Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

EcoCert álatl minősített natúrkozmetikum.

AligatorBaby

2016. március 31.

Nemrég sikerült relatíve alacsony áron hozzájutnom egy aukciós oldalon, sok alapozóm ül a polcon, de a Bourjois termékeit mindig is nagyon szerettem, ezért úgy éreztem ki kell ezt is probálnom. Eddig még csak 4 napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Az illata engem sárgadinnyére emlékeztet, nem tudom, de valahogy ahogy beleszagoltam a nyár hangulata kapott el :D A pirosságot tökéletesen elfedi, utána már csak tényleg gázosabb részeken kell korrektorozni. Nem olvad le a fejemről napközben, kicsit átfényesedik, de ez szinte minden alapozónál nálam így van. A legvilágosabb 51-es light vanille árnyalat van meg, az 52-es ahogy néztem már tényleg inkább sárgásabb, de az 51-es pont megy a bőröm színéhez. Az összetevői miatt meg valóságos álom. Nem nehéz viselet, alig érzem, hogy rajtam van. Nem okozott pattanásokat eddig, tehát megadom neki az 5-öst :) Biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Rainbow7

2014. szeptember 4.

Eszmeletlenul jo! A mullerben kaptam jo nehany mintat belole. A light beige nevu arnyalat tokeletesen belesimul a borombe. A legjobb fedesu alapozo, amit valaha jasznaltam. Es a legjobb, hogy tokeletesen elfedi a pirossagot. Ja es nem ugy kopik h gyengul a fedese vagy beleulne a porusokba, hanem egy nagyon piciket atfenyesedik. De nem csunyan..hanem termeszetesen. Hatalmas 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

heydy10

2014. augusztus 10.

Körülbelül 1 éve van meg ez az alapozó, a polcon porosodik. Müllerben vettem akciósan 2000 Ft-ért. Nagyon vonzóan hatott rám a márka (sok jót hallottam a Bourjois-ról), valamint a "bio détox" fantázia név. Na igen, a hangzatos név és reklám ereje jól csőbe húzott. SZÖRNYŰ! Kellemetlen illat, gusztustalanul sárgás árnyalat, pocsék állag. Használhatatlan,mert bármivel is próbáltam az arcomra felvinni, kegyetlenül csomósodott és kukacokban lepörgött. Így a végeredmény egy sárgás, foltos, pacás bőr volt, amit azonnal le is mostam. Abszolút pénzkidobás! Sajnos 0 csillagot nem tudok adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

hulcsi

2014. május 22.

Mintát kaptam, kipróbáltam, bár látom, hogy írjátok-már kivonták a forgalomból. szerintem nem kár érte. kellemetlen a szaga. nem várom a parfümillatot, sőt...de ez kellemetlen. Valóban túl sárgás az árnyalata (light beige). Nálam semmiféle mattító hatása nem volt. Ahol fénylek, ott fénylett is maradtam. Érzem a bőrömön. kiemeli a nevetőráncom...júúúj, de csúnya! Viszont, szépen belesimul a bőrbe, nagyítós tükörrel sem látszanak nyomok, így mondhatnánk természetes hatásúnak (ha a fenti problémák nem lennének) Az arcbőröm egyenletes lett tőle-igaz sárga és fényes, de legalább nem foltos. Hamar szárad. Száradás után a tapintása finom, púderes. Nem választanám. És még valami...tuti rendes tisztítás kell hozzá, sima vízzel még a kezemről sem tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

csontosmeggymag

2013. december 25.

A békéscsabai müllerből is eltűnt, remélem nem országos a baj! :O
Édesanyám és én is elégedettek vagyunk vele. Eddig a klasszik maybellinet használtam, ami túl krémes volt, túl problémás volt az adagolása. Mi ebben a legjobb? Sokkal kevesebb elég a bőrömre, mert nagyon jól fed. Szinte felkapaszkodik rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

A békéscsabai müllerből is eltűnt, remélem nem országos a baj! :O

mihrek

2013. június 11.

Szeretném újravásárolni, mert nekem nagyon bevált, de már nem találom a Müllerben...valaki látott még belőle valahol, bárhol, mostanság?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

ercsike76

2013. május 13.

Csak egy próba adagom volt belőle de az elég volt 2 alkalomra. A színe pont passzol (igen, él a földön ilyen sárga bőrű ember, én :-D ), light beige a megnevezése. Tökéletesen beleolvadt a saját arcszínembe. Elég sűrű az állaga (bár BB krémekhez vagyok szokva), nagyon gyorsan szárad (kézzel applikáltam fel először, másodjára macskanyelv ecsettel, mindkettő szép lett, talán a kézzel feltett természetesebb picit) és bazi tartós! Most hétvégén próbáltam ki és mindkét nap elég meleg, párás volt az idő és még így is estig kitartott, picit fényesedett de ez is maximális pontot érdemel mert másik termékhez hasonlítva magasan a legtartósabb cucc (az én bőrőmnek). Jól hidratál, nem emeli ki a száraz részeket, az én bőröm kombinált, van rajta ez is az is :-) Megveszem most a Joy napokon azt hiszem, nagyon tetszett! :-)

Update: sajna kivonták a forgalomból (ez annyira jellemző rám), így már nem tudom megvenni. Viszont vettem helyette az újat, a Healthy Mix Radiance Reveal-t. Oda írok további véleményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

ancsablogja8

2013. március 21.

Hatalmas csalódás ez az alapozó. Akciósnak volt feltűntetve (kb 2000Ft) közben azóta eredeti ára is ennyi. érdekes. Sárgás, maszkos, szárít és borzalmasan szárad. Hamar, foltokban. Nem tudtam szépen eldolgozni. Szerintem ennyire sárgás bőrű ember nem él a földön akinek ez jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Angie22<3

2013. március 14.

Akciósan vettem a Müllerben 2000 Ft körül de nem érte meg :( nagyon maszkos a bőrömön és elüt a színe, kicsit természetellenes hatást kelt és a T vonalban zsírosodik tőle a bőröm. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Bambie

2013. február 5.

Szerintem nagyon klassz kis alapozó, a kombinált bőrömre tökéletes, csodaszépen, de nem feltűnően fed, és tartós, szép egyenletes színt kölcsönöz. Az összetevőivel tökéletesen elégedett vagyok, végre valami viszonylag természetes. Kicsit gyorsan szárad, de kezelhető. Sárgás színű, így a nagyon fehér, rózsás bőrre szerintem nem a legjobb választás.

update: kombinált bőr alatt azt értem, hogy T vonalban hajlamos csillogni. Pattanások nincsenek, így azt nem tudom, mennyire fed, viszont a orrom tövénél lévé kis ereket szépen elfedi. Én nagyon szeretem még mindig, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.