Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az UVA / UVB szűrőkkel ellátott krém Cellular Bioprotection™1 szabadalma révén valódi belső biológiai védelmet nyújt, megőrzi és stimulálja a bőr természetes védekezőképességét.

Három aktív összetevőjének (C-vitamin, E-vitamin, Ázsiai gázló), valamint széles körű fényvédő szűrőinek köszönhetően magas fokú védelmet nyújt a nap káros sugarai ellen, stimulálja a kollagéntermelést, valamint minimalizálja a hiperpigmentáció kockázatát.

Ár: 1600 Ft/6db , Eladó: Maci86
Állapot: Új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

tbanett

2021. május 5.

Szerintem is borzalom. Elhasználtam egy tubussal, de ez igazi pénzkidobás. Csak úgy tudtam használni, ha a szérumaim tökéletesen beszívódtak, és a kezem is megmostam és csutka szárazra töröltem. Amúgy szép púderesre szárad, ha sikerül felkenni,sőt még sminkelni is lehetett rá. Viszont ha masszírozod morzsálódik (csak szépen fel kell simítani), ha nem szívódott be alatta a krém/szérum morzsálódik, ha maradt a kezeden a hidratálódból morzsálódik. Aztán a nap közepén megvakarom a halántékom, és morzsálódik. És mindemelett hiába kentem újra, az arcom csak kipirosodott nap végére, ha mondjuk többet voltam a napon. És ha valahol sikerült egy csíkban vastagon felsimítani, akkor úgy néz ki, mintha hintőpor száradt volna a bőrödre, pl. szemhéj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

MeaGNewcastle

2021. április 26.

Új fényvédőt akartam kipróbálni, így találtam rá erre a látszólag csodára.
Egy 50 faktoros multifunciós ápóló- védő krém normál áron, kell ennél több? Hát kell, mert ez egy rémálom!
Már megjártam egy másik Bioderma fényvédővel, de most aztán egy életre tanultam belőle, soha többet Bioderma fényvédő!!!
Az illata a C vitamin miatt a szokásos, savanyú fémes, amit utálok, de tul tudnám tenni magam rajta, ha azt hozná amit ígér. Az állaga sűrű zsíros, felkenve be sem szívódik, máris kukacosodik és lepereg. Mivel nem akartam egyből a kukába dobni így kísérleteztem vele egy kicsit, legjobb eredmény akkor volt ha alatta nem volt semmi, sem serum, főleg nem krém és ha a felkenést gyorsan végeztem és nem masszírozgattam egyáltalán...de utána a nap folyamán akárhányszor hozzányúltam az arcomhoz pergett is le...egyszóval, használhatatlan! Nagyon nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Új fényvédőt akartam kipróbálni, így találtam rá erre a látszólag csodára.

Voros

2021. április 24.

A szín épphogy egységesít, nem üt el, mint az LRP (Az narancssárga). Először vaskosnak tűnik a krém, nehezen kenhető. De aztán pikpak beszívódik és mintha semmi nem lenne az ember fején, se érzetre, se látszatra. Imádom, kár hogy nagyon elől van az octrocylene :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 24.

Fehereszti

2021. április 23.

Teljes döbbenettel olvastam az itteni véleményeket, mintha nem is ez a fényvédő lenne az enyém (de) vagy más lenne már a formula? Nem tudom. Én a reggeli rutinomat szerencsére tudom lazán, többet várva a rétegek között intézni (itthon babáztam, most home office, nem rohanós a sztori). Én nagyon szeretem ezt a fényvédőt, több is van de csak ehhez nyúlok. Nekem nem kukacosodik egy masszív reggeli rutin után sem, bár eltelik azért idő mire a fényvédőt felkenem az utolsó réteg után. Végre nem egy elkenhetetlen vastag masszív valami, és egyáltalán nem is olajrengeteg és tocsogós rajtam, ezt szeretem benne a legjobban, könnyed, szép állagú kis krém. Nekem a pigmentfoltjaim a fő bajom, ehhez szuper, ráadásul idén 34 leszek, az anti aging vonala sem fog ártani. 😅 Nekem a bőröm állaga, textúrája amúgy is ritka jó mostanában (kopp kopp) de ez a kis krém nekem tökre ragyogóvá, ilyen kis egészséges kinézetűvé teszi az arcbőröm, pici dewy hatással, ami abszolút szerintem belefér (sőt) egy szép arcbőrön. Én nagyon szeretem ezt a terméket!

