Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzív ápolás egzotikus növényi kivonatokkal. A dél-amerikai vízinövény "Mourera Fluviatilis" kivonata hidratálja a bőrt, mely friss és üde lesz.

• a babasszu olaj selmyesen puha bőrézetet kölcsönöz
  • A panthenol ápolja a bőrt és elősegíti a regenrációját
  • az E vitamin védi a bőrt a fén yokozta öregedéstől

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ALettah

2016. március 9.

Szerintem jó kis termék ez a kategórián belül, persze csodákat nem kell várni tőle, de kellemesen hűsít és nekem puhábbá tette az arcomat. Külön plusz pont, hogy kellemes tengervizes-friss illata van, nem az a förmedvény kókusz-mangó pacsmag, amit a gyártók a "nyári" illatú termékekhez előszeretettel használnak, én meg falnak megyek tőle. Nem szívódik be, olyan állaga van, mint egy lágyabb arckrémnek, én a Balea arckefével kicsit be is masszíroztam a bőrbe lemosáskor. A lemosás után még órákig éreztem a kellemes, friss, hűsítő érzést az arcomon. Jó kis cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

mano

2013. július 2.

Nekem ez inkább olyan mint egy hidratálókrém nem egy maszk, olyan hamar beszívta a bőröm, pedig nem is száraz. Az illata finom, hatásában semmi extra, de 130 forintért nem is vártam sokat tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

kati545

2013. június 29.

Nekem bejött. Semmi extra, de ebben a nagy nyárban tényleg felfrissíti kicsit a bőrömet. Biztos fogok még használni belőle nyaralás előtt/közben/után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

katica131

2013. április 29.

nekem CSODASZER! az orcámon nagyon száraz a bőr, semmi nem segített rajta eddig soha, viszont 2 napja felraktam ezt a maszkot, 20-25 percig az arcomon hagytam, vattakoronggal letörölgettem, majd vízzel megmostam az arcom, és CSODA TÖRTÉNT !!!! a bőröm soha nem volt még ilyen puha!!!!! holnap rohanok is egy újabb tasakért !!! imádom!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Haborgotejberizs

2012. október 18.

Nem csodaszer, de kicsit mintha hidratálna. Nem szeretem az olyan maszkokat, amiket csak kozmetikai kendővel kell eltávolítani és nem kell utána arcot mosni. Brrr...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

claudia

2012. október 12.

Kíváncsiságból és a nyárimádatomból vettem meg annak reményében, hogy a vasárnapi "szépségnapjaimat" nyáriassá varázsolja és nyárnosztalgia legyen :) Hidratál tényleg, érzem hogy nyári cucchoz méltóan hűsít, valamivel szebb lett tőle a bőröm DE reggelre hatalmas pattanásokkal lettem gazdagabb (előtte se utána se használtam semmit). Egy hete történt ez, még mindig itt vannak rajtam a rohadt puklik és akármivel kenem nem tűnnek el. Komolyan mi a franc van ebben, hogy ezt váltotta ki??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

IceLdy

2012. október 10.

Ma vettem meg, szeretem ezeket a pakolásokat, én 1héten 2x radirozom az arcom a mindennapos alapozò hasznàlata miatt, váltogatom ezeket a pakolásokat, nekem eddig ez a fajta vált be a legjobban egyébként a mindennapokban arctisztitás után muszály vagyok hudratálót használni mert húzódik a böröm de mist nem ésez meglepett. Biztis újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

onecrimsonnight

2012. szeptember 26.

A levendulás maszkot szerettem volna kipróbálni, de az nem volt, úgyhogy megvettem ezt. Nem ártott, de nem is használt... Nem hidratálta túlságosan a bőröm, kb. olyan lett az eredmény, mint mikor a mindennap használatos arckrémemet használtam volna.
Az illata sem tetszett, ha már "sommer", valami gyümölcsös, frissítő illatot és élményt vártam tőle...de valami furcsa, régimódibb parfüm szerű illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, PCA, Alanine, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

PCA h

Alanine a I h