Beauty UK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. április 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt rúzs

moldvaieva

2014. augusztus 26.

Pinkpanda oldaláról rendeltem passion árnyalatban dehogy nem azt kaptam,mint amire számítottam az tuti ! A képen teljesen más színe volt , olyan igazi cuki rózsaszín de a valóságban egy elég erős színű vöröses-rózsaszínt kaptam.. szóval a színe nagyon nem tetszik. Maga a termék nem rossz, tartóssága 1,5 óra kb szval fel kell vinni napközben újra, nem szárít viszont szóval ez mindenképp plusz pont :) és az ára se vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Kimi

2014. április 3.

Ó, hogy én milyen régóta keresek egy feltételeimnek megfelelő nude rúzst! Szerencsére rátaláltam a Chelsea elnevezésű Beauty UK rúzsra, amit aztán azonnal meg is rendeltem. Amint megérkezett kipróbáltam és azt kaptam tőle, amit vártam. A bőrömmel teljesen egybeolvadó színt. :) Nem csak külsőre tetszett, hanem tartósnak is bizonyult ráadásul intenzíven hidratálja az ajkaimat. Egyetlen kifogásom ellene a mentolos illata, de ennyi még belefér. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Isopropyl Lanolate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Propyl Gallate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 45370, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 28 / CI 45410, Acid Yellow 3, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 30 / CI 73360, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHA

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.