Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   4,9 g
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Incuss

2016. július 4.

Olcsóbb,mint bármelyik Labello,ezért gondoltam egy próbát megér..Kár volt,inkább a drágább Labello,mint ez..Esténként használom,hidratálásra alvás idejére megfelel,de utcára nem megyek benne,ugyanis fehér színt hagy az ajkakon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Rosemary

2015. március 10.

Nagyon olcsó, ennek ellenére nekem nagyon bevált! Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

Pampilla

2014. március 29.

Még tavaly nyár elején a telekre menet az úton jutott eszembe hogy nincs nálam ajakbalzsam,ami őrületes probléma,mert függő vagyok.Mivel úgyis beugrottunk a Sparba,gyorsan lekaptam egyet a polcról,gondoltam amíg nem jutok el drogériába,addig talán jó lesz.Meglepődtem hogy az illata és az állaga is kellemes,és ami a fontos: egész nyáron kint tartottam a teraszon hogy kéznél legyen,tűzött rá a nap időnként,de az állagát megtartotta,nem lett folyós.Meglepő.Tettem egy próbát vele télen is,és bár enyhe tél volt,mégsem fagyott kopogósra,mínusz pár fokban is abszolút használható volt.Hát ez a története az én időtálló Beauty Kiss ajakápolómnak :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 29.

eveartstar

2014. március 29.

Kínomban vettem egyet annó...a kukában landolt a keménysége miatt, szinte karistolta a számat...ne vegyétek meg! Inkább 100-200.-zal drágában labello, vagy bebe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 29.

Klayura

2013. december 28.

Olcsó és hatékony! Illata szinte nincs is, és ez a legjobb! Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Olcsó és hatékony! Illata szinte nincs is, és ez a legjobb! Gyorsan beszívódik.

GossipGirl

2013. április 1.

Olcsó, kellemes az illata és kb. ennyi a jó tulajdonsága. Egyáltalán nem hidratál és hamar elfogyott (mondjuk én ennek kifejezetten örültem, legalább nem kell pakolgatni). Senkinek nem ajánlom, inkább veszek egy jó bebe-t, az is ilyen árban van kb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

Eszter0209

2012. augusztus 11.

Nagyon kiszáradt a szám. Elővettem hát a kis labellómat, kentem vele szépen...egy nap után szinte sebesre cserepesedett. Pénzem nem volt másikat venni, így megláttam ezt a Sparban. Gondoltam veszteni nem vesztek semmit, meg az ára is jó. Éjszakára felkentem jó vastagon, reggelre bepuhította a száraz részeket, melyeket egy papírzsepivel le is tudtam simán törölni. Teljesen rendbe hozta a számat. Mondjuk én napközben nem használom, mert elég nehéz viselet, de amikor érzem, hogy kezd kiszáradni a szám, csak bekenem vele jó vastagon este, és reggelre eltűnik. Abszolút ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

fujfui

2012. május 15.

én is a zöld, sensitive nevűt használom. abszolút meg vagyok vele elégedve. igaz én estére kenem vastagon, de amit elvár tőle az ember azt teljesíti. az ára is verhetetlen. pozitív csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

varga.stella

2012. március 29.

nekem zöld van. annak konkrétan szörnyű az illata, viszont elég jól hidratál. 3-ast adtam volna neki, de az ára miatt 4-es! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

matrjoska

2012. március 28.

Nekem is a mézes változata van meg. Az tény, hogy vastagon jön a számra, de pár perc alatt lekopik a felesleg, azután pedig már nem érzem. Az összes eddigi ajakápolómhoz képest (Garnier, Labello) messze a legjobb, naponta egyszer-kétszer kell felkenni, és érezhetően puhítja az ajkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.