Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: absinth, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Baba intenzív testápoló segít helyreállítani a száraz bőr természetes nedvességtartalmát, hogy ez a kapcsolat köztünk és a világ között mindig zavartalan legyen. Hipoallergén.

Nadiildiko

2019. október 12.

Kicsit vizes es nehezen szivodik be. Egynek elmegy, de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Kicsit vizes es nehezen szivodik be. Egynek elmegy, de nem vennem ujra.

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben évekig használtam bőrszárazságra. Tetszett az illata is. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég is volt. Most már nem venném újra az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

LittleBaby

2019. július 5.

Talán ő a legjobb / legjobban bevált testápoló, amit eddig használtam. Az árával sincsen gond.
Érdemli az 5 csillagot, de csodaszernek nem mondanám. Viszont a piros pöttyök miatt -1 csillag :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

nori145

2019. május 28.

Nincs nehéz érzete,de nagyon jól hidratál és könnyen beszvódik. Ára is jó:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nincs nehéz érzete,de nagyon jól hidratál és könnyen beszvódik. Ára is jó:D

rocksolya

2019. január 16.

Jó illatú és hatékony a száraz bőrömre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Jó illatú és hatékony a száraz bőrömre :)

Laura96

2018. november 13.

Naponta használom este, semmi extra, de teszi a dolgát azért. Szerintem kellemes az illata is és árban sem rossz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Tökèltes testàpolò.jò illata gyorsan beszívòdik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Tökèltes testàpolò.jò illata gyorsan beszívòdik

Dobin

2018. szeptember 9.

Én csodàlkozom azon, hogy màs azt ìrja kellemes , jó illata van. Nekem nagyon nem tetszik. de szerencsére nem érződik sokàig az ember bőrén. Viszonylag gyorsan beszìvódik a krém és jól hidratàl. a legfontosabb tényleg hipoallergén, mert ettől nem jelennek meg piros pöttyök a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

monic7676

2018. június 16.

Nagyon szeretem! Pár hónapja használom és örülök , hogy rátaláltam! Az érzékeny bőrömre tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Hologirl92

2018. március 2.

Valahogy nem az igazi az összetevői sem a hidratálása sem, és 3-4 óra múlva én még vakarózok is tőle, a kKóvajas baba helyett vettem, mert 4boltot is végig jártam és egyikbe sem volt. Azthittem nem lesz nagy különbség. Pedig de. Nem lettnk barátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak