de szó szerint ☺☺

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Carnitine HCL, PEG-8, Coleus Forskohlii Root Extract, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.