Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Kondicionáló, bőrvédő nappali krém 15-ös fényvédő faktorral. Esszenciális B-vitamint tartalmaz, mely revitalizálja a bőrt.

A termék oxibenzont tartalmaz.

dorkana

2016. augusztus 26.

Az egyik kedvencem az éjszakai krémmel együtt, tökéletesen hidratál, és az illatát is imádom! Sajnos nem találom a katalógusban, de remélem visszahozzák az őszi kampányba! Hatalmas pluszpont a fényvédőért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

suigintou

2016. január 30.

Jól hidratál. Tökéletes a téli napokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Jól hidratál. Tökéletes a téli napokra.

Midwinter

2016. január 6.

Nekem bevált, hidratált, puha és selymes lesz tőle a bőröm. Könnyű állaga miatt kevés is elég belőle egyszerre. Normál bőrömön egy picit zsíros nyomot hagy, úgyhogy szárazabb bőrűeknek ajánlom inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. december 11.

Imádom!Nagyon jó, könnyű állagú, kellemes az illata, ár-érték arányos, nyugtatja az arcom, felfrissíti az arcom és ápolja!Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 11.

orsheee

2015. január 29.

Én is karácsonyra kaptam egy szettben az éjszakai krémmel és az arcmaszkkal együtt, nekem nagyon bevált. 1 hónapja használom elég intenzív teszten megy keresztül, mert folyamatosan sípályán vagyok, és nekem tökéletesen bevált! A nap végére kipirosodik az arcom, de a maszk és az éjszakai krém hatására másnap reggelre teljesen eltűnik! Gyorsan beszívódik és az illata is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

nora.hajdu91

2014. január 11.

Karácsonyi ajándékként kaptam az éjszakai krémmel,és az arctisztítójával együtt. .Nekem normál bőröm van, az orrom viszont hamar kipirosodik, főleg télen. És eddig úgy néz ki,csodát tett vele :) Az arctisztító kicsit szárít,helyrerakja az orrom, a krémek pedig pont annyira hidratálnak,amennyire kell. És hamar beszívódnak. Ennyiért nem is kell több,tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Lillcsike

2013. július 13.

Egész jó krém, kicsit zsíros lesz utána a (az amúgy normál típusú) bőröm, szárazabb bőrűeknek szerintem jobban beválik. Viszont nekem kevés is elég volt belőle, így nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)