Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

zdoreebaba

2019. április 22.

A kakaóvajat vagy nagyon lehet szeretni, vagy nagyon nem. Nálunk ez olyan, mint az olívabogyó, a mák és még sorolhatnám. Ajándékba kaptuk ezt a Baba testápolót. Minket megnyert. Bátyám használta a legtöbbet, gyorsan ki is nyomkodta a nagy kiszerelést. Szenzációsan ápolja és hidratálja a száraz bőrt. A vízhiányos és extrán száraz bőrre szerintem nagyon jó. Én általában a vádlimra és a lábszáramra szoktam kenni, mert azok a részek rettenetesen ki tudnak száradni és jól bevált... Állaga szuper krémes, gyorsan felszívódik, ragacsos érzetet nem hagy. Illata pedig enyhén kakaóvajas és sokáig érezni a bőrön. Senkit ne rémítsen meg a kakaó mert sokan egyből a kipattogásra, a hízásra asszociálnak, mint anyukám, pedig a szépségápolási termékekben teljesen másképpen hat, mint egy ételben, vagy italban... megszerettük, bár most újra nem venném, mert őszi-téli testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Bambusz92

2019. április 22.

Nagyon jó az illata, évekkel ezelőtt sokat használtam nem volt vele semmi gond. Nemrég tértem vissza hozzá és minden alkalom után viszkettem tőle. Kézkrémnek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

misane

2019. április 5.

Nagyon szeretem, nekem bejött az illata is, tökéletesen hidratál, nem ragad utána a bőröm.Az ára is gazdaságos szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

Beus1995

2019. március 23.

Csalódás volt. Az összetevőkről nem is beszélve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Csalódás volt. Az összetevőkről nem is beszélve.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Nagyon jó az illata, de engem is szárított, így eléggé nagy csalódás volt összességében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Wee

2019. február 3.

Remek illata van.
Sokáig használtam, de nekem is szárító hatást váltott ki hosszú távon, így nem vettem többet újra.
Ilyen minőséget olcsóbban is kapok :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Remek illata van.
Ilyen minőséget olcsóbban is kapok :/

Ilona93

2019. január 10.

Eleinte szerettem,de sokadik használat után éreztem,hogy ragacsos,lassabban szívódik.Kézkrémnek használtam el.Nem veszem újra az tutti,de összeségében ár érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

uhuka

2019. január 9.

Leszoktam a baba termékekről, mert szárító hatású és ekcémás tüneteket okozott. Összetevői sem legoptimàlisabbak. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

gittusmakeup

2018. december 3.

Imádom :)
Évek óta a kedvencem. Mindig jönnek újabb és újabb testapolok de csak ehhez terek vissza.
Imádom az illatát amit egész este érzek magamon. Jól hidratal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Imádom :)
Imádom az illatát amit egész este érzek magamon. Jól hidratal.

Bogixxx

2018. november 19.

Ajándékba kaptam, de nekem nem igazán jött be sem az illata, sem az hogy utána ragacsos érzetet adott. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!