Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. november 5.

Kategória:   Hajápolók

szandrea17

2018. június 8.

Nekem nagyon nem vált be! Nem ápolt, nem szőkített kicsit sem és nekem az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

little.shana

2018. május 4.

Nem értem, miért nem pontoztam korábban, pedig 4 éve többször újravettem. Szerettem, szép fényt ad a hajamnak, és én úgy vettem észre, hogy az én sötétszőke hajamat kicsit világosítja is, szőkésebb a csillogása. Most újra megvettem és ugyan a szőkítő hatását még nem látom pár mosás után, de nagyon kellemesen ápolja a hajat és remélem, hogy a tubus végére megint elérem azt a színhatást, amit annyira szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

terez

2018. március 22.

Évek óta használom ezt a balzsamot, meg vagyok vele elégedve. A hajam közepétől a hajszálak végéig kevés mennyiséget oszlatok el és nem mosom ki. Szép fényt ad a szőke hajamnak, az illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

de.barbara22

2018. február 3.

A samponjával együtt használom. Finom, puha lesz tőle a hajam. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

csudex

2017. július 16.

Szeretem ezt a balszamot. Szokitett hajam van. Nem mondanam, hogy ez sokkal jobban apolja mint barmelyik mas Balea balzsam, de szepen puhitja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

enikoo97

2016. november 11.

Imádom ugyan úgy mint a samponját. Ez a két termék teljesen puhává és széppé varázsolja a hajam.
5/5**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

5/5**

Penge

2016. augusztus 4.

Szuper ez a balzsam.Már jó ideje használom, néha elcsábulok kipróbálok valami mást is, de eddig mindig visszatértem ehhez a balzsamhoz. Szőke festett száraz hullámos hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

powerpuff

2016. április 28.

Nem rossz ennyiért, de nem használnám rendszeresen. 5-6 perc alatt olyan hatást fejtett ki, mint bármilyen más balzsam alig 1 perc alatt. Az illata jó, az állaga annyira nem tetszett. Mindent összevetve azoknak ajánlom, akiknek alapból szép hajuk, nem száraz és természetes a hajszínük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

kerteszke

2016. március 23.

Három Balea balzsamot próbáltam eddig, és azt kell mondjam, van ennél jobb is, méghozzá az Oil Repair Balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Airin

2016. január 10.

Miután kicsit világosítottam a természetes szőke hajamon (sokak szerint barna volt )...mindegy! Megvettem ezt a sampont. Korábban nekem nagyon hamar zsírosodott a hajam. Kb 3.nap mostam hajat újra,de mióta ezzel mosom az 5. napig sikerült kitolni és még akkor sem olyan vészes a fejem/hajam. :)
Nekem sokat segített, a hajam is még szőkébbnek látszik mióta használom és az illatát is szeretem. Nekem bevált.
Csak a samponját használom, avonos balzsammal és hajvégápolóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Csak a samponját használom, avonos balzsammal és hajvégápolóval.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.