Beauty UK

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanila, Módosítva: 2013. december 5.

Bőrtípus:   Normál

Mini paletta, maximális élénkséggel.

samunagyemese

2019. március 25.

Kicsit zavarban vagyok, mert az én palettám nem így néz ki. Beauty uk eyeshadow palette néven fut az is. A 3. Pure romance változat. 8 téglalap alakú szemhéjfesték található benne. Matt és szaténos vegyesen. Nagyon nagyon szeretem. Hétköznapi és kicsit alkalmibb sminket egyaránt tudok vele csinálni, tussal kiegészítve kifejezetten nőies és szexi végeredménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Neria

2017. november 1.

Az earth child van meg, sajnos nem tudom jól kihasználni. Ha tudod mire számíthatsz és azt szeretnéd, azaz ez paletta teli csillámos színekkel, akkor jól jártál, de alapvetően szerintem nem olyan szépek a színek és rétegezni is kell. Az árát nem éri meg véleményem szerint, 30-40-50%os kedvezménnyel inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Zellerlevel

2015. október 12.

Én Earth Child palettát vettem a PinkPandától, és teljesen odavagyok érte. Az oldalon írják, hogy erősen pigmentált, ami így is van, minden színt tartalmaz amire szükség van egy izgalmas smink felviteléhez, és nagyon szépek a színek. Nagyon elégedett vagyok, és ha elfogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

katuc77

2015. március 6.

Nekem is a Nude Natural paletta van meg, nemrég rendeltem a Pink Pandatól (amit mellesleg általatok ismertem meg). Mikor először a kezembe vettem, már akkor tudtam, hogy nagyon fogom szeretni. Igazi, csodálatos Nude színek, 6 matt, és 4 csillogós árnyalat. Nagyon szép, természetes sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

5zilva

2014. január 28.

Nekem a nude natural paletta van meg, és gyönyörű színei vannak! Első alkalommal, mikor készítettem egy kis szolid sminket kizárólag erről a palettáról, mit ad Isten, megdicsérték a sminkemet, és nem hitték el, hogy én készítettem. :) Az olcsósága ne tévesszen meg senkit, nem holmi gagyi vacak! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.