Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Elősegíti és gyorsítja a természetes barnulást. Aktiválja a bőr természetes barnulási folyamatait, így a magas UV védelem mellett is gyorsabb, intenzívebb, tartós barnulást tesz lehetővé, miközben a szabadalmaztatott "Cellular Bioprotection" formula segítségével sejtszintű védelmet valósít meg, így védelmet nyújt a korai bőröregedés ellen. Ultrakönnyű textúra olajos hatás nélkül, nem hagy fehér nyomot a ruhán. Nem komedogén, kiválóan tolerálható.

noxibaba

2012. július 1.

Sajnos elég fehér bőrű vagyok, nagyon sok anyajeggyel, így nagyon oda kell figyelnem, hogy milyen napvédőt veszek és használok. Azért esett erre a választásom, mert hátha segít jobban barnulni!:) Csodát nem vártam/várok tőle. Eddig még nem égtem le. Már látszódik, hogy néha-néha napozok. Könnyen és gyorsan fel lehet kenni. Én semmilyen fehér réteget nem tapasztaltam. Szépen felszívódik és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Mila85

2012. március 26.

Kedvenc fényvédőm, nekem 2 nyárra elég volt ez a flakon(teljes testre), és a 2. nyáron is pont úgy védett mint amikor új volt (bár én mindig kifújtam egy kis pici tégelybe, és abban vittem magammal, ha pl strandra mentem, hogy ne melegedjen az egész flakon),érzékeny az arcbőröm, de nagyon jó volt arra is, nem irritált, védett. Azért barnulni nem annyira lehet vele(40 faktor), bár nyár végére egy árnyalattal "barnább" lett az arcom, bár nekem nem célom, sőt, védem ahogy tudom.
Kb 5000-6000 között van az ára, de szerintem megéri, ha azt nézem, hogy arcra is simán kenhető, jól lehet rá sminkelni is, picit nekem olyan volt mint egy primer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 26.

Ayla

2011. december 10.

Könnyű textúra és a pumpás kivitelnek köszönhetően extra könnyű felvitel. A hozzáadott barnulást segítő anyagoknak tényleg érezhető a hatása: a hófehér bőröm könnyebben és tartósan barnul, miközben nem égek le. Az egyetlen negítívuma az illata, én valamiért utálom, viszont annyira jól teljesít egyéb téren, hogy ennek ellenére évek óta ezt a napvédőt használom. Ajánlom mindenkinek, aki érzékeny bőrű és gyorsan szeretne barnulni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.