Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. október 29.

Kategória:   Hajápolók

Szőke hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Panni21

2016. március 3.

A természetes szőke hajamat szerettem volna felfrissíteni kicsit, mivel fél éve leálltam a világosítással (5 év után), és kicsit szürkének érzem így tél végén (tudom, hamvas, de ez annyira nem tetszik). Számítottam némi aranyfényre, de sajnos nem lett sem fényesebb, sem szőkébb. Az ápoló hatásával sem vagyok elégedett (bár csak a felét használtam fel), nagyon nem intenzív, sokkal rosszabbul teljesített, mint a korábbi termékeim. Ár-érték arányban viszont drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Dramira

2013. október 4.

Megvagyok elégedve vele. Hosszú szőke hajam van így egy tasak nem volt elég, még szerencse hogy 2-őt vettem belőle! Ápolt, fényes, selymes és puha lett tőle a hajam, kb. mint a legtöbb balzsamnál amit eddig használtam. Egyszerű, nem rossz, de nem szárnyalja túl mondjuk a Kallos balzsamokat/pakolásokat. Ennek ellenére kiakarom próbálni, hogy hosszabb ideig használva, milyen eredményt szül, mert most csak 1-er próbáltam ki.Legközelebb nem ezt a tasakos hanem a flakonos változatát veszem meg, aztán majd meglátom hogy alakult a hajammal! A gubancokat egyébként szépen lelehet vele bontani. Sárga színű krém, enyhe csillámos beütést is észre vettem benne ( lehet ettől lesz szépen csillogó a haj! :D ) Sokakkal ellentétben, nekem az illata is tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

szeretlek

2013. április 11.

Nincs szőke hajam, de kipróbáltam azért :) Nagyon puha, selymes lett tőle a hajam , de nem is vártam tőle sokat így felül is teljesített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Kriszti.B

2012. december 8.

Egy adagot hazsnáltam el, három hajmosásra. A hajam valóban szép és puha lett tőle, de nem szárnyalja túl a többi általam próbált balzsamot, intenzívebb hatást vártam volna.
Ami nem tetszik benne az az szaga: irtózatosan büdös, vegyszerszagú, mivel különösebb pozitív hatást nem vettem észre, a szag viszont nagyon zavaró volt számomra, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.