Benefit

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

"Rose gold" árnyalatú púder, fényes finissel

bekobetti

2018. július 31.

A Benefit pirosítóim közül ezt használom a legkevesebbet. Tetszik a rose goldos fénye, de az én bőrömön nem mutat túl sokat magában. Kombinálni szoktam, más színre dobok fel picit belőle, mondjuk így se nyúlok hozzá sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

greta333

2018. július 7.

Az elején nagyon megijedtem, mert egy brutál csillámos réteg volt a pirosító tetején. De szerencsére ez 1-2 használat utan eltűnt. Szép színe van, illata fantasztikus, doboza cuki, szép fényt ad az orcáknak. Nem a kedvenc pirosítóm, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Reni39946

2018. január 15.

Az az igazság, hogy eddig keveset használtam. A minap fedeztem fel, hogy mennyire szép is a színe, pedig már egy éve megvan a Cheek Parade palettám. Néhányszor használtam, nagyon tetszett, de most valahogy sikerült beleszeretnem. Nagyon természetes hatású, kellemesen, nem hivalkodóan fényes és nagyon jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

moonwalker

2017. november 8.

Ez a pirosító valami elképeztő! Rögtön beleszerettem amint kipróbáltam a kézfejemen (mellesleg az illata is csodás). Hihetetlenül természetes az arcomon, nem lehet rosszul feltenni! Gyönyörűen kiemeli az arccsontom, a világos börőmnek tökéletes társ. Dandelion Twinkle Highlighter-rel karöltve igazi csodára képesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

pizsiafalon

2017. november 7.

Miss perfect árnyalat. Természetes színt ad, az INCI már kevésbé. Biztos ezért is olyan tartós. (Mini kiszerelésben láttam 15 dollárért az Usában.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

stiles

2017. szeptember 20.

Update: most fog elfogyni, még egy-két hétre elegendő van benne, de nem ezt vettem újra, hanem a The Balm Hot Mamát próbálom ki helyette. Jó pirosító, természetes hatású, nem túl fényes, de nem is teljesen matt, szerettem használni. De három problémám van vele: egyrészt nem nagyon pigmentált, ami nem hatalmas nagy baj, mert így legalább építhető, de sokkal gyorsabban fogy, mint a pigmentáltabb pirosítóim. Ezt még elnézném neki, és újra is venném, viszont a másik kettőt már nem nézem el neki. Egyrészt tele van nyomva illatanyaggal, ami nem tesz túl jót a bőrnek, másrészt pedig nem tart ki egész nap. Eleinte fent maradt egész nap és nem nagyon kopott le, de pár hónap használat után úgy éreztem, túl hamar eltűnik, és csak a bronzosítóm van fent, a pirosítóm nem. 4-5 órát kibír, de nekem kétszer ennyi kellene ahhoz, hogy újravegyem. Így sajnos nem fogom, és -1 csillag. Így is nagyon jó kis pirosító, csak zsíros bőrűeknek nem ajánlom, hamar eltűnik.

Első high-end pirosítóm, és imádom :) Eredetileg a NARS Deep Throattal szemezgettem, de ez jobban állt rajtam. Reggel csak gyorsan az arcomra simítom, le sem kell ütögetnem a felesleget az ecsetemről, és a nap végéig fent marad. Természetes hatású, nem nézek ki bohócnak vele, mint a drogériás pirosítók nagy részétől. Az ecsetét is szeretem, és a csomagolása is nagyon jól néz ki. Majd ha egyszer valamikor sokára elfogy, biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 45410, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.