Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Karcsúbb alak és kevesebb narancsbőr, amit a zsírleszívás ihletett.

Segít, hogy külsőd karcsúbb legyen. Segít a zsírégetésben és a bőrfeszesítésben.

noricza

2021. február 25.

Többet is fogyasztottam ezekből a krémekből, talán jobb mint az elődje. A szaga elég erős (mint mindegyiknek) ragacsos és nehezen szìvódik be, egy idő után pereg le a bőrről. A bőrt hidratálja, napra tényleg nem érdemes menni vele mert irritációt okoz. Inkább lelki megnyugvást hoz mint látványos eredményt. Jol melegít ez tény ,télen ennyi előnye van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Dorothy22

2020. június 23.

Nem használtam napi szinten, viszont nekem eléggé eltüntette a narancsbőrt. Persze nem teljesen de sokkal szebb lett a bőröm. Egy negatív oldala van, hogy nagyon éget, de télen ez tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

orsipanka

2020. március 2.

Tavaly használtam el egy tubussal belőle. A nyárra készülve mindig teszek egy próbát és elhasználok valamilyen feszesítő terméket. Legtöbbször avonosat választok, mert nem túl drágák. Önmagában sok hatása nincs. A nagy fogyást végül az hozta, amikor telepakoltam a hátizsákomat és egy hétig le sem jöttem a hegyről, folyamatosan túráztam, napi 60 km-t nagy hátizsákkal, nehéz terepen. Annyit ehettem, amennyit elbírtam és napi 15 órát mozogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

MajomMasni24

2019. március 26.

évek óta használom az avon solutions termékeket, mindegyik tagja tökéletesen feszesít és beváltja a hozzá fűzött reményeket. egyáltalán nem vészes a melegedése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Andy88

2018. december 10.

Sajnos semmiféle pozitív hatást nem észleltem a használata során. A bőrömet tényleg felmelegíti, ezáltal talán dolgozik valamicskét, de a narancsbőrömet nem igazán csökkentette. Bár őszintén szólva nem is használtam rendszeresen. Anyukámnak viszont bejött... bár nem ez, hanem a piros változata, amit aztán nem is lehetett kapni.
Nyáron, kánikulában nem túl kellemes viselet, így télen vagy hűvösebb időben érdemes vele próbálkozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

schonandi

2018. július 17.

Eddig a nem melegedős fajtát használtam, azzal eléggé meg voltam elégedve, gondoltam kipróbálom ezt, csak jobb lehet. Hatékonyságról még nem tudok nyilatkozni sajnos de finom lesz tőle a bőröm és jó illatú de számomra nagyon elviselhetetlen a melegedő hatása. Konkrétan éget... Pedig igyekszem keveset használni. Mindig alig várom hogy vége legyen (kB félórát érezni), remélem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Hajni05

2018. július 3.

Nem vettem észre változást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Nem vettem észre változást..

blanzsi

2018. május 29.

Én legfőképpen edzés előtt kenem fel így szerintem fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Én legfőképpen edzés előtt kenem fel így szerintem fantasztikus!

Stellacska6969

2018. május 28.

Nekem rengeteget segített, pár alkalom után már látható volt a hatása. Első használatkor nagyon égetett, de hamar meglehet szokni. Nálam nagyon tuti❤️ Csak 5*!!😍👍🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Poptie

2018. április 15.

Hosszútávon még nem használtam, így a hatékonyságáról nem tudok beszámolni. Pozitívum, hogy könnyen, gyorsan beszívódik, gél állagú, tényleg(!!!) melegít és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Ennyi pozitívumot egy mezei krémben is ritkán találok együtt, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Carnitine HCL, PEG-8, Coleus Forskohlii Root Extract, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A tarajos celózia virág kivonata. A tarajos celózia kistermetű, igen népszerű dísznövény, mely (köszönhetően annak, hogy igénytelen) gyakori a kertekben. Gyógynövényként széles körben használják, egyes tanulmányok szerint antibakteriális és -virális hatása mellett antidepresszánsként is hatásos, a benne található nagy mennyiségű flavonoidoknak és antioxidánsként is ismert polifenoloknak köszönhetően.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.