Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 20.

Kategória:   Testápolók

Testápolókrém trópusi illattal, acai olajjal, Cupuaҫu vajjal és guarana kivonattal.

Vegán

Ár: 900 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: --, fizetés: --

szeliger

2021. április 21.

Meglátod a dobozát és eszedbe jut a Sol de Janeiro Bumbum krémje. Elolvasod a véleményeket és egyre kíváncsibb leszel, hamarosan a kosaradban landol. Otthon nézegeted, forgatod, a tégely és a kupak is hasonlít, belül kis fogantyúval a fehér műanyag lapka is ott van. Felkened és megállapítod, hogy hmm, valóban van benne valami. Aztán csak álldogál ott a fürdőben, időnként érte nyúlsz, de valahogy nem akar fogyni. Aztán egy nap rendelsz egy csomagot, amiben ismét ott lapul az eredeti krém is. Nem bírsz magaddal, kibontod, legyen már egymás mellett a kettő. Ekkor üt be a gondolat, hogy most akkor a Baleát kidobod. Rövid az élet, miért használnál valamit, aminél sokkal jobb is van. Miért is az egész? Az állaga sem olyan jó, beszívódni is nehezebben szívódik be, messze nem hidratál olyan jól, az illatában pedig érzek egy kesernyés, fanyar jegyet. Ott van ugyan a hasonló édes alapvonal, de a Bumbum krém fűszeresebb, kerekebb, harmonikusabb, leginkább pedig hiányzik belőle az a diós kesernyésség, ami a Baleában engem annyira zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

salymf

2021. február 10.

Tetszettek a krém összetevői, és reménykedtem, hogy egy kis nyári hangulatot csempész majd a napomba, úgyhogy a kosaramban landolt. Az illata nekem kicsit erős, édes, de nem vészesen kellemetlen. Ami viszont már problémás, hogy nehéz eloszlatni és lassan szívódik be. A hidratáló hatása is hagy némi kívánnivalót maga után, pedig egy gazdag krémnek tűnik felkenéskor, viszont másnap már semmit nem érzek a hatásából. A tégely fele még megvan, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

preka

2021. január 14.

Nekem nagyon bejön. Isteni az illata és nem is zsíros. Szuper kis krém, jó az állaga, ennyi pénzért nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

kincsokinga

2020. november 16.

a copacabana termékből az összeset megvettem, kicsi szivem reméli hogy állandó termék lesz, szokásos balea minőség mellé ellenállhatatlan illat párosul, az összes terméket ajánlom a kollekcióból, nem olyan zsíros a krém, mégis nagyon jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

kovpetra

2020. november 3.

Négy csillag, mert szeretem, jó a bőrömnek, de most így a tégely felénél úgy érzem, hogy meg fogom unni és ebből nem lesz újravásárlás. Egyébként nekem az illata is tetszik,bár megrtem, hogy van akinek ez sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Boudica

2020. október 21.

A boltban nagyon megtetszett a csomagolása, az összetevők is jók, gondoltam teszek vele egy próbát. Az illata kellemes, édes, bár nem olyan, mint amire számítottam. Reméltem, hogy egy kicsit gyümölcsösebb, kicsit túl émelyítő és sok az én ízlésemnek. Ami viszont nagyobb baj, hogy nehéz eloszlatni és nehezen szívódik be, sokáig ott marad a bőrön. A hidratáló hatása közepes, éjszakára jó, de következő nap már újra kell kenni. Abszolút közepes, vannak a Baleának ennél jobb krémjei is. Egynek jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Ninnie

2020. augusztus 14.

Közel a 4x hez voltak százszor jobb testápolóim és van is olyan, amit használok. De! olyan jó hangulatot csinál ez a krém a finom illatával egy reggeli zuhanyzás után karra, lábra kenve, hogy adok neki 4*ot! : )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

bernadettu

2020. július 18.

Leginkább a csomagolása fogott meg hogy olyasmi mint a bumbum creamnek, az illata szerintem pont jó, édeskés de nem émelyítő, hidratáló hatása nyáron elegendő, szépen beszivodik, bár én nem minden nap használom csak ha érzem hogy száraz a bőröm.
Negatívuma lehet hogy egy kézzel nehéz vissza zárni.
Az illata elég tartós így én ilyenkor nem is használok parfümöt.
Szeretem de annyira nem hogy bespajzoljak belőle, nem bánom hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Negatívuma lehet hogy egy kézzel nehéz vissza zárni.
Az illata elég tartós így én ilyenkor nem is használok parfümöt.

msvelvet

2020. július 18.

Jöttem felpontozni :) Először a csillámos verziót vettem meg úgy, hogy a boltban nem volt időm szagolgatni. Aztán itthon felkenve teljesen függő lettem az illatától, visszamentem megnézni, hogy mi van még ebből a termékcsaládból. Akkor találtam ezt a krémet és hát valami fantasztikus. Annyira szuperül hidratál, este felkenve reggelre pihe-puha bőrt eredményez, az illata hosszan megmarad. Én imádom, jó lenne, ha nem limitált lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

TheNancy07

2020. július 14.

UP: Egyszerűen áll a polcon, csak a doboza tetszik... ez az illat annyira zavaróan sok, hogy meh..

Süti illatú, jól hidratáló testápoló. Számomra nehéz krém, mint nyári testápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate