Bioderma

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OOKakadu, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Áttörés az acnéra hajlamos bőr kezelésében. A Bioderma tudományos kutatásai alátámasztották, hogy a dysseborrhoea  - nem megfelelő faggyúösszetétel az acnéra hajlamos bőr, mitesszerek és gyulladt pattanások kiváltó oka. A Sébium Global Cover színezett krém a SeboRestore technológiának [FluidactiveTM szabadalom - Bakuchiol] köszönhetően a pattanások megjelenésének okánál hat. Ez a technológia visszaállítja a faggyú összetételének természetes egyensúlyát és hidratáló, védő funkcióját. A Sébium Global Cover elfedi a pattanásokat és elősegíti eltűnésüket. Kiegyenlíti a bőrtónust, így elősegíti a természetes megjelenést. 12 órán át tartó fedést és matt hatást biztosít. A zöld korrektor semlegesíti a bőrpírt a tökéletesebb korrekcióért. Folyékony textúra, egyszerű alkalmazás, púderes hatás. Egész nap tartó komfortérzet nyújt a bőrnek.

Water / Aqua DI-C12-13 Alkyl Malate eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Diisopropyl Adipate eo 0 0Aluminum Starch Octenylsuccinate Propanediol h Isononyl Isononanoate eo PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Zinc Gluconate Pentaerythrityl Distearate eu Caprylic/Capric Triglyceride eo CI 77492 sz Disteardimonium Hectorite Salicylic Acid kh I gy BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu CI 77491 sz Bakuchiol a I eo Hydrogenated Lecithin eu Glycyrrhetinic Acid gy Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment tiXanthan Gum ti I eu CI 77499 sz Alcohol Denat. al Sodium Hydroxide Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Xylitol h Propylene Glycol h Dimethicone eo I szil 1 0Rhamnose h Citric Acid kh Fructooligosaccharides h Mannitol h Ginkgo Biloba Leaf Extract a Potassium Sorbate ta Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateTriisopropanolamine Parfum/Fragrance i Diisostearyl Malate ti I eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Silica PPG-3 Myristyl Ether eo Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Octyldodecanol eo I i I al Polyethylene Titanium Dioxide (Nano) fHydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Isononyl Isononanoate eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Zinc Oxide (Nano) f 1 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Disteardimonium Hectorite CI 77492 sz Zinc Gluconate Mica Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Propylene Carbonate FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Triethoxycaprylylsilane szil BHT a I ta

*KERESEM!* Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém ZÖLD KORREKTOR RÉSZE
Ár: *KERESEM!* jelképes összeg , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
Ár: 1800 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: Új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sarolta01

2020. december 9.

Én imádom ezt a krémet. A bőröm jellemzően zsíros, és néha vannak visszafogottabb pattanásaim, azokra tökéletes, de nagyobb egyenletlenségekre tényleg nem nyújtana kellő fedést. A kisebb hibák eltüntetése mellett nekem nagyon szép, egységes bőrképet ad. Több terméket is használok pattanásokra, és faggyútermelés szabályozásra, szóval nem vagyok benne biztos, hogy ennek köszönhetem, hogy mostanában nem jönnek ki, de ártani biztos nem árt a dolognak, ami nálam már nagy jó, mert a legtöbb terméktől hajlamos vagyok kipattogzani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Nikoledo

2020. október 22.

A megvásárlása előtt rengeteg véleményt olvastam róla itt az oldalon, ami igen megosztó képet adott. Nagy dilemmázás után megvásároltam a kedvező ára, illetve a zöld krém miatt. A zöld krémet nem használom, mert nem érzem szükségesnek annyira elégedett vagyok a színezett krém fedésével. Nekem teljesen megfelelő az árnyalat, kényelmes a viselése és lejjebb viszi a pattanásaimat. Ha napokig nem viselem (pl. hétvégén, home office esetén), látványosan több kis pattanás jelenik meg az arcomon.
Összegezve én teljesen elégedett vagyok a termékkel, és ennek köszönhetően leválthatom a korábban használt 3-4x drágább Clinique BB krémemet, amit ezután már kevésbé is szeretek használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Párosan használtam a hidratálójával, azonban ez a színezett nem vált be.
Sajnos nem is találtam megfelelő színben, maszkos hatást éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Párosan használtam a hidratálójával, azonban ez a színezett nem vált be.
Sajnos nem is találtam megfelelő színben, maszkos hatást éreztem.

p.bettina

2020. október 10.

Legelső Biodermas rendelésemnél választottam ki, mivel nem használok alapozót, mégis szerettem volna valamit, ami kicsit színezett, elfedi a pirosságot, 1-2 bőrhibát. Ezelőtt PC színezett hidratálót használtam, annak semmi fedése nem volt. Ennél a terméknél az első tapasztalat, hogy amint leszedtem a kupakot mar ki is csordukt egy csomó cucc belőle... Aztán felkentem és durván naranccsárga lett tőle az arcom. Lehet hogy túl sokat tettem fel belőle, nem tudom... de ez a narancs szín nagyon csúnya. A fedése amúgy rendben lenne. Aztán, hozzászoktam az illatmentes arcápolókhoz, úgyhogy az illata is bántja az orrom. Még barátkozom vele azért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

nrekaa

2020. október 9.

5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, kb. 2 hónapja az amúgy (gyógyszer előtt is) makulátlan baba bőröm tele lett gyulladt, gennyes akné szerűséggel. Az egész Bioderma Sebium termékcsaládot felvásároltam hosszas keresgélés és kísérletezés után. Ezt a terméket vettem alapozó gyanánt. A zöld krémmel meg vagyok elégedve, szépen elfedi a pirosságot (de nem csodaszer), viszont a színezett krémtől elég természetellenesen hófehér az arcom, bele ül minden kisebb ráncba, az apró szőke szőrökre kiül. Szörnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

csibyg

2020. augusztus 3.

Nekem kicsit sötétebb mint a bőröm színe,így kicsit elüt, de vékonyan használva nem rossz. a kupakban a zöld korrektort viszont imádom, szépen eltünteti a pirosságot. Azért jobban zsírosodik a bőröm alatta mint a nem színezett krémnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Lilko95

2020. május 25.

A csomagolása nagyon praktikus, hasonlót nem láttam. A zöld korrektor részét nagyon el kell kenni, nehogy úgy tűnjön, hogy zöldül az ember :-)
A folyékony rész egyrészt nekem állandóan túlfolyt a tubusból, másrészt a fedése nulla. Pattanásra hajlamos problémás bőrre szerintem ennél erősebb fedés is elmenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Virgi

2020. március 25.

A pattanások miatt kerestem valami biztosat. Először azt hittem hogy ő lesz álmaim alapozója, de sajnos ilyen téren csalódtam benne. Nélküle viszont nem tudnék már élni.
Nem használom mint alapozo, mivel felkenem és úgy nézek ki mint egy "érett mangó", viszont a fedese 0.
De, a pattanásokra tényleg jó hatással van, nagyon szépen lehuzza a pirosságot, és a faggyú termelést is szabályozza, így estére a meg tisztított arc bőrre viszem fel és hagyom hatni míg alszom, mivel ilyen (színű) fejjel nem tudnék utcára lépni.
A fedést még el is nézem, mivel ez egy színezett krém (aminek nagyon el lett rontva a színe), de a hatása tényleg szuper.
A szín végett - 1 csillag, amit sajnálok elvenni, mert szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

A szín végett - 1 csillag, amit sajnálok elvenni, mert szuper kis termék.

Fannitazia

2020. január 18.

Zseniális a tubus kialakítása. Vékony rétegben vittem fel, szépen és könnyen el lehet oszlatni. Nekem hamar átfénylett a bőröm alatta, utána zavart, h olvad a fejemen és le is kopott, most télen nem használtam, úgyh majd megpróbálom újra. Valamiért nem sűrűn nyúlok utána, el fogom használni, de nem veszem újra, aminek az is az oka, h nem szeretem az alapozókat és a színezett hidratálókat sem, ami nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

orsesz

2019. december 5.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Nyáron a Photoderm nude touch színezett fényvédőt használtam, ami nekem tökéletesen bevált, de télre már nem tartom fontosnak az 50 faktort, vastagon alapozni most sem akarok, gondoltam nézek vmi más színezett hidratálót a márka termékpalettáján és erre esett a választás.
A bőröm nem tiltakozik ellene,nem okoz pattikat, nem zsírosít, sőt mattít és mintha a pórusokat is összébb húzná szóval jól indult a koncepció, de a szín az egyszerűen szörnyű!!!!! Ráadásul ez olyan szín ami szerintem kb senkinek sem áll jól. Hiába vittem fel lehelet véknyan akkor is borzasztó narancssárga és a termék leírással ellentében NEM igazodik a bőrhöz. Próbáltam korrektorral keverni, de úgy sem az igazi, plusz nagyon macerás és időigényes. A photoderm után hatalmas csalódás :(
Plusz ha a szemem környékéhez közel kenem picit könnyezek is, de ugye nem kell szembe kenni nem oda való ezt betudom annak, hogy én vagyok béna.
A korrektorja segít leszárítani a pattikat de ez a kivitelezés nem vmi higénikus mert ecsettel nem lehet normálisan felvinni, szóval kézzel kell nyúlkálni bele minden alkalommal (emiatt már eladni sem lehet). Szerencsére nekem nem is nagyon van pattanásom, de mikor csúnyább időszaka van az arcomnak, előszedem ezt a krémet és korrektort, de akkor is max itthonra, mert ezzel a színnel nem lehet emberek közé menni. "Itthonra elmegy" krémnek viszont elég drága, újravenni nem fogom, talán egy színezés nélküli változat jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitol, Propylene Glycol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol
Emolliensek: DI-C12-13 Alkyl Malate, Diisopropyl Adipate, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Bakuchiol, Dimethicone, Diisostearyl Malate, PPG-3 Myristyl Ether, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Pentaerythrityl Distearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide (Nano)
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Xanthan Gum, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Aluminum Hydroxide, CI 77492, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.