Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2012. december 16.

Kategória:   Hajápolók

A Balea új, professzionális termékei kiváló alapanyagokkal és hatékony receptúrával megállják a helyüket a fodrászatokban használt hajápolási készítmények között is. Akár szőke, akár barna, akár göndör, akár sima, vagy akár iénybe vett, sérült a haja a Balea Professional a megfelelő választás!

ancsa91

2013. november 4.

Hát én mikor megvettem tudtam mi az de mire használni akartam nem láttam rajta a magyar leírást :) amennyire pozitívan álltam a balea termékekhez ebben akkorát csalódtam. az illata jó, és ránézésre használ is, csillogós de ragad és összeáll tőle a hajam, összefogta a párnát. nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

jakobs

2013. április 14.

Hát ez nagyon rosz,megvettem egyszer használtam(ki is mostam utána nyomban) aztán ki a kukába,még el ajándékozni se mertem.Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Heli

2013. január 12.
Vicces, mert egész este azzal szórakoztam, hogy kiszedjem belőle az anyagot. :D Egyszerűen hiába pumpáltam, ütögettem, ráztam, nem jött egy fél borsószemnyinél több. Rátettem a radiátorra, megütöttem az alját és beindult. A kezem az full csillám, a hajamon addig látszik feltűnően, míg meg nem száradt, most csak az illatát érzem, az bejön. Nem lett sem kemény, sem ragacsos tőle a hajam. Holnap úgyis megmosom, majd jövök értékelni.

2013. január 19.
Már kétszer használtam, egyszer száraz, egyszer nedves hajra. A tenyerembe nyomtam 1 pumpányit, szétkentem és összefogdostam vele a hajam. Egy kicsit tényleg szárít, de nálam alig észrevehető (bezzeg az olajos Balea balzsam, ami eddig mindenkinek bejött....). Többtónusúnak tűnik a hajam tőle és szép fénye lett. Igaz, egy alapos kézmosás elengedhetetlen a használata után. Nekem nem fogta meg semmimet, pedig hosszú hajam van. Mosásnál viszont látom, hogy beszínezi a habot, ahogy a sampon kimossa. Az ára teljesen jó, annyit megér szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

2013. január 12.

cintia995

2013. január 2.

Nekem tetszik. Akciósan vettem, nyilván nem vártam tőle csodát a vélemények alapján. De aztán hajmosás után kipróbáltam a vizes hajamon. Az illata kellemes, olyan csokis, hajam fényesebb lett tőle és picit élénkítette a színét is. Eredeti színű a hajam lehet, hogy azon jobban látni? Azért nekem megér egy 4-est :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

CocoSunrise

2012. december 16.

Egyetértek az előzővel. Pénzkidobás, semmit sem csinál csak elnehezíti és összeragasztja a tincseket. Igaz az is hogy nehezebb kifésülni a hajat utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

fdorottya

2012. december 16.

Hát sem fényesebb sem szebb nem lett tőle a hajam! Jól összeragadt és allig tudtam kifésülni! Hát ennyit ér...

Christi

2012. október 31.

ennek a terméknek az ég világon semmi értelme!!! max a kezem lesz csillámos tőle! kukában végezte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

timcsike1989

2012. október 28.

haszontalan egy termék :S mikor kinyomtam rögtön a testépitök jutottak eszembe h tuti h ezzel kenik magukat fellépés elött. nem fénylik töle a hajam de cserébe jol ragad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

T.Adrienn

2012. október 20.

Én ezt a terméket próbáltam ki, csak a sárga (szőke)változatát. SOHA AZ ÉLETBE TÖBBET NEM!!!!!!!!! Nagyon megbántam , hogy megvettem, és alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, és kimossam a hajamból az egészet. Ragadt tőle a hajam össze vissza, alig bírtam kifésűlni, és még a kezem is, meg a fésű is csupa aranyszínű lett, és az is ragadt áááááááááááááááááá. Rögtőn a kukában landolt!! Soha többet nem!!!!!!!!!még ingyen se !!!Nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Dynu

2012. október 2.

Ez valami szörnyű, ragadt tőle a hajam és minden csupa barna volt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ez valami szörnyű, ragadt tőle a hajam és minden csupa barna volt tőle.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.