bebe Young Care

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 27.

Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pirospipacsocska

2022. augusztus 16.

Németországból kaptam,ajándékba.Éjszakai krémnek használom.Nagyon kellemes illata van,nem hagy zsíros érzetet a bőrön,jól hidratál.Ha itthon is beszerezhető lenne,biztosan vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

paker

2022. június 17.

Évekig ezt a krémet használtam, nagyon szerettem, de azt hiszem a bőröm megunhatta, mostanába felkenés után pár órára kellemetlen szagúvá válik az arcomon. Csak itthon használom, ha nem kell a házból kimennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Heroina

2022. május 5.

Futtában lekaptam a polcról, reménykedve hogy jó lesz. Szerencsém volt, éjszakai krémnek használom, ha kicsit többet kenek fel, pár percig nehéz érzése van, de ez is elmúlik hamar. Finom illata van, nem lettem tőle pöttyös, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Bubucim

2020. augusztus 13.

Régebben használtam, de most ismét újravásároltam. A nyugtató illata miatt nekem nagyon bevált. Valóbam relax. Kifejezetten esti krémnek használom. Nem tudom, hogy problémás arcbőrre jó-e. Akkor én nem használtam, mikor pattanásos voltam. Száraz és normál bőrre tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Kitsyke

2020. augusztus 7.

Mar a felenel tartok, mindennapossa valt ez a kremecske:) kevertem hozza teafa olajat, ejszakara is hasznalom, nappal meg sminkeles elott. Kivalo... Nem zsiros tole a borom, hanem pont jo!! Tucatnyi arckremek allnak sorba a szekrenyemben, balea, cv young, egyik se ennyire jo mint ez...fenyvedelme sajnos nincs, de sminkeles elott tokeletes nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

netti1990

2020. június 11.

Éjszakai krémként használom.Sűrű állaga van.Hamar beszívja a bőröm.Nagyon finom,kellemes,nyugtató illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Ingi

2020. május 16.

Eleinte szerettem, az azonnali hatása is jó, olcsó is. Látványosan nem javított a bőröm állapotán, igaz, nem is rontott, vagy irritálta.
Viszont, mostanában elmerültem egy kicsit a tudatosabb bőrápolás rejtelmeiben, mert rendbe akarom rakni a bőröm, és az összetevőket nézve ( ennyi alkohol, parfüm, stb) kétséges, hogy hosszú távon jót tesz-e... Ezért nem fogom újravenni. Az állaga egyébként nagyon sűrű, aki a könnyedebb krémeket szereti, az inkább mást válasszon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Renat

2020. február 23.

Barátnőm tanácsára vásároltam meg, viszont pár nap használat után azt vettem észre, hogy egyre zsírosabbá teszi a bőrömet. Így sajnos használhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

seasalt

2020. február 21.

Valamiért működik. Mikor először kibontottam és megláttam, milyen állaga van, azt gondoltam, ezt soha nem fogja beszívni a bőröm, de perceken belül nem volt sehol. Nem hagy fura réteget, viszont az illatát még sokáig érezni. Nagyon szélfútta, fájós téli arcon minimálisan csíp, de nem pirosodok tőle. Éjszakai krémnek használom, kicsit nadves arcra. Nem érzem, hogy nagyon sokat hidratálna. A csomagolása kicsit gyerekes.

Update: Nem tudtam mi okozta, de most, hogy ezt a krémet lecseréltem, elmúlóban van. Egyenetlen, kicsit durva lett tőle a bőröm néhány helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Sophielle

2019. április 16.

Az eddigi legjobb arckrém, amit valaha használtam, pedig sokat kipróbáltam már.
Nagyon érzékeny az arcbőröm, az orcáim a legkisebb szél hatására kivörösödnek. Viszont ezt a krémet felkenve 10 perc alatt alábbhagy az égető fájdalom és elmúlik a vörösség is.
Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.
Az állaga nekem a tökéletes, szeretem a sűrűbb arckrémeket.
Az ára pedig a hab a tortán: 4 euróba került az 50 ml-es kiszerelés.
Jó társammá vált a mindennapokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Az eddigi legjobb arckrém, amit valaha használtam, pedig sokat kipróbáltam már.
Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.
Az állaga nekem a tökéletes, szeretem a sűrűbb arckrémeket.
Az ára pedig a hab a tortán: 4 euróba került az 50 ml-es kiszerelés.
Jó társammá vált a mindennapokban.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Glycine Soja (Soybean) Oil, Dimethicone, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Potassium Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Methylparaben, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.