Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

nitacica

2020. január 25.

Szeretem az illatát még másnap is érzem magamon, gyorsan be is szívós új nem leszek utána ragacsos viszont pár helyen eltömítette a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

mona82

2020. január 13.

Imádom az illatát, most a téli időszakban nagyon jólesik. Kellemes az állaga, nekem nem hagy zsíros érzetet, bár nem is kenek belőle sokat. A lábszáram télen nagyon száraz szokott lenni, de ettől a krémtől még borotválás után sem az. Ár-érték arányban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Csillu9803

2019. december 29.

Gyorsan beszívódik, párom nagyon szereti.
Nekem viszont az illata nem tetszik. :(
Én ezért nem is használom de Ő elégedett vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Gyorsan beszívódik, párom nagyon szereti.
Nekem viszont az illata nem tetszik. :(
Én ezért nem is használom de Ő elégedett vele. :)

Leander

2019. december 8.

Nem rossz, de vannak a műfajban jobbak. Egyértelműen veri az Isana romlott tej illatú kakaóvajas testápolóját, de egyértelműen gyengébb a Ziaja hasonló termékénél. Egy jó, de nem lenyűgöző teljesítmény. Az ára is pont a kettő között helyezkedik el (térfogat arányosan). Nagy meglepetést nem okoz, de csalódást sem. Egy korrekt, kakaó-illatú testápoló, aminek a hatása lehetne kicsit mélyrehatóbb/hosszabban tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

fanni81

2019. szeptember 29.

Kellemesen hidratál. Pénztárcabarát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Kellemesen hidratál. Pénztárcabarát

biju94

2019. szeptember 22.

Na, hát nekem ez egyáltalán nem vált be,pár éve kaptam, mert volt egy kakaóvaj illat imádat időszakom, kiütéses is lettem tőle, de legalább olcsó és sok van benne. Az összetevői sem szépek, tele van allergizáló anyagokkal...
A másik pozitívuma ami nekem talán az egyetlen, az illata,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

A másik pozitívuma ami nekem talán az egyetlen, az illata,

Evelin123

2019. augusztus 22.

Én érzem a kakaó mellett megbújó tipikus baba illatot, ami nekem nem illik bele az idillbe, de nem rossz. Az ára pont megfelelő a hidratáló hatása is egész jó. Nem szívódik be annyira hamar de nem is órák. Arra, hogy hagyott-e ragacsos érzetet már nem emlékszem pontosan de szerintem megéri kipróbálni, nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

FanniLorcsi

2019. július 5.

Számtalan kakaóvajas testápolót próbáltam már, de végül mindig ehhez térek vissza. Imádom az illatát, állagát, és redndíkül áron is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

JaneEyre

2019. július 3.

Ár-érték arányman MAGASAN A LEGJOBB.
Megfelelően hidratál, jól felszívódik. Az illata kellemes és 1-2napig kitart. Amikor ezt használom mindig megkérdezik mit használok.
Bátran ajánlom mindnekinek! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Ár-érték arányman MAGASAN A LEGJOBB.
Bátran ajánlom mindnekinek! 😍

Emma91

2019. június 4.

Nagyon szeretem, mert finom illata van, hamar beszívódik, és egész nap érzem a bőrömön az illatát🌈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2