Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: csokipuma, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít tartósan dús hatást adni a szempilláknak, csomósodás nélkül. Dúsító szálaival és fehérjéivel körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért.

• modern dúsító formula, mely dúsító szálaival és fehérjével körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért, anélkül, hogy elnehezítené őket
  • forradalmi, spirális keféje cikcakkos kialakításával segít maximalizálni a szempillák volumenét

felfoldiandrea

2021. november 13.

Kb fél éve használom. Szépen fel lehet vinni a szempillákra és tartós is. Nekem a lemosásával sincs bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

oroszmelinda

2021. október 26.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Szép, csomómentes pillákat lehet vele varázsolni. Nem kenődik, nem pereg le. Mondjuk lemosni sem egyszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

jgitta95

2021. október 20.

Kedvenc szempillaspirálom évek óta. A fekete vízálló verzió van meg, szép pillákat csinál. Egy bizonyos mértékig még tényleg vízálló is, de azért az órákig tartó pancsolást nem bírja ki, egy idő után elkezd elkenődni és darabosan leválni, ami nem túl szép látvány, így én fürdéshez, strandoláshoz nem ajánlanám. Egyébként szépen tart, kibírja az egész napot. Lemosni valóban nem könnyű, korábban semmi nem szedte le teljesen, viszont mióta úgy mosok arcot este, hogy először olajos lemosó, majd vízbázisú arclemosó, azóta teljesen lejön.
4 csillagot adok, mivel az ígért vízállóságot nem teljesen váltja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

4 csillagot adok, mivel az ígért vízállóságot nem teljesen váltja be.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Borzalmasan csomósít ez a szempillaspirál, mintha póklábak lógnának le a szememről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Wandamaci

2021. szeptember 10.

Rettentően kínlódok vele, vagy nem csinál semmit, ha többször felviszem, akkor pedig szétszedhetetlen póklábat csinál a szempilláimból.
A lemosás még nagyobb rémálom, hiába mosom le többször, reggel így is pandának nézek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Én a vízálló verziót vettem meg. Vízben még nem próbáltam, de iszonyat tartós végre egy szempilla spirál ami télleg tartós és nem csinál panda maci szemeket. Viszont este elég nehéz lemosni rendesen meg kell küzdeni vele, hogy le jöjjön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

leader90

2021. június 22.

Én a vízállót vettem meg nyárra. Konkrétan vízben még nem próbáltam, de sztem simán bírni fogja azt is. Este elég nehéz lemosni még kérfázisúval is🙄. Azt adja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

krémparádé

2021. május 26.

Tisztázzuk: új spirálfejet kapott. A régi kisebb volt és egyenes, ritkás műanyag sörtével, sokszor újravettem és mindig bevált, az részemről 5 csillag. Az újjal még nem barátkoztam meg, csalódás, hogy már megint átalakítottak valamit, ami jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

szcsilla564

2021. május 22.

Sokszor vettem már újra, nagyon könnyen használható, szépen fel lehet vinni vele a festéket és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Kajmi

2021. április 26.

Többször megvásároltam már ezt a spirált, én meg vagyok elégedve vele.
Alapból elég hosszú szempilláim vannak, és mikor kifestem őket sokan azt hiszik, hogy műszempilla. Nah én ilyen hatást érek el ezzel a spirállal.
Szerintem teljesen jó a kefe mérete, könnyen tudok dolgozni vele. Az eltávolítása is egyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Többször megvásároltam már ezt a spirált, én meg vagyok elégedve vele.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Kozmetikai szinezék Acid sárga