Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Demonshadow, Módosítva: 2014. január 4.

Kategória:   Kézkrémek

A Baba körömerősítő kézkrém puhává és simává teszi a kezeket és erősíti a körmöket keratin tartalmának köszönhetően.

Kiszerelés: 75 ml

lidi2119

2015. szeptember 24.

ISTENI AZ ILLATA! jól hidratál, gyorsan beszívódik. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

ISTENI AZ ILLATA! jól hidratál, gyorsan beszívódik. Imádom.

Szil76

2015. július 3.

Kicsit híg emiatt vigyázni kell az adagolással, kevés kell belőle, különben sokáig nem szívódik be, sokáig vizes érzetű marad a bőr. Emiatt én éjszakára használtam el. Az illata kellemes. A körmömre nem gyakorolt különösebb hatást, legalábbis én nem vettem észre, talán azért mert alapból is elég jó kondícióban vannak a körmeim. A hidratáló hatásával elégedett voltam, valóban sokkal kellemesebb tapintású és rugalmasabb lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

anett8820

2014. október 12.

Nekem tetszik, és én 320ftért vettem az eurós boltban...ennyit megér simán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Nekem tetszik, és én 320ftért vettem az eurós boltban...ennyit megér simán. :)

Demonshadow

2014. március 2.

Az elején nagyon megörültem neki, mert pikk-pakk beszívódott, és hidratált érzetet hagyott maga után. Aztán sokadik használatot követően vettem észre, hogy bár a fentiek még mindig igazak, viszont egyáltalán nem hidratálja a bőrömet. Konkrétan ugyanolyan fehérre száradt maradt a tenyerem, a bütykeim a kézfejemen, valamint a köröm körüli bőrrész.
Akciósan vettem meg, de így is 600 forintba fájt ez a 75 ml-es kiszerelés, ami valljuk be, elég kevésnek tűnt. Ellenben nagyon kevés elég a krémből, mert ha már egy mandulánál nagyobb pöttyöt nyomok ki, egészen a könyökömig be tudom kenni vele magam, és még akkor is vastagon van a kezemen. Érzetre olyan, mintha vízbázisú cucc lenne, tehát egyáltalán nem zsíros.
Próbáltam már egymás után 3x-4x bekenni vele a kezem, erősen a bőrbe, körömbe, a gázosabb részekbe belemasszírozni, de ugyanolyan maradt a kezem, mint korábban.
Sajnálom, hogy ennyire pórul jártam vele, mert úgy rémlett, hogy a nagyobb kiszerelésű natúr társa régen jó volt nekem. Már csak azt bánom, hogy még nagyon sokáig ki fog tartani, mér tényleg hamar fogy.

Update: Nem, nem, nem és nem! Soha ilyet többé! Tartós használatával teljes fehérre száradt a tenyerem, ami eddig még soha nem fordult elő. Bármennyit is kenek rá, az ég világon semmit nem ér. Kicsi kiszerelés, ráadásul ahhoz képest rohadt drága is, SENKINEK nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Marcsus

2014. február 5.

Finom illat, másodpercek(!) alatt beszívódik, regenerálja a bőrömet... Mi kell még? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

infinite01@freemail.hu

2014. január 21.

Nekem kellemes volt ez a krém, gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a kezem. A körmöket is úgy vettem észre hogy erősíti valamennyire, de csodát ne várjon tőle az ember. Viszont jó regenerálásnak tartom ha valakinek pl műköröm leszedése után tönkre van menve a körme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Hydroxyethyl Urea, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Cyclopentasiloxane, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Lecithin, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Sodium Stearoyl Lactylate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2