bebe Young Care

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 27.

Kategória:   Hidratáló krémek

Sophielle

2019. április 16.

Az eddigi legjobb arckrém, amit valaha használtam, pedig sokat kipróbáltam már.
Nagyon érzékeny az arcbőröm, az orcáim a legkisebb szél hatására kivörösödnek. Viszont ezt a krémet felkenve 10 perc alatt alábbhagy az égető fájdalom és elmúlik a vörösség is.
Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.
Az állaga nekem a tökéletes, szeretem a sűrűbb arckrémeket.
Az ára pedig a hab a tortán: 4 euróba került az 50 ml-es kiszerelés.
Jó társammá vált a mindennapokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Az eddigi legjobb arckrém, amit valaha használtam, pedig sokat kipróbáltam már.
Az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó.
Az állaga nekem a tökéletes, szeretem a sűrűbb arckrémeket.
Az ára pedig a hab a tortán: 4 euróba került az 50 ml-es kiszerelés.
Jó társammá vált a mindennapokban.

Kitsyke

2018. december 28.

Mar a felenel tartok, mindennapossa valt ez a kremecske:) kevertem hozza teafa olajat, ejszakara is hasznalom, nappal meg sminkeles elott. Kivalo... Nem zsiros tole a borom, hanem pont jo!! Tucatnyi arckremek allnak sorba a szekrenyemben, balea, cv young, egyik se ennyire jo mint ez...fenyvedelme sajnos nincs, de sminkeles elott tokeletes nekem! Fenyvedot ha kell, elotte szoktam rakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

eperturmix

2017. július 12.

Nagyon jó.Ez az illat..megnyugtató,valószínű ezért olyan jóízű az alvás.Elképesztő.
Jó az állaga,nem annyira nehéz,de nem is vizes,épp ezért is csak éjszakára használom.Kevés kell belőle,az is bőven elterül az arcon.Puha bőrt kapok,zsírosodás nélkül.Egy német lidl-ben vettem 2€-ért..muhahaha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Orchydea

2017. február 13.

Rengeteg arckrémet kiprobáltam már de ez az eddigi legjobb. Az illata nagyon finom, bársonyos bőrt eredményez. Biztos újravevős lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Panni21

2017. január 6.

Éjszakai krémet kerestem elfogadható áron, az itteni vélemények hatására választottam ezt. Sajnos nem voltam elég figyelmes, mert ha "minden bőrtípusra", akkor az én száraz bőrömre télre (ráadásul éjszakára) egész biztos kevés lesz. És így utólag persze igazam is lett.
Ami magát a krémet illeti, könnyed az állaga, nagyon finom az illata, hamar beszívódik. Először nappalra kentem fel, önmagában és smink alá is megfelelő. Szkeptikusan, de megpróbálkoztam vele éjszakára is. Valóban kellemesen lehet tőle aludni. Sajnos ahogy az elején is kifejtettem, a téli időszakban éjszakára nekem sajnos kevés. Nem vészesen, de azért van némi hiányérzetem. Úgy döntöttem, egyelőre marad ő az éjszakai és nappali krémem is egyben, mivel ebben a hónapban már nem akarok arckrémre költeni.
Nem vonok le tőle pontot, a téli időszak kivételével kiváló lenne minden napszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

schzsofi

2016. december 3.

Megvettem, mert nagyon sok videóban pozitívan nyilatkoznak róla. Nagyon nehezen találtam meg, jó pár hete kerestem a drogériákban, majd a Müllerben feltöltötték a készleteket... le is csaptam rá. :)
Az illata egyáltalán nem erős, sőt én a vélemények alapján azt hittem, sokkal parfümösebb, de nem. Teljesen tiszta és friss illata van.
Felkenve először tényleg nehéz érzetet ad, de erre már számítottam a vélemények alapján. Kb. egy 5-10 perc alatt teljesen beszívódik, és az érzés... hát az nem marad el! Már az első használatok után éreztem, hogy jó, sőt... NAGYSZERŰ! Nem drága, vegyétek meg nyugodtan, egy próbát megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Norcica

2016. október 25.

1 hete használom éjszakai krémként, eddig nagyon szeretem, már maga az illata is arra késztet, hogy használjam.:D Tényleg isteni az illata, jól hidratál és megéri az árát.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Majo

2016. október 6.

Imádom ezt a krémet! 😍 Télen csodákat művel a kiszáradt bőrömmel! Nyugtató illata van és az állaga is nagyon jó. Az a jó benne, h elég a legkisebb mennyiség belőle a bőrre és mégis teljesen hidratál. Este és sminkelés előtt szoktam használni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

nucus911

2016. május 3.

először Németországból kaptam, azóta itthon is rendszeresen vásárolom, mert imádja a bőröm. Tápláló, hidratáló, nnyugtató, nem túl zsíros, de a száraz bőrt is megfelelően táplálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

babackaa

2016. január 19.

A kremmanias velemenyek alapjan tudtam h ez nekem kell! 1200 ft es nappali es ejszakai krem is egybe! Megvettem es imadom! Tokeletes a texturaja,kb fel perc alatt beszivodik es az illata is isteni! (Viragos)
Nekem ez A KREM! SZERELEM! 👌👆😙❤❤❤❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Nekem ez A KREM! SZERELEM! 👌👆😙❤❤❤❤❤❤

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Glycine Soja (Soybean) Oil, Dimethicone, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Potassium Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.