BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: devcat, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   Douglas

A BeYu  szempillahosszabbító spirálja pillanatok alatt gyönyörű mélyfekete szempillákat varázsol.

E-vitamin tartalmánál fogva a szempillák lágyak és puhák maradnak. A termék nem tartalmaz mesterséges illatanyagot - ideális sminktermék tehát érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is.

A felvitelt többször megismételheti a kívánt hatástól függően. A festék bármilyen vizesbázisú szemfesték-lemosóval eltávolítható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dinart

2013. január 4.

Szintén Douglas Beauty Boxban került hozzám, rettenetes termék!
Egyes alá!
Pár nap alatt kiszáradt, olyan ócskaság, hogyha a kínai piacon vettem volna, az se lenne rosszabb!
Nem szabad érte pénzt adni,lányok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

Szintén Douglas Beauty Boxban került hozzám, rettenetes termék!
Egyes alá!
Nem szabad érte pénzt adni,lányok!

Kencefice

2012. november 20.

A véleményem teljesen megegyezik az előttem szólóéval annyi különbséggel, hogy én még a hosszabbító hatását sem fedeztem fel. A beauty box leggyengébb láncsszeme volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 20.

devcat

2012. november 16.

Douglas Beauty Box-ban jutottam hozzá, akciós áron, kiszerelése 6 ml. A hosszabbítás stimmelt, szétválasztotta a pillákat, de nekem már az elején kicsit "ragadós"-nak tűnt szempillafestés közben. Aztán kb. 2 hét elteltével (nem használtam minden nap) a szempillaspirál festéke besűrűsödött, ragadni kezdett, felvitele nehéz volt, így a kukában landolt. Mivel kedvezményes áron, több termékkel együtt jutottam hozzá, annyi veszteség nem ért, de nem venném újra, az biztos. Összetevőit sajnos nem tudom, mert kidobtam a papírdobozát. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0