Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít tartósan dús hatást adni a szempilláknak, csomósodás nélkül. Dúsító szálaival és fehérjéivel körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért.

• modern dúsító formula, mely dúsító szálaival és fehérjével körbeveszi a szempillákat a maximálisan lenyűgöző hatásért, anélkül, hogy elnehezítené őket
  • forradalmi, spirális keféje cikcakkos kialakításával segít maximalizálni a szempillák volumenét

Avon SuperShock Max Szempillaspirál - fekete
Ár: 950 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --
konbo

2019. augusztus 26.

A kedvenc szempillaspirálom. Amióta megjelent, kb azóta használom. Nem tudok túl sokat tenni belőle, hogy összeálljon a szempillám, évek alatt sose fordult elő. Gyönyörű hosszú pillákat varázsol nekem és nem is kenődik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Teljesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. Nem csomósodik, a keféjével szépen ki lehet fésülni a pillákat, nem ragasztja őket össze. Talán a festék felvitellel van gond, óvatosan kell vele bánni. Nagyon szépen dúsít és hosszít is. Tartós, ki bírja a napot, ezek mellett pedig könnyen lemosható. Nekem be vált, már többször is újra vásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Cuteamy

2019. július 29.

Nekem még mindig a kedvencem, szerintem a keféje nagyon jó! Szép fekete szín, hosszít és dúsít, eltávolítása egyszerű, mégis tartós. Ajánlom szívesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

ZoeEvans

2019. május 13.

Évek óta a kedvenc szempillaspirálom, taknyos tinikorom óta. az Essence Lash Princess nagyon kemény vetélytársa és felváltva használom a kettőt. Dúsít, hosszít, szép fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

lisbeth10

2019. április 15.

Akciós áron sikerült megvásárolnom és csalódás volt. A keféje számomra furcsa, vagy csak én nem vagyok az ilyen típusú kefék barátja, de maga a termék is csomósan került rá a szempilláimra, összetapasztotta őket. Nem vásárolom újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

nani95

2019. április 3.

Kedvenc szempillaspirálom, szép hosszúvá varázsolja a pilláim, szépen szétválasztja őket dúsít is, többnyire tartós, az ára sem vészes. Nálam örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

kalreni

2019. március 31.

A legeslegkedvencebb! Évek óta csak ezt használom, ez, ami tényleg bevált. Ha nincs időm pepecselni, akkor is teljesen jó végeredményt tudok vele elérni, ha meg van, akkor tényleg műszempilla hatásig is lehet fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Krisztina527

2019. március 25.

Egy barátnőm beszélt rá, hogy próbáljam ki, mert ő régóta csak ezt használja és neki nagyon bevált. Mivel épp akciós volt, ezért beszereztem én is. Göndörítővel szép hatást ad, hosszít és nem tapadnak össze a pillák. Dúsításban sem rossz, nekem egyedül a szaga nem igazán tetszik. Újra vettem párszor, de van ennél jobb is, tudásban és árban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Glorcika

2019. március 21.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom, szép, hosszú pillákat varázsol, bár elég rég nem vettem már meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Amikor először kinyitottam elég büdös volt de egy hét alatt eltűnt a kellemetlen szag. Szép és hatalmas pillákat kölcsönöz. Gyönyörű a színe, könnyű vele dolgozni. Egész nap tökéletesen kitart, nem kopik. Az egyik legjobb spirál amit valaha kipróbáltam.
Annyi problémám van vele, hogy egy kicsit összetapasztja a pillákat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Annyi problémám van vele, hogy egy kicsit összetapasztja a pillákat