Becca Cosmetics

Ár:   £32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboszaffi, Módosítva: 2012. július 19.

Ár:   £32
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiváló highlight, vízbázisú hidratáló hatású, fényvédővel (SPF20). Azonnali ragyogást és életteli bőrt kölcsönöz, csökkenti a bőr tökéletlenségének látszatát.

6 árnyalatban kapható: Pearl, Opal, Gold, Topaz, Rose Quartz, Bronze

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3500 , Eladó: Bog
Állapot: ÚJ, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után posta vagy foxpost
Becca Shimmering Skin Perfector 'Moonstone'
Ár: 3500 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: keveset használt, 20 ml-es kiszerelés, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen csak az Allee-nál munkanapokon 17:30 körül
natulcien

2018. december 5.

Számomra a folyékony highlighterek Ferrárija a Cover FX, de aki annál enyhébb, gyengébb fedést, hatást szeretne annak szerintem ez a BECCA jó választás. Nagyon szép, természetes színe van az Opal-nak, így nagyon megörültem, mikor a 20 ml-is kiszereléshez hozzájutottam. Szoktam használni primerként is, keverve is mattabb hatású alapozók alá, vagy alapozókkal. Teljesen jól együttműködik más termékekkel. Smink fölött magában is nagyon szépen mutat. Jó kis highlighter ez, de nem fogom újra vásárolni, pláne nem teljes áron a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Vichy

2018. november 15.

Utazó méretű Sephorás csomagban szereztem meg én is az Opal árnyalatban. És egyszerűen imádat! Először nem mertem használni, féltem, hogy az állaga miatt inkább zsírosnak fog hatni, mint fényesnek az amúgy is zsírosabb bőrömön, de kellemeset csalódtam. Nagyon tetszik, könnyen eldolgozható, én pufi lapos ecsettel szoktam felrakni. Szemöldökcsont alá is csodaszép és a szemzugba rakva valami mennyei. Meglepődtem a sok vegyes véleményen, de én ajánlom örömmel főleg az utazószettes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Se veled, se nélküled viszonyom van ezzel a termékkel. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy highlighterként, minden fölé még nem mertem használni, mert általában amikor sminkelek, az valamilyen alkalomra készül, ritkán terméktesztelésre és nem szeretném, hogy az egész bázis totálkáros legyen, mert ez a krém elmozdította azt. Alapozóval keverve viszont már többször használtam. Természetes fényt ad az arcnak, így nyáron nagyon jól mutat (Rosegold árnyalat tulajdonosa vagyok egyébként).
Updatelni fogom még ezt a bejegyzést, ha sikerült rávennem magam, hogy szokványos highlighterként is használjam. Szerintem az fogja majd eldönteni, hogy szeretem vagy sem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

rohremma

2018. július 26.

Egy kis sminkszivaccsal szoktam felvinni, szepen lehet kenni, és szabalyozni hogy mi hol mennyi legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

metzaniko

2018. április 13.

Hirtelen felindulásból vásároltam az utazó méretet egy sephorás "ma azért is veszek egy folyékony highlightert" napon, de nem vált be. Lehet a színt választottam meg rosszul, de nekem nagyon feltűnő h valamilyen krémet kentem az arcomra, nehezen tudom láthatatlanra eldolgozni. Az alapozót elkeni, pedig én azt várnám, hogy csak szépen tapad a felületre. Alapozó nélkül lehet vele természetesen hatást elérni, de akkor már inkább maradok a por állagú termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Lencseee

2018. március 9.

Én együtt vettem, és használom a por állagú tesóval (opal árnyalatban). Ez az ünneplős szett. Ebben a kombóban aztán át lehet mulatni benne egy egész napot is;-) TUTI! (kisebb kiszerelés van meg mindkettőből, így tényleg vigyázgatok rá) Én ezt határozottan bőr egységesítésre használom, aztán a szükséges helyeken kenek rá még a porból. Ez aztán valóban kiemel és nem diszkógömböt csinál az ember arcából...Nem pereg, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

titikutyus

2017. október 26.

Lisa Eldridge videóiban figyeltem fel erre a highlighterre, nagyon tetszett a finoman ragyogó hatás, amit el tudott vele érni a modellek arcán. Interneten szereztem be végül a legvilágosabb, Pearl árnyalatot, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem feltűnő, hogy highlighter van az arcomon, inkább csak kisimultabbnak tűnnek tőle a vonásaim. Illetve azt az illúziót kelti, mintha valamilyen nagyon luxus krémet viselnék, pedig ez nincs így. Ha nem csak az arcom bizonyos részeit szeretném hangsúlyozni vele, hanem az egésznek szeretnék egy nagyon finom fényt adni, akkor egy fél pumpányival nyomok a nappali arckrémembe, és nagyon vékonyan a t-vonalat púderezem, hogy ott ne legyen fényes a bőröm. Rengeteg termék van a tubusban, nagyon sokáig elég lesz. De ha egyszer elfogy, újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Dézi

2017. szeptember 24.

Nekem annyira nem vált be, mint a por alapú tesvèrkèje. Nem olyan intenzìv, inkább laza hètköznapokra valò. Nem lehet èpìteni, kicsit ragacsos. Nem újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

dianae

2017. szeptember 21.

Utazó méretben volt egy sephorás csomagban, arcra nem igazán használom inkább nyakra és dekoltázsra mert gyönyörűen egységesíti a bőrt és szép fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Paannii

2017. július 25.

Nem fogok sokat írni erről a termékről, ez a legjobb folyékony highlighter, amit valaha használtam. 2 árnyalatot próbáltam: Moonstone, Opal.
Mindkettőt imádtam, mind alapozóval mixelve(így gyönyörű fényt ad az egész arcnak), mind magában. Ha valaki kipróbálná, ajánlom először kisebb kiszerelésban megvenni, az is rengeteg ideig elég. :)
Nagyon jó termék, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Nagyon jó termék, 5 csillag.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hexyl Nicotinate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Trilaureth-4 Phosphate, Hexylene Glycol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Trilaureth-4 Phosphate, Hexylene Glycol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-12, Triethanolamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, FD&C Red 40, CI 42090, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.