Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

evasimonyi

2020. július 17.

nagyon finom illata van, es jol beszivodik. nincs szaraz borom, igy eleg belole keves is. nehany honapja hasznalom, nagyon kellemes, jo aron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 17.

Gabikaa9

2020. július 9.

Könnyen beszívódik, nem lesz tőle ragacsos a bőr és az illatát nem lehet megunni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

kugloaf

2020. július 3.

Finom illat, könnyen beszívódik, én nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Finom illat, könnyen beszívódik, én nagyon szeretem:)

Yerzinia

2020. július 2.

Anyukámtól kaptam kölcsönbe, hogy amíg nem találok új testápolót (illetve amíg lusta vagyok elmenni a boltba) addig használjam ezt. Arra már nem emlékszem, hogy hogyan hidratált, mert nem bírtam használni olyan szaga volt, bár ha jól emlékszem használt valamit, de az a szag elviselhetetlen. Anya szerette meg egész jól hidratált ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

fanni06

2020. július 2.

Az illata nagyon könnyed, kellemes. Az állaga elég híg, inkább nyárra ajánlanám. Összességében nem egy rossz termék, de nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

NyBetti

2020. május 3.

Az illata nagyon jó, de elég híg és nem hidratál eléggé. Száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 16.

Alap testápoló, nem extra. Hidratál de nem olyan nagy csoda. Az illata jó, az állaga picit fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 16.

Brigoca

2020. március 15.

Nagyon szeretem, hogy nem zsíros állagú. Illata átlagos, amúgy semmi extra hatást nem éreztem tőle, de alapvetően jó kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Laroselly

2020. március 9.

Az illata jó, de nem annyira szerettem az állagát, túl vizes volt. Kicsit testesebbre számítottam, nem annyira hidratált. Télen mindig száraz a lábamon a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

nitacica

2020. január 25.

Szeretem az illatát még másnap is érzem magamon, gyorsan be is szívós új nem leszek utána ragacsos viszont pár helyen eltömítette a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2