Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathvivien9607, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy pohár frissítő víz vagy egy hűsítő zuhany a nyári forróságban azonnali felüdülést nyújt testünknek és lelkünknek. A Baba aloe verás testápoló egészen könnyű és friss illatú. Szinte azonnal beszívódik, és könnyed hidratálásával felfrissíti bőrünket.Mint a hűvös ital a nagy melegben, úgy nyugtatja és pihenteti érzékeinket.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Kellemes,gyorsan beszívódik,finom az illata. Viszont borotválás és gyantázás után csíp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Gabriell

2020. július 18.

Nyárra tökéletes testápoló, könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget. Illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

AdriannaKiara

2020. május 14.

Az egyetlen testapolo ami tokeletes a zsirosodasra hajlamos neha szaraz boromre,imadom❤️❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

vrgdo1991

2020. április 21.

Bevallom nem szeretek testápolózni, mert nehezen viselem el, hogy van valami a bőrömön. De annyira kiszáradtak a lábszáraim és a felkarjaim, hogy a tusolás utáni babaolajozás már kevés volt. Végül erre a testápolóra esett a választásom és nagyon kellemeset csalódtam. Finom illata van,a bőröm beszippantja és hidratálja (nem marad kellemetlen utóérzése a bőrömnek). Biztosan újra fogom vásárolni, mivel ez az első krém, ami tökéletesen viselkedik számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

s_kitty

2020. február 2.

Csunyan leegtunk a napon a parommal es szerettem volna egy frissito testapolot. Erre esett a valasztasom. Nagyon kellemes illata van es kelloen hidratal a nagy melegben. Jol esik a fajo bornek is ez a frissito apolas. En az arcomra is kentem es ott is kitunoen szerepelt. Az ara ... az ara pedig verhetetlen.
Tusfurdokbol is csak babat hasznalunk, ugy tunik most a testapolasban is ez lesz az orok befuto.

update: 2 honap elteltevel mar csak par hasznalatnyi van a tubusban. Egesz nyaron huseges tarsam volt. Pillanatok alatt beszivodik, megis kitunoen hidratalja a bort. Ujravasarolni MOST nem fogom, de jovo nyaron szivesen ujra leemelem a bolt polcarol. Annyit erdemes megemliteni azoknak akik megszeretnek vasarolni, de ketelkednek, hogy egyaltalan nem vizes allagu, hanem egy nagyon kellemes krem. (En azt hittem higabb lesz mielott megvettem.)

Update: kb 4 eve hasznalom, van hogy van itthon van hogy nincs, de ezert mindig szivesen nyulok a polcon. Nem csomorlottem meg az illatatol ennyi ido alatt sem, isteni finom tiszta illat. Az en borom beszippantja es pihe puha lesz par perc alatt, igaz sosem kenem vastagon. Telen nyaron telitalalat nalam, szerintem elmondhatom, hogy a kedvenc testapolom. Persze neha elcsabulok egy egy ujabb illatra, de ez mindig a kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

dora0504

2019. december 30.

Nagyon friss és finom illata van. Puhává teszi a bőrömet, pedig extra száraz, annyi negatívuma van hogy lassan szívódik be egy kicsit, illetve idővel mintha folyósabb állaga lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

vhsz

2019. december 9.

Ragad, nem szívódik be. Az illata átlagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Ragad, nem szívódik be. Az illata átlagos.

vicus72

2019. november 12.

Imádom, végre egy testápoló, aminek kellemes nem tolakodó az illata és fel is szívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Ecsetke

2019. június 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nyárra kerestem gyorsan felszívódó testápolót az esti zuhany után, de mellélőttem. Még akkor is ragadok tőle, ha keveset használok belőle. Nagyon lassan szívta fel a bőröm. A két *-ot kizárólag az illata miatt adtam meg. Ősszel/télen azért elhasználom, talán akkor jobban fogja tolerálni a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Luiselotte

2019. május 11.

Könnyed állag ami hamar beszívódik és nem hagy ragacsos utóérzetet maga után. Az illata frissítő, én uborkásnak érzem nem aloénak de nagyon tetszik.
Nekem pont jó az a hidratáltság amit ad, nem szeretem ha tocsog a bőröm, lehet, hogy valakinek kissé “ vékony” lesz ez a krém.
400 ml kemény 1000 Ft volt ennyi pénzért ajándék, tavasszal elhasználom, nyáron inkább napozás utáni krémmel kenem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2