KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ezzel az agyagos maszk duóval az arc minden területe az igényeknek megfelelően kezelhető.

1. A jojobaolajat, acai bogyó olajat és panthenolt tartalmazó összetétel puhává és rugalmassá teszi a szárazabb orcákat.
  2. Az antibakteriális szalicilsavat, valamint alga kivonatot tartalmazó maszk mélyen tisztítja a bőrt, és felszívja a felesleges faggyút a T-zónában.

Water / Aqua Kaolin 0 0Glycerin h 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Alcohol Denat. al Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Panthenol eo I v 0 0Euterpe Oleracea (Acai) Fruit OilTocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Limonene i Benzyl Alcohol i I ta Citronellol i Benzyl Salicylate i Sodium Citrate Pantolactone h Potassium Sorbate ta Citric Acid kh Sorbic Acid ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77499 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Water / Aqua Kaolin 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Alcohol Denat. al C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Sodium Lactate h Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Salicylic Acid kh I gy Panthenol eo I v 0 0Macrocystis Pyrifera Extract Tocopherol a I v 2 2Glycerin h 0 0Lactic Acid h I kh Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Pantolactone h Citric Acid kh Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Linalool i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz

glau17

2018. július 4.

Ennyi pénzért nagyon jó. Kicsit sok mondjuk nekem a mennyiség, de tényleg, ennyiért nincs bűntudtaom, mert a kukába megy egy kevés.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

blanzsi

2018. június 25.

Nem egy csodaszer de puhit mattit és ennyi pénzért bőven megeri 😊

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Nem egy csodaszer de puhit mattit és ennyi pénzért bőven megeri 😊

g0809

2018. június 22.

Ez sem csodaszer, de jól hidratál, sokkal puhább tőle a bőröm:)

g0809
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Ez sem csodaszer, de jól hidratál, sokkal puhább tőle a bőröm:)

tittus

2018. március 28.

Nekem nagyon bejött ez a maszk! Kellemes a viselete, nagyon puha és rugalmas a bőröm a használata után. Nem szárít, nem irritál, a T-vonalamra nagyon jó hatással van a zöld része. Nekem több alkalomra (talán 4-5) is elég volt, tehát még gazdaságos is. Biztos, hogy rendszeresen használni fogom.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Dius24

2018. március 4.

Egyik kedvencem jól tisztít és jol is hidratál ennyi pénzért megéri és kiadós is!! Újra fogom venni!!!

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Mars93

2018. február 19.

Nekem nem zsíros a T-vonalam, de nem is száraz, ennek ellenére ez a terület az, ahol a leginkább ki szoktam pattogni. A maszk maga jó, érezni, ahogy használ, zárja össze a pórusokat, és ráadásul nem csak egy, de akár 3-4 alkalomra is elegendő! Nekem legalábbis :)

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Asdfghjkl2108

2018. február 18.

Az én bőröm kombinált és nagyon érzékeny, de ez a termék nem irritált és nem is szárított. Ez mondjuk a nyári használatra igaz, ott jól jött a kis mattitás, de télen egyáltalán nem válik be, ilyenkor szárít.

Asdfghjkl2108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Banana

2018. február 7.

Nekem teljesen bevált. Jól mattítja és tisztítja az arcomat. Mindig veszek belőle újra és újra

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

erdorottya

2018. február 5.

Nagyon hatásos, bár a zöld tényleg szárít, erős, nekem kicsit kicsípte az arcom DE megéri, mert utána ha bekenem hidratálóval, elmúlik és tényleg jó hatással van a bőrhibákra. A rózsaszín része kis cuki, jó illatú, puha lesz tőle az arcom. És sokszor lehet használni, szerintem nagyon megéri :)

erdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

anna09

2018. január 29.

Ő az én nagy szerelmem, remélem egy darabig nem fogják kivonni, mert akkor fel kell vásárolnom a készletet. A rózsaszín része sokszor rajtam maradt, nem láttam extra hatásár, de biztos jót tesz így azt is felszoktam kenni. Viszont a zöld brutál erős, szóval érzékeny bőrre lehet nem kenném. Régen az orrom mindig érdes volt, amire pórus tapaszt vettem (vagy gyártottam!) aztán átáltam egyszer a balea fehéragyagos maszkjára, mert az is szépen tisztította, csak utána arckefével le kellett tisztítanom. Ennek a zöld része annyira megpuhítja a pórusokban lévő trutyit, hogy utána egy törülközővel finoman kinyomva, csak úgy jön belőle a cuccos. Nekem mondjuk jó szórakozás, lehet valakinek nem lenne az :D. Viszont hosszú távon, kb heti egyszeri használat mellett mostmár nem is szokott nagyon vissza telni, valószínűleg elég mélyről kitisztult. Egy tasak (főleg ha csak az orromra kenem) nagyon sokszorra, legalább 5-6 szorra elég.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Pantolactone, Sodium Lactate, Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Kaolin 0 0

Sorbitol h 1 1