Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. július 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Fényvisszaverő színpigmentekkel az optikailag egyenletes bőrfelszínért. Intenzíven hidratál és könnyed, élettel teli színt kölcsönöz a fáradtnak tűnő arcnak. A hatóanyag komplexum hozzájárul a bőr hidratáltságának megőrzéséhez. A mikrofinom, fényvisszaverő színpigmentek optikailag elfedik a bőr egyenetlenségeit. Az Ff15-ös UV-védelem és az E-vitamin segít megelőzni az idő előtti bőröregedést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amii0407

2018. március 18.

Akciósan vettem 500 Ft környékén, rohanos hetkoznapokra elfogadható, de ha gyakran használom kipattogok tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

jituszka

2017. október 29.

Nagyon kiemeli a száraz részeket, és kb minden pihét az arcomon, pedig hidratáló fölé használtam, és rendszeresen hámlasztok is. Sajnos nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Mooca

2017. március 20.

Hidratáló színezett arckrémet szerettem volna, eddig a BB-s Baleát használtam az bevált, viszont ezzel a színnel nem vagyok megelégedve, sápadt arcot csinál. Illata nem rossz de nem is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Pocok1972

2016. augusztus 7.

A Balea ultra senzitiv krémmel.együtt vettem meg, a light bézs szín nekem pont elég. Használat előtt fel kell rázni, mert különvált a tubusban az olaj és a barna trutyi :) kinyomva egy könnyed kence, fedése szinte semmi de most nincs is rá szükségem hál isten, minimális.púderrel fixálva teljesen vállalható, ha nem akarok full sminket feltenni, bár mostanság a bb krém a full smink, alapozókat nagyrészt kidobtam olyan jól helyrejött a bőröm. Ezt a Paulás krémem alternatívájaképp vettem meg, azt persze nem übereli, de teljesen jó amit tud. Minimális.szín, minimális illat, én aláhidratáltam, de zsírosabb bőrre nem kell sztem, olcsóóó :) és nem tesztelik állatkákon, ez most nagy vesszőparipám lett. Elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).