Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít tartósan dús hatást adni a szempilláknak, csomósodás nélkül. Dúsító szálaival és fehérjéivel körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért.

• modern dúsító formula, mely dúsító szálaival és fehérjével körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért, anélkül, hogy elnehezítené őket
  • forradalmi, spirális keféje cikcakkos kialakításával segít maximalizálni a szempillák volumenét

Avon SuperShock Max Szempillaspirál - fekete
Ár: 950 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --

msz

2020. január 30.

Nekem annyira nem vált be, volt már sokkal jobb spirálom is. A vízállóság sem tökéletes. Teljes áron biztos nem éri meg megvenni, akciósan még talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Szabina565

2020. január 23.

Számomra szerelem első használatra, igaz az elején vigyázni kell vele, mert még sok anyagot vesz fel. Én a nem víz álló verziót használom és tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

laura20020201

2019. december 23.

Tényleg nagyon szép pillákat csinál, szépen dúsít, viszont (!) én a vízálló verzióját rendeltem meg és vízben pl medence simán lejön, de mikor meg leakarnám mosni magamtól, akkor bezzeg nehézkes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Zizi99

2019. november 25.

Nagyon szeretem, én a vízálló verzióját veszem. Amíg új a spirál, vigyázni kell, hogy kicsit óvatosabban vigyem fel a festéket, mert ha sok kerül a pillákra, akkor könnyebben összeragad, de ez egy kis odafigyeléssel orvosolható. Szép fekete a színe, szerencsére inkább dúsít, mint hosszabbít (de ezt is ígéri). Lemosni nem feltétlenül könnyű, de megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Mirjana

2019. november 5.

Avonnak az egyik legjobb terméke!
Nagyon ritkán vasárlok AVON spirálokat, mert pár próbálkozás után egyik sem jött be. Viszont ez az egyetlen (eddig) amire azt tudom mondani, hogy bátran merem ajánlani bárkinek aki gyorsan, akár hétköznapra hatalmas, dús szempillákat szeretne. Eltávolítása kicsit nehézkes, de megéri az árát, nekem sokáig kitartott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Avonnak az egyik legjobb terméke!

Nausiica

2019. október 25.

Először nagyon nem szerettem nagyon sok anyag került fel a kefére, de mikor már kezdett kifogyni szerelmes lettem ebbe a termékbe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

konbo

2019. augusztus 26.

A kedvenc szempillaspirálom. Amióta megjelent, kb azóta használom. Nem tudok túl sokat tenni belőle, hogy összeálljon a szempillám, évek alatt sose fordult elő. Gyönyörű hosszú pillákat varázsol nekem és nem is kenődik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Teljesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. Nem csomósodik, a keféjével szépen ki lehet fésülni a pillákat, nem ragasztja őket össze. Talán a festék felvitellel van gond, óvatosan kell vele bánni. Nagyon szépen dúsít és hosszít is. Tartós, ki bírja a napot, ezek mellett pedig könnyen lemosható. Nekem be vált, már többször is újra vásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Cuteamy

2019. július 29.

Nekem még mindig a kedvencem, szerintem a keféje nagyon jó! Szép fekete szín, hosszít és dúsít, eltávolítása egyszerű, mégis tartós. Ajánlom szívesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

ZoeEvans

2019. május 13.

Évek óta a kedvenc szempillaspirálom, taknyos tinikorom óta. az Essence Lash Princess nagyon kemény vetélytársa és felváltva használom a kettőt. Dúsít, hosszít, szép fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.