Balea

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A szérum 0,3 % ceramid-komplex erősíti a bőr védekező képességét és segíti a regenerációját. Az értákes foszfolipid és omega-zsírsavtartalom javítja a bőr nedvességtartalmát, használata mellett a bőr egyenletesebb és simább felszínűnek látszik. Bőrnyugtató hatása mérsékli az irritációt és kipirosodást, a száraz bőr feszülését. Probiotikum tartalma támogatja a bőr mikrobiom természetes egyensúlyát.

Ár: 1900/db , Eladó: marsala
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előreutalás után foxpost/packeta, vagy személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dorable

2024. március 25.

Alatalaban imadom a Balea termekeket, mert az erzekeny borom szereti, de ez a szerum maga a pokol. Az allaga jo volt, a pipettas kiszereles elso hasznalatnal is feltunt, hogy nem a legjobb, de az hogy konkretan par ora hasznalat utan tele lettem kinyomhatatlan pattanasokkal, amik az utobbi evekben mar reges regen elkerultek. Nagyon elkeseritett, ez egy jetbe fog telni, mire rendbe hozom ujra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 25.

Irudi

2024. március 4.

Nekem sajnos nem vált be.

A pipettás kiszerelés az egyik oka; az elején még lehet trükközni vele, és a gyártó által javasolt módszerrel kiszedni belőle, de ha már csak az üveg harmadáig van a "szérum", lehetetlen belőle kiimádkozni.

A másik dolog, hogy nálam pattanásokat okozott. A végén már nem is az arcomra kentem, hanem karra/lábra, mert nem volt szívem kidobni, de olyan helyeken is pattanásokat okozott, ahol eddig sosem volt ilyen gondom.

A harmadik, hogy oké, hogy illatmentes, de szerintem kifejezetten büdös. Nagyon erősen érezni belőle a napraforgóolaj szagát (linolsav?).

Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 4.

Nekem sajnos nem vált be.

Biztosan nem veszem újra.

vszilvi94

2024. március 1.

Egy üveggel elhasználtam belőle és a hatásával alapvetően elégedett voltam, de emellé az állag mellé a pipettás kiszerelés valami borzalmas. Viszonylag sok maradt az üvegben, amit a végén sehogy nem tudtam kiimádkozni, ezért sajnos ki lett dobva. Ezt leszámítva jól hidratált és nem okozott semmilyen irritációt. Most más nyugtató szérumot próbálok ki helyette, de nem kizárt, hogy visszatérek hozzá a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

kzmdra

2024. január 20.

A hatása rendben, nyugtat, semmi irritáció, szereti a bőröm, de annyira kukacosodik... :( elhasználom estére, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

samelike

2023. november 13.

Nyáron használtam el 1 üvegcsével. Nagyon elégedett voltam a termékkel. Hidratáló hatása szuper volt, bársonyos bőrképet eredményezett akár reggel akár este használtam. Más termékkel nem veszett össze. Egy dolog nem tetszett, a termék elég sűrű ezzel a pipettás adagolóval nem igazán jó kombináció, nagyon nehéz volt a végét ki imádkoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.

lilluska_ternyak

2023. szeptember 15.

Nagyon örülök, hogy újra lehet kapni, elégedett vagyok a termékkel. Az esti rutinomban szoktam használni, reggelre a bőröm puha, síma tapintású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

henczen87

2023. szeptember 15.

Nagyon jól hangzott az összetevők miatt, de nekem abszolút nem vált be. Kukacosodik és a pipettája használhatatlan. Végül kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

Bog

2023. augusztus 28.

Update (2023.08.28): Nem tudom, hogy új csomagolásban újra piacra dobták-e, vagy az adott DM-nek maradt egy kis elfekvő készlete, de a hétvégén egy félreeső pesti kis dm-ben találtam még 3 db-ot. Gyorsan meg is vettem mind. Nem ebben a fehér üvegben van már, mint a képen, hanem barnában, ezért reménykedem benne, hogy újra kapható lesz majd új csomiban. (És újra kapható online is!)
Eszméletlenül jó szérum! Olyan gyönyörű kisimult lesz a bőröm tőle, hogy valami hihetetlen! Mintha kialudtam volna magam. Az, hogy lehúzza a pirosságot, irritációt, pattikat, nekem csak melléke! :-)

Ez egy eszméletlen jó szérum, de sajnos ezt is, mint minden jót, már nem lehet kapni nálunk.
Jól hidratál, nyugtat, nagyon szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Jól hidratál, nyugtat, nagyon szerette a bőröm.

koalace

2023. augusztus 1.

Nem igazán kedveltem, kb. mindennel kukacosodott, szinte krém sűrűségű volt, alig lehetett kinyerni a pipettájával a szérumot az üvegből. Nem voltam elégedett a hidratáló hatásával sem. Pattanást, irritációt viszont nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

gomoripetra

2023. július 30.

A márkának ez a vonala egészen szupernek bizonyul, így mikor új termék volt a drogéria polcán, mindenféleképpen kiszerettem volna próbálni. Igazából elhasználtam, elfogyott, de nagy változást nem véltem felfedezni. Nagyon gyorsan beszívta az arcbőröm, egy falat kenyér volt neki, szóval a hidratáló funkcióját nem hazudtolta meg, viszont itt ki is merült. Egyébként az illata és az állaga nagyon kellemes. Rozáceás bőrömet nem nyugtatta határozottan. Szerintem a bőröm védőrétegét sem erősítette a használata alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 30.

Antioxidánsok: Linoleic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Linoleic Acid
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Phospholipids

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban és számos növényi olajban is megtalálható. A bőr felső rétegében is megtalálható összetevő, aminek fontos szerepe van a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal küzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a pigmentfoltok méretét és súlyosságát is.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.