Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stripedpanda, Módosítva: 2018. október 30.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

A lágyan csillogó Balea kényeztető arcmaszk gyöngy és holdkő kivonattal, valamint selyemproteinnel kényezteti és intenzíven hidratálja az arcbőrt. Hialuronsav és panthenol tartalma révén azonnal csökkenti a kisebb ráncok mélységét. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Juccimo

2019. május 27.

Engem csak icipicit csípett, és miután letöröltem, napokig puha volt a bőröm. Szóval nem egy rossz maszk, sőt. Viszont nekem pont az nem tetszett benne, ami miatt "extra" - attól, hogy ilyen gyöngyházfényű, már-már átlátszó krém, hát, szerintem úgy néztem ki a felkenése után, mint akit letüsszentett egy elefánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nicole88

2019. április 23.

Szeretem a Baleás maszkokat, de sajnos ez nekem sem vált be, engem is borzasztóan csíp, pár perc után le kellett mosnom. Hiába nem szeretném lehúzni az értékelést, de csak 2 csillagot tudok neki adni.

@lumpursky: minden arcpakolás eltávolítása után krémezni kell a bőrt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

@lumpursky: minden arcpakolás eltávolítása után krémezni kell a bőrt!

anitaa17

2019. április 13.

Először azt gondoltam róla, hogy ennek a maszknak az élvezeti értéke lesz nagyobb, mint a hatása, a kis csillámok miatt. Aztán ez megváltozott, miután kipróbáltam. Fekete agyagmaszk után kerestem valami tápláló, hidratáló maszkot, amit egy hétvégi ráérős napon be tudok építeni a rutinomba. Eddig ő tetszik a legjobban a Baleás párszáz forintos maszkok közül. Az első 2 percben kicsit csípett, aztán ez elmúlt. A hatóanyagok szépen beivódtak a bőrömbe, selymes és puha érzetet hagyva maguk után. Nekem a lemosással nem volt gondom, mivel ezeket a maszkokat fürdés előtt szoktam feltenni, könnyedén el tudom távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

LeticiavW

2019. március 14.

Nagyon szeretem. Mar sokszor hasznaltam es meg az en erzekeny boromnek sincs gondja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Ginatural

2019. február 6.

Nekem is lemosást igényel utána, mert különben ragad a bőröm, de egész jó kis ápoló maszk. Szerintem ennyi pénz megér, nekem 4 használatra elegendő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

zorica85

2019. január 30.

Fogalmam sincs mit csinál az arcommal, de ez nekem bevált. Puha, hidratált bőrt hagy maga után, mintha feltöltené az arcom. Tetszik a gyöngyházfényű színe, jól kenhető az állaga. Én lemosom vízzel a maradékot, nekem így jobb, az egy adag két alkalomra elég. Ennyi pénzért ilyen hatással konkrétan ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

lumpursky

2019. január 12.

Felkenés után csíp (bár engem sok minden tud irritálni), de utána ragadt az egész arcom, igazából olyan érzésem van használat után mintha újra be kellene krémeznem az arcomat. Sajnos ez nem vált be, és elhasználni sem fogom szerintem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Victoriaformosa

2019. január 5.

Sima, ápolt, puha bőrt hagyott maga után. Szeretem ezt a maszkot, talán mind közül a legjobban. Illata kellemes. E mellett olyan érdekes és szép látványt nyújt a csillogó, gyöngyházas fénye a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. december 29.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat, ajándékba kaptam. Nagyon tetszik az állaga, meg ahogy gyöngyházból arány csillámosra vált a kezemen, gyönyörű. Felkenve eleinte csípett, de az összes csíp kicsit, ez el is múlt. Hűsítő hatást hagyott maga után.
A bőröm szép puha és kisimult lett utána, szóval nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 29.

A bőröm szép puha és kisimult lett utána, szóval nem csalódtam.

AnnaR

2018. december 14.

Volt már hasonló arcmaszkom, így ezt is egy szilikon ecsettel kentem fel. Kicsit csípett, de mikor ez elmúlt, akkor rendesen éreztem, ahogy "dolgozik" a termék az arcomon. Puha és hidratált lett a bőröm, miután lemostam - én is langyos vizet használtam, de ezzel nekem lejött - szóval nincs panaszom ellene. Ettől függetlenül biztos nem fogom rendszeresen használni, mert azért érzem, hogy nem ez a legjobb a bőrömnek. De csalódást azért nem okozott, irritálni nem irritált és a végeredmény sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak