Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. december 7.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Kakaóvajjal és természetes olajjal táplálja a bőrt, és szaténos, selymes fényt biztosít. Finom virágos illattal.

Jelizz

2019. március 7.

Eleg erdekes a csomagolasa, de ennyi penzert johet! Nekem olyan mesterseges muanyag illata van sajnos. Olyan eppen hogy hidratal, viszont ez a sok kicsi csillam bamulatos, egy kicsit soknak talalom , mert felvitel utan ugynezekki mint egy diszkogomb. Nembaj, nyaron jo lessz, vagy buliba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

sfreku

2018. augusztus 18.

Kifejezetten csillamos testapoloert indultam , es a body sorbet helyett erre esett a valasztasom mert nekem nagyon bejon ez a kis csomagolas. Allandoan sietek, sosincs idom reggel kenceficézní, igy szamomra nagyom praktikus hogy pici es nem foglal sok helyet. Elég száraz a bőröm azt gondoltam ha masra nem lesz jo max a csillogas miatt meg eri, de legnagyobb meglepetesemre nagyon jol hidratal, egesz hamar be szivja a borom es nagyon puha lett tole meg este is! A csillam nagyon jol mutat benne , epp eleg ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Tulipan06

2018. július 18.

Szerintem kicsit lassan szívódik fel, egy darabig ragad, bár nekem nem száraz a bőröm. Tényleg csillog egy picit. Lábra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Missmallberry

2018. június 8.

Remek kis krém. Könnyű nyári. Félve emeltem le a polcról, mert a mai termékek között rendgeteg az édes, vatacukor illatú. Szerencsére ez kellemes, viselhető, nincs hányingerem tőle. Szépen mutatnak a csillámok a bőrömön. Mivel limitált, így a napokban szerzek még be, h nyáron ne maradjak nélküle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Vicus

2018. április 23.

Azt gondoltam, hogy tényleg szaténos fényt ad majd a bőrnek, de hát nem egy Fenty Beauty Body Lava ez tény :D Apró csillámok vannak benne. Összehasonlításképpen: régebben megvettem a Balea Golden Shine testápolót, ahhoz képest apróbbak a csillámok ebben és szerencsére nem is hagy annyira olajos érzetet a bőrön, ami nyárra szerencsés. Tetszik a praktikus csomagolása, így könnyebb kisajtolni belőle minden cseppet és utazáshoz is ideális. Persze ha szétmegy a csomagolás időközben, azonnal jövök véleményt módosítani :D
Illata annyira nem fogott meg, de kellemes virágillatú(nak írják), valamelyik parfümre emlékeztet. Ára elmegy, de a Baleás termékekhez képest drága, hisz ha ez is 200 ml-s lenne például, akkor már 999 forintba kerülne arányosan. Ráadásul a csomagolása is "olcsóbb", mint egy flakonos testápolónak, tehát nem értem ezt az ármegállapítást.
Összességében: ápoló hatása miatt senki se vegye meg, ez csak egy nagyon könnyed krém, de a csillámok szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.