Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipacs, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Lábápolók

A Balea csillámfényű lábkrém kellemes puha bőrérzettel ajándékozza meg. Az allantoin megnyugtatja az igénybevett lábakat. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 100 ml

Valentine

2016. augusztus 16.

Kellemes illatú, diszkréten csillogó, ötletes kis krém volt ez. Nyáron jól mutatott. Hidratálásra nem ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

NixonB

2013. december 9.

Féláron jutottam hozzá én is annak idején, ahogy az előttem szólok én se vártam túl sokat tőle, de pozitív csalódás volt. Diszkréten csillog a mikrocsillámoktól miután a krém beszívódik. Nem kimondottan hidratál vagy ápol, inkább csak jól mutat a lebarnult lábakon de nekem féláron ennyi épp elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 9.

Lilly24

2013. november 25.

Akciósan vettem, nem fűztem nagy reményeket hozzá, de végeredményben nem rossz. Kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

heno

2013. június 12.

200 forintért vettem akciósan, gondoltam ennyi pébnzért nem nyúlhatok annyira mellé. Hát mit ne mondjak, elég jó. Bár egy kicsit sok benne a csillám. Nem, mondjuk úgy inkább, hogy nagyon sok benne a csillám. Nem is érte, minek kell bele csillám eggyáltalán. Na mindegy. Ettől eltekintve egy erős közepes, legyen, megadom a 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

csipkeorsika

2013. május 13.

szuper ez a krém! az illatától az első perctől fogva elolvadok, olyan finom, és csodaszépen csillog, szerintem pont jó! nagyon kevés kell,mert híg, és szépen szét lehet oszlatni,hogy ne legyen vad. egy régebbi limitált kollekciós balea-s lábkrémem van még, amiben hatalmas méretű csillámok vannak, na az az igazi túlzás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

bandita

2012. augusztus 18.

Nem kedvelem túlságosan. Gyorsan beszívódik, száraz érzést kelt, teljes lábszáron is használható. Nem is ezzel van a gondom. Ami nem tetszik benne, az a csillámosság mértéke. Ezüstszínű, viszonylag nagy, instabil csillámokkal rendelkezik, amelyek használat után minden ruhámon, bőrfelületemen, előszeretettel tanyáznak.

Szeretem a csillámos termékeket, de ezt már túlzásként élem meg, durván indiszkrét hatást nyújt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

vivuss87

2012. július 5.

nagyon szeretem, finom az illata, csodásan csillog, jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

nagyon szeretem, finom az illata, csodásan csillog, jól hidratál:)

Pipacs

2012. június 28.

Egész jól hidratál, finom az illata, kellemes csillogást ad a lábaknak. viszont kicsit hamarabb is beszívódhatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.