Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

sziszoka

2014. július 20.

Illata az valami fantasztikus!Azt hittem,hogy mivel ez egy olcsó testápoló,majd valami vizes lötty lesz csak benne,de kellemesen csalódtam.Jól kenhető,hamar felszívódó krém.Kár,hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

Cipriana

2014. február 12.

Az illatàba egyszerűen szerelmes vagyok, szerencsére egészen tartós is, de azért hidratálhatna egy ici-picit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Yellow Paca

2013. november 14.

Isteni illata van, sokáig érzem magamon. Itteni vélemények alapján vettem meg és nem bántam meg. Már nem emlékszem az árára, de elég sok krém van a tégelyben. Egyáltalán nem sűrű, és nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

Iora Rua

2013. november 7.

Finom illatú, jó állagú, gyorsan felszívódó. Nagy kedvenc volt a családban az illata miatt, bár csak közepesen hidratáló, nyárra tökéletes választás. Jó ár/érték aránya miatt nyárra bármikor szívesen megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

solveig

2013. október 29.

Nyár óta a kedvenc testápolómmá vált, imádom az illatát, bár valóban tömény, de én szeretem. Az állaga pont megfelelő, "üdítő", hűsítő érzés felkenni. Nem hidratál extrém módon, de azért teszi a dolgát, főleg rendszeres használat mellett. És hatalmas kiszerelésben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

csibeeeh

2013. szeptember 24.

még nem régóta használom, de nagyon szeretem :) egyszerűen imádom az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

még nem régóta használom, de nagyon szeretem :) egyszerűen imádom az illatát :)

reka333

2013. augusztus 26.

Szeretem az illatát, nem hidratál úgy, mint a kókuszos, könnyebb vizesebb krém. Elissza hamar a bőröm és ez jó, de télen akinek száraz a bőre annak tuti kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

sarzita

2013. július 14.

Én is elégedett vagyok ezzel a testápolóval. Előtte a kókuszos Balea volt meg, az is nagyon jó volt, de sose veszek kétszer ugyanolyan testápolót, mindig kísérletezek. Most ezt vettem meg. Tetszett az ára, a mennyisége. Az illatát csak otthon szaglászhattam meg, de nekem az is bejött. Kellemesen barackos. Olyan harapnivaló lesz tőle az ember lánya. :) A gyerekeimnek is nagyon tetszik. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Nem csodaszer, de a feladatát teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 14.

Ophelia

2013. június 19.

Nekem nem volt szerencsém a Body Shopos barackos testvajat kipróbálni vagy megszagolni, de nem is bánom, mert akkor lehet hogy ezzel a Balea testápolóval nem lennék olyan elégedett.:) Az állaga nagyszerű, könnyű, gyorsan beissza a bőröm, bele se merek gondolni, milyen kellemetlen lenne a hőségben zsíros testvajakkal kenegetni magam... Eléggé ledöbbentem, mikor megláttam, mekkora adag, és milyen olcsón, rendesen lehúzta a táskámat.:) Nekem tetszik az illata, és Drusee italpor-hasonlatát is helytállónak tartom, azt leszámítva, hogy én az italpor illatát is szeretem, gyerekkori táborozások jutnak róla eszembe.
Jól hidratál, alapjáraton száraz a bőröm, de nyáron elég ez a normál bőrre való verzió is. Nem ragacsos, az illata meg nem fullasztóan tömény, kimondottan friss. Szerintem igazán megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Drusee

2013. június 17.

Most én leszek a mumus.... 2 árva csillag, de csak azért mert Balea fan vagyok.Ez valami irdatlanul büdös.Nagyon szeretem a barackos tusfürdőket, gondoltam tökéletes páros lesznek.Teljesen barackitalpor szaga van, amitől alapjáraton is forog a gyomrom.Nem beszélve arról, hogy az ágyneműm ontja magából a műbarack szagot.Ha a munkából hazaérek néha érzem pont emiatt a szobában halványan az illatát. Csak akkor kenem fel, ha annyira fáradt vagyok, hogy időm sincs émelyegni tőle és máris elalszom...

Update: Forrongok az idegességtől.Véletlenül bekerült a hálóingem a vasalnivaló ruha közé és előtte este kentem magam éppen.... és ahogy vasalom a ruhát amivel érintkezett a hálóing... hát valami földöntúlian büdös.Nem is tudom mire emlékeztet a szaga, valami vegyszerre de nem barackra.Először nem is sejtettem mi a gond... teljesen megijedtem mi lett a ruhámmal.Aztán vasaltam olyat, ami nem volt a hálóing alatt- felett és annak semmi baja...de nem hagyott nyugodni, mert olyan ismerősnek tűnt a szag.. és beugrott.....Első indulatomban rohantam a fürdőpolchoz, megfogtam a flakont és azzal a lendülettel belevágtam a kukába.Egy darabig biztosan nem kísérletezek semmiféle testápolóval.Marad a szokásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.