Beauty Kiss

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Krisztu, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Ajakápolók

Tej és méz illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lina14

2021. május 26.

Kellemes,de valóban viaszos, illattalan ajakápoló, elég basic, nem kiemelkedő, de alapdarabnak jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Bubus06

2020. május 4.

Kezdetlegesen én is szerettem, de szerintem egyáltalán nincs méz és tej illata és nagyon viaszos az érzete, viselete..Olyan kényelmetlen.
Egy csúnya fogporos baleset után a véresen sebes ajkaimat amik duzzadtak is voltak, nem segített rajtam. Csak fehér réteget képezett a számon és az körül. A kupakját is elhagytam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

scintilla

2018. január 17.

Nem szeretnék függő lenni, ezért ritkán használom, csak extrém esetben,télen. A férjem nagyon szereti az illatát, jó a csomagolása is. Meg vagyok vele elégedve, de jobb a kék Bebe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

csipkeorsika

2016. október 14.

Igazából csak kíváncsiságból vettem meg, miután volt rajta egy 50% címke, es 150ft-ért megéri kísérletezni :) es milyen jol tettem! Az illata finom, hidratal, eves utan is puha maradt a szám, meg éreztem higy ott van! Ennyi pénzért szuper, sok drága terméket lepipal. Nyilván vannak szuperek amik okkal vannak 1000ft felett, de egy átlagos őszi napra ez is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

henriettadh

2016. május 24.

Szépen hidratálja a kissé kiszáradt ajkakat, akinek jobban ki van cserepesedve annak ez kevés!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

BukiAndi

2016. február 4.

Egy gyógyszer mellékhatásaként valami iszonyat módon szárad a szám, ezért egy ideje ajakápoló függő vagyok, jóformán minden zsebemben van egy. Egyik rohanós napomon azonban sikerült elindulnom otthonról mindenféle számra kenhető vacak nélkül. Hogy mégse kelljen tondach cserepekkel a ajkaimon végigszenvednem a napot, az első útba eső boltban vettem egy ilyet. Nem váram tőle semmit, mégis hatalmas meglepetést okozott. Maga a csodaszer számomra. Soha többé nem veszek 1-2 ezrekért mindenféle túlhypeolt márkát, ettől jobb nem kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

EosLover

2015. november 30.

Nálam nen hidratál tulajdonképpen semmit, utálom az illatát, ha felkened a szádra viszonylag hamar becsomósodik. Az állaga nekem nagyon nem jön be, kemény, és nagyon zsíros érzetet hagy a szájon. Valószínüleg kukában fogja végezni, bár még nen döntöttem a sorsáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Colorful

2015. november 29.

Egyszerűen imádom,már kétszer újravásároltam és most egy másik illattal kísérletezem. Az én szám hajlamos bármilyen időjárás ellenére kiszáradni és kicserepesedni. Próbálkoztam már mindenféle csodaszerrel és soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen árkategóriájú termék fogja megoldani a problémámat. Reggel,este használom és ha nem felejtem el napközben is, alig pár perc alatt puha ajkakat varázsol. Nekem ez nagy szerelem, az illatát is egyszerűen imádom. Egyértelmű 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

CsZsuzsi

2015. június 22.

Eddig azt sem tudtam honnan is szereztem be ezt a terméket,de most látom, hogy Sparos. Meglepően elégedett vagyok vele, pedig nekem aztán nagyon száraz a szám,könnyen kicserepesedik és ez használ. Pedig ennyi pénzért nem vártam sokat. Sokáig a számon marad, hidratál, nincs erős szaga. Nem egy csodaszer,de nem egy rossz ajakbalzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

zsepi

2015. április 26.

nekem az illatátol néha ahányinger kerget már várom hogy elfogyjon de am egész jol hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.