Best of Beauty 2019

Beaute Mediterranea

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag SYN-AKE tartalommal bír,amely egy polipeptid formula, hasonló hatással mint a viperaméreg vagy a botox. Simítja a mimikai ráncokat(homlok, ajak és szemkörnyék).

Hidrolizált kollagénnel, E vitaminnal, vadrózsa olajjal és hialuronsavval gazdagított.

A bőrt hidratálja, bársonyossá, simává teszi, valamint fiatalos és egészséges kinézetet nyújt.

albertinablogg

2017. március 16.

Ezt vettem meg, mert úgy tudtam, hogy a szérumok lényege, hogy sokkal nagyobb koncentrációban tartalmaznak hatóanyagokat. Nah, hát ehhez képest én jó pár napja használom és nem látok változást. A bőröm puha, üde és friss, de az aprócska ráncocskáimra nem volt hatással a szemem aljára. Az adagolása sem tetszik, mert olyan, mint egy orrcseppé és nem pumpás.

Update: Még azóta 2016. július óta a polcon van, nem használtam el. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Trixa

2016. augusztus 7.

Kb egy hónapja használom,általában netről rendelek mindenféle krémeket,mert sokkal olcsóbban lehet hozzájutni jó minőségű termékekhez.15 ezret egy számomra még ismertlen kencéért nem adtam volna, de a Vivre oldaláról 5000! forintért kaptam meg.Az első napokban szinte semmit nem láttam változást,én a kevert bőröm miatt csak éjszakára használom de most hogy elmúlt egy hónap kb,a kis ráncokat teljesen kisimította,a bőröm üdébb,a pórusokat is összéb húzta,és ami szerintem a legmeggyőzöbb,hogy péntek délután,egy fárasztó,húzos hét utolsò napján,egy barátnőm, aki már két hónapja nem látott,azt mondta hogy nagyon kivagyok simúlva.:)Maga a krém,vagy emulzió inkább,olyan mint egy lemosó arctej,pippetával lehet adagolni,és felkenés után selymes érzetet ad.Nekem nappalra sok lenne, de éjszakára szuper.Azért adok rá öt csillagot mert ár/ érték arányban szerintem jól teljesít,de hangsúlyozom,én 5000 forintért jutottam hozzá.15 ezerért max 3 kapna.Újra venni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.