KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ezzel az agyagos maszk duóval az arc minden területe az igényeknek megfelelően kezelhető.

1. A jojobaolajat, acai bogyó olajat és panthenolt tartalmazó összetétel puhává és rugalmassá teszi a szárazabb orcákat.
  2. Az antibakteriális szalicilsavat, valamint alga kivonatot tartalmazó maszk mélyen tisztítja a bőrt, és felszívja a felesleges faggyút a T-zónában.

Water / Aqua Kaolin 0 0Glycerin h 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Alcohol Denat. al Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Panthenol eo I v 0 0Euterpe Oleracea (Acai) Fruit OilTocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Limonene i Benzyl Alcohol i I ta Citronellol i Benzyl Salicylate i Sodium Citrate Pantolactone h Potassium Sorbate ta Citric Acid kh Sorbic Acid ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77499 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Water / Aqua Kaolin 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Alcohol Denat. al C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Sodium Lactate h Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Salicylic Acid kh I gy Panthenol eo I v 0 0Macrocystis Pyrifera Extract Tocopherol a I v 2 2Glycerin h 0 0Lactic Acid h I kh Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Pantolactone h Citric Acid kh Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Linalool i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz

dorottya96

2017. november 17.

Amit ígér azt teszi is. Bár csodát nem szabad várni. A benne lévő anyag vagy 4x használatra is bőven elég. Az összetevői miatt viszont levonok egy csillagot

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Mona0625

Korcsoport: < 18
2017. november 17.

Nekem igazából nem hozott túl nagy változást a bőröm állapotában, nem szárított, nem zsírosított de az arcbőróm érezhetően puhább lett tőle szóval nekem összességében bevált. Szerintem megéri kipróbálni és jó sokáig elég egy csomag.

Mona0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 17.

kitti9797

2017. november 17.

Barátnőm ajánlotta, hogy mennyire jó, és hogy utána olvasott itt krémmanián; hát gondoltam kipróbálom. Sajnos nekem nem vált be. Égető érzés volt, amíg az arcomon volt. Aztán lemostam, és apró piros pattik jelentek meg. Pedig annyira reménykedtem benne...

kitti9797

CeCeDrake

2017. november 6.

Tisztít, viszont nagyon szárít és bőrpírt okoz, apró piros pöttyök kíséretében.
Többet nem veszem.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Tisztít, viszont nagyon szárít és bőrpírt okoz, apró piros pöttyök kíséretében.
Többet nem veszem.

Incuss

2017. november 4.

A napokban vásároltam ezt a maszkot, még használat előtt utánaolvastam az itteni véleményeknek, és teljesen pozitív kép alakult ki róla a fejemben.Aznap este feltettem a megfelelő módon, majd körülbelül egy 20 perc-fél óra múlva lemostam.Szép és puha lett a bőröm, bár utána hidratálnom kellett még.
A minap újra feltettem a maszkot, ugyanis nem fogyott el még a fele sem az első alkalomkor, és kellemesen hűsítő érzést éreztem ismét, aztán lemosás után azokon a területeken ( T vonalban), ahol a zöld maszk volt, szörnyű bőrpír, vörösség alakult ki, és ég. Még mindig maradt a termékből, ami a kukában fog landolni, és csak merem reménykedni, hogy a pír hamar elmúlik. :( Óriási csalódás...

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

noraam6

2017. november 2.

Én is nagyon szeretem. 2x használtam eddig de még van benne 2 alkalomra való adag biztos. Nem szárította ki a bőröm és nem is csípett. Jó érzés volt használni. Biztosan újraveszem.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

sziluetta

2017. október 17.

Ki akartam próbálni valami újat, és erre esett a választás, mert nagyon kíváncsi voltam hogy mit tud :D Az egyetlen problémám vele, hogy ez is tartalmaz alkoholt, de kárpótol a hatása és az hogy nagyon sokáig elég volt a tesztelésre hazavitt darab. Szerintem 6-8 használatra elég volt (lehet én kenem vékonyan, hogy ilyen sokáig kitartott) és szépítette a bőröm a használata. Most pillanatnyilag szimpatikusabb, mint a fehér agyagos maszk, mert jobban használt, annak ellenére hogy inkább zsíros bőröm van, mint kombinált.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

fdorottya

2017. október 9.

Szuper arcpakolás. Teszi a mit tennie kell. Kevés is elég belőle, így egy tasak elég két-három használatra!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

kalmaniki

2017. október 9.

Nagyon jó kis arcpakolás. Szépen puhítja, hidratálja a bőrt, nem szárít és elég kiadós mennyiség ez a 2 kis tasak. Lehet, hogy újraveszem.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

hadri

2017. október 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy nagyon-nagyon jó termék, tökéletesen eltalálták, hogy egy kombinált bőrű embernek mire van szüksége. A termék ára nagyon kedvező, nekem bőven elég volt 4 használatra. Először amikor felvittem, kicsit megijedtem, mert a zöld színű enyhén csípett, de ez pár perc múlva elmúlt és lemosás után a bőröm tényleg észrevehetőbben üdébb, tisztább, puha tapintatú lett.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Pantolactone, Sodium Lactate, Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Kaolin 0 0

Sorbitol h 1 1