Bioderma

Ár:   5680 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Közepesen erős fényvédelem érzékeny bőrre SPF15/UVA10(PPD), arcra és testre egyaránt. Aktiválja a bőr természets barnulási folyamatait. Vízálló.

Egyedülálló UVA és UVB elleni teljesítménye és az exkluzív Cellular BIOprotection* szabadalmi eljárása védelmet biztosít napégés ellen és hatékonyan küzd a bőr korai öregedéseivel szemben. A Photoderm Bronz aktiválja, intenzívvé teszi és meghosszabítja az elért barnaságot. Ultra könnyű textúrája nem képez olajos réteget, nem hagy fehér foltot. Nem mitsszerképző. Kitűnően tolerált. Fotostabil.

arcoiris

2019. július 7.

Szeretem, mert nem komedogén-igen, arcra is szoktam használni. Hamar beszívódik, de mint 15 faktoros készítmény, hamar kopik, újra is kéne kenni viszonylag gyakran-na ez az, amit én azért általában elfelejtek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Lills

2015. július 14.

Nagyon szépen lebarnultam vele, ilyen jó színem szerintem még sosem volt. Könnyen felvihető, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Nekem lett néhány pattanás a hátamon, sajnos esélyes, hogy ez a krém okozta, de nem biztos. Mindenesetre nekünk bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

key11

2015. június 12.

Kedvenc naptejem! Gyönyörű bronz szìnű lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 12.

Kedvenc naptejem! Gyönyörű bronz szìnű lesz tőle a bőröm.

Alvero

2014. augusztus 1.

Eddigi legjobb naptej, amit valaha használtam! Tartós, szép barna színem lett, pedig alapból nagyon fehér a bőröm, és nem égtem le egyszer sem. Arcra is használtam, nem lettek mitesszereim vagy pattanásaim tőle. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

fruzsi94

2014. június 16.

Évek óta ezt a naptejet használom és idén újra veszem!
Arcra nem ajánlanám, ha valakinek pattanásos vagy kicsit érzékenyebb a bőre, mert én is meg a barátnőim is kipattogtunk tőle..
De mellkas, hát, stb. fantasztikus! Nagyon kellemes "nyaralós" illata van, és még sose égtem le, ha ezzel voltam bekenve! Fújós, ezzel is könnyítve az applikációt, sokáig elég....
Csak jót tudok róla mondani!
Még így is, hogy arcra nekünk nem vállt be 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Évek óta ezt a naptejet használom és idén újra veszem!
Csak jót tudok róla mondani!
Még így is, hogy arcra nekünk nem vállt be 5*!!

orsheee

2014. június 10.

30as változatát vettem meg néhány napja, és rögtön egy Balaton körüli 80km-es távon teszteltük a hőségben. Reggel bekentem magam, nagyon jó illata van és gyorsan beszívódik, tényleg nem hagy zsíros érzést. Viszont 3-4óra tekerés után azért egy kicsit kifehéredett, kiült a krém a bőrömre. Ez mondjuk a biciklizésnél nem zavart, és mivel nem égtem le még úgy se, hogy a déli órákat is végigtekertük, nagyon nagyon elégedett vagyok ennek ellenére is! :) Másnap strandolásnál is remekül teljesített, ott nem ült ki a bőrömre, mivel a víz gondolom lemosta időközben, de szintén megvédte a bőrömet úgy, hogy közben még barnultam is sokat! Maximális pontszám, végre megtaláltam a tökéletest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

szusmus

2014. március 23.

Elhasználtam egy tubussal, nem vagyok 100 százalékosan elégedett. Persze, nagyon jó, hogy nem pirultam le mellette, de nem is barnultam semmit. Kellemes illatú, jól hidratáló, tényleg véd, de pont azért vettem ezt, hogy szép színem legyen, és ez sajnos elmaradt :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Ingrido

2012. november 1.

Egész nyáron ezt használtam. Azért vettem meg, mert: 1.az én bőröm nem szokott leégni, tehát nem kell túl sok faktor, 2. nem volt sok időm napozni, az alatt viszont szerettem volna jobban barnulni, 3. érzékeny a bőröm, és a Bioderma más termékeit nagyon szereti, 4. csupa jót hallottam róla. Nekem csalódás volt a termék. Ami jó: nem kell sokat használni belőle, tehát sokáig elég. Ami nem jó, hogy tudom, nem önbarnítóval működik, mégis van az illatában és az állagában valami. Én allergiás vagyok az önbarnítóra, kihólyagosodik tőle a bőröm. Ettől ez nem következett be, de valahogy a határán mozogtunk. Olajos érzetű a termék, és nem krémes. Igen, picit olyan, mint a nagy klasszikus bronz olaj. Tehát, aki azt szereti, az egy szuper minőségű bronzolajat kap, ami nem fogja meg a ruháját, nem büdös, és könnyű kezelni, mivel sray. Aki viszont jobban szeret hidratálni, és nem szereti, ha nap végére is olajos érzetű a bőre, az inkább ne használja. Én maradok a napozás utáni hidratálóknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

HBrigi

2012. augusztus 27.

Sokáig szemezgettem vele, mert nagyon elégedett voltam a Piz Buin naptejemmel, de akcióban nem bírtam otthagyni. És milyen jól tettem! Szuper naptej, nagyon szépen barnultam vele a tengerparton. Arcra is tökéletes! Nem kell sok belőle, kellemes illata van, tetszik, hogy spray. Hamar beszívódik, nem olajos, de lesz egy enyhe, szép fénye a bőrnek.
Update: (egész nyári használattal a hátam mögött) a Piz Buin barnulás segítője ugyanezzel a faktorral barnább és hidratáltabb bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

giudittina1978

2012. augusztus 18.

Múlt héten próbáltam ki először és arcra is nagyon jó. Alapból fehér bőröm van, a testemen szeplős,de tudok barnulni. Egy kicsit soknak találom a 15-ös fényvédőt, de inkább ezt kenem magamra már, mint bármi mást és az első napozásoknál biztos kell ennyi. Semmi pirosság nem jelentkezett, de nem vízparton voltam.
update: egész nyáron használtam, arcomra kizárólag csak ezt, nekem bőven elég volt a 15-ös faktor, még a legmelegebb időben is, egyszer pirult egy kicsit a vállam, de nekem sem hámlott le és másnapra bebarnult. Fürdés után nem mindig kentem újra és így is védett. Ezentúl csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.