Babé

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azrathiel, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális hidratáló zsíros és aknéra hajlamos bőrre. Normalizálja a túlzott faggyútermelést, mattító, nyugtató aktív összetevőkkel.

PrincessBell

2020. április 4.

Mattító hatású terméket kerestem a diszkógömb típusú arcomra, ami természetesen pattanásos is mellette.
Az egy csillag levonásával és az egyetlen negatívumával kezdem: nem mattít sajnos az én bőrömön semmit, így éjszakára használom.
Ezen kívül viszont nekem minden hatása nagyon tetszik: jó az illata, viszont erős, tehát aki nem kedveli a parfümözött cuccokat, annak kellemetlen lehet. Láthatóan javít a bőrömön, sokkal egyenletesebb a felszíne, kevesebb a pattanásom és nagyon jól hidratál. A viszonylag híg állaga miatt könnyű kenni, kevés is elég belőle, így ár/érték-et nézve szerintem jobb a többi gyógyszertáras termékhez képest.
Összességében ajánlom minden zsíros vagy kombinált bőrű és mellette pattanásokkal küszködő társamnak, ahogy olvasom, van akinek a matt hatás sem marad ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

DianaS

2019. december 1.

Nagyon nagyon meglepett ez a kis krém. Egy 5ml-es mintát használtam el szép lassan, és úgy vettem észre szereti az arcom, rendesen nyugtatja a problémás bőrt. Végre egy olyan hidratáló ami kezd valamit a pattanásokkal. (Használtam ilyen akn mintát pattanásokra a Biodermától is de az labdába se rúgott mellette.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Ronika83

2019. március 27.

3 hete használom a készítményt és megvagyok elégedve vele. Igen jó az állaga, illata. A pattanásaim száma is kevesebb és a homlokom is tovább matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

syrin

2019. március 25.

Nekem egyelőre "csak" egy kellemes állagú hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Nekem egyelőre "csak" egy kellemes állagú hidratáló.

Diuska85

2018. november 14.

Nagyon hamar éreztem a pozitív hatását az arcomon. A maszkkal és a mélytisztító géllel együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Őszinte leszek, nekem a La Roche Posay Effaclar-jához nem ér fel, de nem rossz. Zsíros csillogás van ezzel bőven, nem szívja fel, nem mattítja le a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Amulette

2018. április 16.

Jolly joker ez a krém számomra, nagyon jó az állaga és remekül hidratál. Azért is plusz pont jár neki, hogy szuperül lehet rá sminkelni és lemosáskor érezhetően puhább a bőröm még órák múlva is. Azt nem mondom, hogy 100%-ig matt hatást kölcsönöz nap végéig, de mindenképpen javít a helyzeten. Nálam 5 csillag, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

celity

2018. március 11.

Tokeletes krem Akcnesok szamara! Hidratalo krem amiben niacinamide van, csuda jo valasztas volt! Mar harom tubussal elhasznaltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Dimethiconol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0