Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az UVA / UVB szűrőkkel ellátott krém Cellular Bioprotection™1 szabadalma révén valódi belső biológiai védelmet nyújt, megőrzi és stimulálja a bőr természetes védekezőképességét.

Három aktív összetevőjének (C-vitamin, E-vitamin, Ázsiai gázló), valamint széles körű fényvédő szűrőinek köszönhetően magas fokú védelmet nyújt a nap káros sugarai ellen, stimulálja a kollagéntermelést, valamint minimalizálja a hiperpigmentáció kockázatát.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: posta

Nicy011

2020. július 12.

Pont a nyaralásra fogyott el a jól bevált Uriage fenyvédőm. Vagy keveset kentem ebből, de valójában többet is, mint az ajánlott negyed teáskanálnyi, vagy csak az egy alkalmas felkenés miatt, de megjelentek a foltjaim.
A kritikus területekre mindig többet kenek.
Az állaga, csak addig gélszerű, amíg el nem kenem. Ahogy szívódik be, a régi, tubusos popsikrémekhez hasonló állaga lesz. Beszivodik, de ha alá kenek egy arcapolot, a halántékomnál kukacosodik. A sima Spot régen bevált. Az ára miatt, váltottam más fenyvedore, ezt pedig csak muszajbol vettem meg. Sem a minősége, sem az ára miatt nem venném újra. 2 csillag, mert azért nem égtem le, hanem nagyjából egységesen lebarnult az arcom, pigmentfoltok halványan megjelentek. Mivel irodában vagyok egész nap, nem kenegetem két óránként, viszont, aki sűrűbben használja, írjon véleményt, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

A kritikus területekre mindig többet kenek.

Dorcsa

2020. június 12.

Minden rossz igaz rá, amit leírtatok...
Én is a szokásos koreai helyett vettem, ebben a helyzetben...
Semmi véleményt nem találtam róla a neten, de az összetevői nem rosszak, gondoltam adok neki egy esélyt, mert a leírás nagyon ígéretes volt.
Konkrétan használhatatlan, nekem még akkor is pereg, kukacosodik ha nem kenek alá semmit, márpedig én kennék mert lennének előtte még szérumok a reggeli rutinomban.
Mást nem tudtam kitalálni, csak hogy elhasználom futáshoz, de még így is szörnyű, mert lefolyik, pedig nem zsíros a bőröm.
Nem volt pofám ferakni a zsibire, ezért ne adjon senki pénzt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Minden rossz igaz rá, amit leírtatok...
Én is a szokásos koreai helyett vettem, ebben a helyzetben...
Nem volt pofám ferakni a zsibire, ezért ne adjon senki pénzt...

oIlcsike

2020. június 8.

Szerencsère kaptam belöle termèkmintàt a gyògyszertàrban. A leíràs alpjàn ez egy gèl krèm,sajnos a valòsàgban ehhez semmi köze! Mèg ezzel nem is lenne olyan nagy problèma viszont egyszerüen kèptelensèg elkenni az arcon,sürü,zsíros, a règi kevert gyògyszertàri kenöcsökhöz hasonlítanàm :( A màsik dolog pedig hogy kukacosodik nagyon ,ugy is hogy àlà semmilyen màs krèmet nem tettem,viasz szerü filmrèteget hagy a börön ,pedig àllítòlag sminkelni is lehet rà. Nem ajànlom senkinek,viszont az aqua fluid testvère nagyon jò!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

CeCeDrake

2020. június 3.

Lecsaptam rá, mert azt ígéri, hogy: “ Könnyed textúra, amely felvitel után színtelenné válik. Nem hagy fehér nyomot és olajos érzetet. Vízálló. Nem mitesszerképzõ.” meg azt, hogy nincs illata.
Nézzük mit tud a gyakorlatban:
- nem fehér
- olajos érzetet nem hagy, de ragad és csillog, tipikus naptej hatást hoz
- annak ellenére, hogy azzal a szöveggel fut, hogy nem tartalmaz illatanyagot, van benne és zavaró.
- kifolyik ettől is a szemem
- maga alatt nem tűr meg semmit, önmagában a hidratálása meg kevés
Abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Nézzük mit tud a gyakorlatban:
- nem fehér
- olajos érzetet nem hagy, de ragad és csillog, tipikus naptej hatást hoz
- kifolyik ettől is a szemem
- maga alatt nem tűr meg semmit, önmagában a hidratálása meg kevés
Abszolút pénzkidobás.

Veronika

2020. május 10.

Èn Eucerin Oil Control Lotiont használtam eddig,de 25% kedvezménnyel most inkább rá voksoltam. Plusz pigmentációra hajlamos vagyok. Pàr hete használom rendszeresen! Smink alá, futáshoz.. mindennap! Nálam egyelőre bevàlt. Nem csillog a fejem,hidratál. Meleg napokon is tökéletes lesz szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

zs001

2020. május 10.

Elfogyott a jól bevált koreai fényvédőm, és ezt vettem helyette. Ezerszer megfogadtam, hogy nem veszek biodermát, de megint csak becsaltak a málnásba.... A csapból is a Bioderma folyik, minden bőrgyógyász, patikus ezt ajánlgatja, gondoltam, hátha jó lesz. Hát nem.
Ez a krém olyan, ami miatt az emberek utálják a fényvédőket. Ragad, csillog a fejem tőle, mint egy diszkógömb, alá semmi de semmit sem lehet kenni, mert utána pereg. Emellett csípi a bőröm, az illata is erős, órákkal a felkenés után is uralja a környezetet. Fogalmam sincs, hova fogom elkenni, mert számomra ez használhatatlan. Legszívesebben bevágnám a kukába... Visszatérek a koreai termékekhez, ezerszer többet érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Asiaticoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.