Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

650 Ft Baba Kakaóvaj Testápoló
Ár: 650 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

DdoriI90

2021. június 5.

Nagyon szeretem a baba termékeket. Nekem ez a testápoló az egyik best! Jól hidratál, az illata számomra nagyon kellemes. Hamar beszívódik, nem zsíros utána a bőröm. Évek óta használom és szerintem fogom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Wictory

2021. április 27.

Évekig használtam, nekem teszett az illata, az állaga. Viszont mióta tudatosan az összetevő lista alapján választok kencét, azóta nem használom a Baba egyetlen termékeit sem..... Vannak sokkal jobb termékek is, bőrbarát összetétellel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Bebera

2021. április 25.

Sajnos nekem nem okoz tartós hidratálást. Illatával, állagával nekem nincs gondom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 25.

Edina71

2021. április 16.

Nagyon szeretem . Száraz a bőröm,így nagyon gyorsan beszivódik. Szeretem az illatát. Jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Brigi3

2021. március 28.

Már jó ideje használom. Nem rossz testápoló, de van nála sokkal jobb. Könnyen beszívódik, bár én is kicsit zsírosnak találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 28.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Ajándékba kaptam, meg nem vettem volna. Nekem émelyítő szaga van, kicsit zsíros, téli időszakban elmenne, de én komolyan rosszul voltam tőle.
Passzoltam isminek, akit nem zavart a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Passzoltam isminek, akit nem zavart a szaga.

Dyana91

2021. február 28.

Még régebben használtam, mert szeretem a kakaóvajas krémeket. Az illata nagyon tetszett és kellőképpen hidratált, csak nehezen szívta be a bőröm. Egyszer kipróbáltam, de nem vettem meg újra, mást is ki akartam próbálni. Ma már az összetevői miatt nem rá esne a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Evelili

2021. január 24.

Puha lesz tőle a bőröm, és hamar beszívódik. A bőrömön nem igazán jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Puha lesz tőle a bőröm, és hamar beszívódik. A bőrömön nem igazán jó illatú.

BBE

2021. január 21.

Egy sietős bevásárlás alkalmával vettem meg, mert éppen akciós volt. Habár eddigi tapasztalataim szerint az emberek nagy része nem kedveli az édeskés illatú kozmetikumokat, illatszereket, engem kifejezetten vonzanak a kókusz, vanília, kakaó, csokoládé illatú tusfürdők, samponok, egyéb kenceficék. A Baba kakaóvajas testápolója azonban sajnos nem tudja átadni azt a kfejezetten édes kakaó illatot, amit vártam volna tőle. Ettől függetlenül használhatatlannak nem mondanám, ugyanis napi használat mellett megfelelően ápolja, puhává teszi a száraz bőrt, sőt még lábápoló krémként is szuperül bevált. Fontos kihangsúlyoznom, hogy nem csak puhává varászolja, regenerálja a bőrt, de könnyen beszívódik, nem ragad, az állaga krémes, könnyű a felvitele és egyáltalán nem zsíros. Így aki az illatával megbarátkozik, annak bátran ajánlom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Akara

2020. december 6.

A baba tusfürdők nem váltak be, az illatuk miatt és mert szárítottak. Ezért a testápolókkal nem is kísérleteztem. Aztán egyszer munkahelyi kézkrémet kerestem, és gondoltam, veszek egy normál testápolót, amit minden kézmosás után kenegetek, így sokáig elég. Erre esett a választásom. Az illatát először szokni kellett, de aztán nagyon megszerettem. Persze lehetne kakaósabb jellegű. Gyorsan szívódott, nem volt nehéz. Aztán a home office miatti hazaköltözéskor elkezdtem testápolóként is használni. Bevált, mert könnyed. Nem hidratál úgy, mint egy kifejezetten nehéz testápoló, mindennapi használatra praktikus, kellemes. Általában egyszerre több tusfürdő + krém kombinációt használok párhuzamosan, és mindig ahhoz nyúlok, amihez épp kedvem van, ebbe a körbe került most be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2