Update: továbbra sem értem a negatív véleményeket. Mintha nem ugyanaz a termék lenne. Hetek óta használom, habzó tisztítás, egy (általában The Ordinary) szérum és rá ez a termék a reggeli rutinom. Hát nekem soha egy darabot nem potyogott vagy kukacosodott egyszer sem, pedig alaposan jó mennyiségben használom. Jól felrázom használat előtt, a szérum után mindig várok 5percet. Szép a bőrképem is utána, kicsit ilyen dewy a finishe de ha zavar picit rápúderezek. Egyébként az ritka.

Viszont levonok egy csillagot, mert a teljes áron szerintem nem venném újra meg, kipróbálok valami mást is, pl La Roche.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

reka.ujvari

2021. április 12.

Szerencsére csak a mintát próbáltam. Borzasztóan potyog le, silány minőség. Ahogy kenném fel, vagy egyből felkukacosodik és lepotyog ahogy az előbb említettem, vagy csíkos hatást hagy maga után (ami nagyon szembetűnő amiatt, hogy színezett a fényvédő), és száraz érzést kelt. Ezután 10-15 percen belül kezd el potyogni. Nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

i.napcsi

2021. április 11.

sajna a legtöbb Bioderma cuccal ez van, a cica kréme is ilyen ha egy pöttyöt teszel a sebre és nem nyulsz hozzá akkor még éppen oké de ahogy bekened az arcod,valami ocska zsíros zselé potyog le,se alá se fölé nem lehet semmit,csak otthon ücsöröghetsz vele!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

Neira87

2021. április 11.

A legmegfelelőbb szó rá a: GYŰLÖLÖM! Azért 1 csillag, mert 0-val nem engedte a rendszer elküldeni a véleményem.
Már bánom, hogy hallgattam a patikusra, és nem itt olvastam el egyből a véleményeket. Legszívesebben visszavinném. Teljesen mindegy hogyan alakítom a rutinom, már próbáltam azt is, hogy csak ez van a bőrömön, de ez pereg lefele, mint ázott falról a vakolat. Még az illúzióját se adja meg, hogy beszívódott. Az első alkalommal, ahogy az arcodhoz érsz, már rajta is van a "morzsa" a kezeden. Elhasználom majd, mert drága volt kidobni, de max a strandon. Oda mindegy, a pancsolás úgyis lemossa. Bár lejön úgyis magától is...
Nehéz kifejezni mennyire dühös vagyok. Úgy érzem magam, mint akit megloptak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Nehéz kifejezni mennyire dühös vagyok. Úgy érzem magam, mint akit megloptak.

Ivett0502

2021. március 31.

Arra tudok gondolni hogy esetleg változtattak az összetevőin, mert nemrég kaptam egy kis tubus mintát belőle és én semmi olyat nem tapasztaltam amit negatívba leírtak mások.
Àllagra inkább golyós mint naptejes. Nekem egy jellegzetes citromos sütire emlékeztető illata van. Felvitelkor hamar beszívódik, egy egészséges bőrfénye van.Nem veszett össze az alapozóval sem, nem kukacosodott, nem fényesedett ki jobban.A nap folyamán sem tapasztaltam átfényesedést. Szemem környékére is kentem, nem csípte, nem irritálta mint más fényvédők. Szóval nekem bevált, így bátran ajánlom és magam is megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

nusmanna

2021. március 24.

Istenem én ezt a krémet tiszta szívből utálom, ha nem hétezer valamennyiért vettem volna már rég kidobtam volna a kukába.
Nem lehet felkenni az arcra mert nagyon kukacosodik, darabokban lejön, nem lehet olyan könnyeden kenni, hogy ez ne történjen meg. Ráadásul én alapozó alá vettem a reggeli rutinom utolsó fázisaként. Erre nem lehet sminkelni. Egy szellő fuvallattól is már pereg. Az érzete sem jó mert nagyon ragacsos.
Ezzel a termékkel én végeztem a biodermával és megfogadom századszorra is, hogy nem veszek semmit, mielőtt nem olvasom el az itteni véleményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

lillad2000

2021. március 12.

ugyanazt tudom elmondani, amit előttem írtak. semmit nem kentem alá. saját maga kukacosodik. szörnyű komolyan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Asiaticoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.