Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

• Vegán

2 árnyalatban kapható

JVica98

2020. május 13.

Nagyon rossz balea terméket ennyire lepontoznom, mert nagyon szeretem a márkát, sok mindent használok, ami baleás, és mindet nagyon szeretem 🤗
De sajnos ez egy brutál nagy csalódás volt :(
Egyszerűen nem tetszett az arcbőrömnek, megült rajta, nem száradt meg.. természetesnek kb egyáltalán nem mondanám, tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert többször is próbálkoztam vele, de nem tetszett a végeredmény, úgyhogy mindjárt le is mostam.. :( nem tudom, hogy csak az én bőrömmel nem voltak ennyire kibékülve-e, vagy mi volt a gond, de ez számomra használhatatlan volt, úgyhogy ment is a kukába.. ráadásul a szagát sem szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

De sajnos ez egy brutál nagy csalódás volt :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.