Avril

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rcsennge, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Az Avril BB krém egy hidratáló ápoló és egy smink egyben, amely megkönnyíti a reggeli készülődést. 5 in 1 ápoló:

• antioxidatív hatású
  • egyenletes, természetes arcszínt biztosít
  • bőr-tisztázó hatása
  • természetes LSF10
  • könnyen alkalmazható textúra
  • tartós eredmény
  • ECOCERT-minősített
  • állat kegyetlenség mentes
  • vegán
  • az összetevők 99% -a természetes eredetű, 25%-a ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik
  • tubus növényi PE

2 árnyalatban kapható

rcsennge

2019. május 7.

Imádom. Pont annyira fed, amennyire egy BB krémnek kell: szinte alig, inkább egységesít. Medium árnyalata van meg. Hol hidratáló fölé, hol magában kenem fel, ez a bőröm aktuális állapotától függ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. május 7.

Nekem ez a kedvenc BB krémem.
A világosabb van, a többedik tubust használom most. Egy borsónyi balra, egy jobbra, picike középvonalra (homlok, orr, áll) pöttyözve, gyorsan elkenve. Sokáig elég. Főleg télen szeretem, hidratáló fölé, de ha már melegebb van, hidratáló nélkül is, erre napvédőt kenve. (Pl ez, meg egy zselés állagú, vagy krém állagú napvédő.). Kiváló, finom, könnyű, kellemes illatú, jó állagú, jó színű, szép eredménnyel járó BB krém, jó szívvel ajánlom. Előtte Benecos BB krémem volt, annak a színe valahogy sötét volt nekem, pedig azt is szerettem, de ez nekem jobb, sokkal jobb. Kifejezetten jó a bőrömnek. Ez csillagos ötös nálam. Mostanában kissé szárazabb a bőröm, de úgy vélem, ez a krém nem okozhat problémát sem a száraz, sem a zsírosabb vagy vegyes bőrűeknek, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 7.

Nekem ez a kedvenc BB krémem.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid