Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív hidratáló hatás a száraz, nagyon száraz, kiszáradt és hámló bőrre. Megakadályozza a viszketést, a bőrirritációt és a bőr feszülését.

Hatóanyagok: Urea (10%), szójaolaj (3,5%), shea vaj (2%), E-vitamin (0,25%), tejsav (0,12%).

kattja

2021. április 3.

Bőrgyógyász ajánlotta keratisosis pilarisra. Durváb kukacosodik, nem szívódik be,INCIje is csúnya csak amikor vettem még nemtudtam mit kell nézni.:( nem ajánlanám, de kicsit lehet hámlaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

Noemie

2021. február 17.

Rettenet draga, cserebe borzalmas. Szunyogriaszto illata van, a bor nem szívja be. Se a gyerekeké, se az enyém. Ennel az agyonparfumozott barmelyik balea is jobb, tizedannyi penzert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

zdoreebaba

2021. február 16.

Rendelésem mellé jött belőle is egy kis minta. Az illata annyira tetszik. Másképp nem tudom megfogalnazni, de olyan kisbaba illata van és tartós, még másnap is lehet érezni a bőrön. Egyszerű, lágy textúrájú gyógyszertári termék. Gyorsan felszívódik. Egy észrevétel, ami valamilyen szinten egy kicsit zavaró volt, hogy kb. 2 óra elteltével a térdkalácsom körül darabokban jött le az anyag, valamint ahogy megszáradt olyan erzésem volt egy pillanatra, mintha elnehezedne és nem lélegezne tőle a bőröm. Nem értettem miért van ez. Akartam szeretni, de meg jó, hogy csak mintám volt belőle. Emiatt nem hinnem, hogy vennék belőle. Viszont a testem többi részén jól működött. Szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

ilke

2018. február 20.

Bőrgyógyász ajánlotta. Első használat után úgy éreztem, hogy elnehezíti a bőrömet. Ragacsosnak tűnt. Nem bírtam elviselni magamon, le is kellett mosnom. Szerencsére el tudtam ajándékozni, mert nagyon drágán vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

postareb

2017. november 20.

Akinek nagyon száraz vagy érzékeny a bőre annak mindenképpen ajánlom (nekem ekcémára is hasznos volt). Valóban nem a legolcsóbb termék, de aki tudja, hogy milyen nehéz jó testápolót találni ennyire érzékeny bőrre, annak megéri. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

Kisfiamnak vettük. Bőrgyógyász ajanlotta. Tökéletesen végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Kisfiamnak vettük. Bőrgyógyász ajanlotta. Tökéletesen végzi a dolgát.

szawai

2017. július 30.

Mindennapos testápolóként remekül bevált, de arra egy kicsit drága nekem (az ára miatt 4 csillag). Inkább a téli hideg okozta irritáció megelőzésre javaslom annak, akinek a bőre hajlamos erre, mintsem a már kialakult irritáció kezelésére. Engem egy kicsit meglepett, hogy milyen híg, vizes hatású, amikor felkenem, az összetevői alapján mást vártam, de a négy csillagot megérdemli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

patakikat

2015. november 23.

Imádom ezt a testápolót! Nagyon puhává varázsolta a bőrömet, pedig a lábszáram brutál száraz volt. Szerintem hamar beszívódik (vagy beitta a bőröm:) ), és az illata is kellemes. Az olcsóbb krémek nálam csak ideig-óráig működnek, aztán megszokja(?) a bőröm. Ez nagyon jó. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

vagi.p94

2015. január 9.

Nagyon drága volt számomra a hatásához képest. A bőrgyógyászom ajánlotta, holott nem is a legszebb összetevői vannak (akkoriban sajnos még nem figyeltem erre). Nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Estee

2014. augusztus 3.

Nekem ez vált be a legjobban testápolóként :)
Mindig újraveszem, sztem egy kellemes visszafogott illata azért van, amit nagyon kedvelek. A sima Hidratáló testápoló terméke is jó a Babé-nak, az könnyedebb - ez az urea-s tényleg a nagyon száraz bőrűeknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Nekem ez vált be a legjobban testápolóként :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lactic Acid, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1