Baba

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: absinth, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Baba intenzív testápoló segít helyreállítani a száraz bőr természetes nedvességtartalmát, hogy ez a kapcsolat köztünk és a világ között mindig zavartalan legyen. Hipoallergén.

CzafitTina

2020. március 8.

A családban mindenki nagyon szereti ezt a testápolót. Párom is teljesen oda van érte. Pillanatok alatt rendbe teszi a kiszáradt, repedezett bőrt. Gyakran használtam arckrémnek is, vagy kis tégelybe rakva kézkrémnek. Univerzális számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Fairy0124

2020. február 8.

Nagyon kellemes illata van, jó sűrű állaga, viszont hamar beszívódik - jó kis krém. Remélem, hogy amiatt, hogy hipoallergén nem hozza majd ki a kezemen az ekcémát. Enyhe illata van, így szerintem nem fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ameliemoon

2020. február 2.

Tartaléknak próbáltam egyszer, amikor a natúr kencéim elfogytak. Érzékenységet nem okozott

Tapasztalatom: gyorsan felszívódik, matt, kissé púderes rajtam megszáradás után. Az illata kissé fura, melegben könnyen romlik, ezért a nagy kiszerelést annak érdemes vennie, aki el is tudja használni rövidebb időn belül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Nadiildiko

2019. október 12.

Kicsit vizes es nehezen szivodik be. Egynek elmegy, de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Kicsit vizes es nehezen szivodik be. Egynek elmegy, de nem vennem ujra.

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben évekig használtam bőrszárazságra. Tetszett az illata is. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég is volt. Most már nem venném újra az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

LittleBaby

2019. július 5.

Talán ő a legjobb / legjobban bevált testápoló, amit eddig használtam. Az árával sincsen gond.
Érdemli az 5 csillagot, de csodaszernek nem mondanám. Viszont a piros pöttyök miatt -1 csillag :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

nori145

2019. május 28.

Nincs nehéz érzete,de nagyon jól hidratál és könnyen beszvódik. Ára is jó:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nincs nehéz érzete,de nagyon jól hidratál és könnyen beszvódik. Ára is jó:D

rocksolya

2019. január 16.

Jó illatú és hatékony a száraz bőrömre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Jó illatú és hatékony a száraz bőrömre :)

Laura96

2018. november 13.

Naponta használom este, semmi extra, de teszi a dolgát azért. Szerintem kellemes az illata is és árban sem rossz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Tökèltes testàpolò.jò illata gyorsan beszívòdik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Tökèltes testàpolò.jò illata gyorsan beszívòdik

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak