Bioderma

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OOKakadu, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Áttörés az acnéra hajlamos bőr kezelésében. A Bioderma tudományos kutatásai alátámasztották, hogy a dysseborrhoea  - nem megfelelő faggyúösszetétel az acnéra hajlamos bőr, mitesszerek és gyulladt pattanások kiváltó oka. A Sébium Global Cover színezett krém a SeboRestore technológiának [FluidactiveTM szabadalom - Bakuchiol] köszönhetően a pattanások megjelenésének okánál hat. Ez a technológia visszaállítja a faggyú összetételének természetes egyensúlyát és hidratáló, védő funkcióját. A Sébium Global Cover elfedi a pattanásokat és elősegíti eltűnésüket. Kiegyenlíti a bőrtónust, így elősegíti a természetes megjelenést. 12 órán át tartó fedést és matt hatást biztosít. A zöld korrektor semlegesíti a bőrpírt a tökéletesebb korrekcióért. Folyékony textúra, egyszerű alkalmazás, púderes hatás. Egész nap tartó komfortérzet nyújt a bőrnek.

Water / Aqua DI-C12-13 Alkyl Malate eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Diisopropyl Adipate eo 0 0Aluminum Starch Octenylsuccinate Propanediol h Isononyl Isononanoate eo PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Zinc Gluconate Pentaerythrityl Distearate eu Caprylic / Capric Triglyceride eo CI 77492 sz Disteardimonium Hectorite Salicylic Acid kh I gy BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu CI 77491 sz Bakuchiol a I eo Hydrogenated Lecithin eu Glycyrrhetinic Acid gy Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment tiXanthan Gum ti I eu CI 77499 sz Alcohol Denat. al Sodium Hydroxide Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Xylitol h Propylene Glycol h Dimethicone eo I szil 1 0Rhamnose h Citric Acid kh Fructooligosaccharides h Mannitol h Ginkgo Biloba Leaf Extract a Potassium Sorbate ta Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateTriisopropanolamine Parfum / Fragrance i Diisostearyl Malate ti I eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Silica PPG-3 Myristyl Ether eo Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Octyldodecanol eo I i I al Polyethylene Titanium Dioxide (Nano) fHydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Isononyl Isononanoate eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Zinc Oxide (Nano) f 1 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Disteardimonium Hectorite CI 77492 sz Zinc Gluconate Mica Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Propylene Carbonate FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Triethoxycaprylylsilane szil BHT a I ta

Ár: 600 Ft , Eladó: kisjulis
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, banki előreutalás esetén postázom, költsége a vevőt terheli
orsesz

2019. december 5.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Nyáron a Photoderm nude touch színezett fényvédőt használtam, ami nekem tökéletesen bevált, de télre már nem tartom fontosnak az 50 faktort, vastagon alapozni most sem akarok, gondoltam nézek vmi más színezett hidratálót a márka termékpalettáján és erre esett a választás.
A bőröm nem tiltakozik ellene,nem okoz pattikat, nem zsírosít, sőt mattít és mintha a pórusokat is összébb húzná szóval jól indult a koncepció, de a szín az egyszerűen szörnyű!!!!! Ráadásul ez olyan szín ami szerintem kb senkinek sem áll jól. Hiába vittem fel lehelet véknyan akkor is borzasztó narancssárga és a termék leírással ellentében NEM igazodik a bőrhöz. Próbáltam korrektorral keverni, de úgy sem az igazi, plusz nagyon macerás és időigényes. A photoderm után hatalmas csalódás :(
Plusz ha a szemem környékéhez közel kenem picit könnyezek is, de ugye nem kell szembe kenni nem oda való ezt betudom annak, hogy én vagyok béna.
A korrektorja segít leszárítani a pattikat de ez a kivitelezés nem vmi higénikus mert ecsettel nem lehet normálisan felvinni, szóval kézzel kell nyúlkálni bele minden alkalommal (emiatt már eladni sem lehet). Szerencsére nekem nem is nagyon van pattanásom, de mikor csúnyább időszaka van az arcomnak, előszedem ezt a krémet és korrektort, de akkor is max itthonra, mert ezzel a színnel nem lehet emberek közé menni. "Itthonra elmegy" krémnek viszont elég drága, újravenni nem fogom, talán egy színezés nélküli változat jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. november 20.

Iszonyatosan marja, égeti a bőröm. Plusz a világos is nagyon sötét nekem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 20.

Iszonyatosan marja, égeti a bőröm. Plusz a világos is nagyon sötét nekem

kgyrk

2019. augusztus 2.

Jobb híján bevált! Nem szeretem az alapozókat, mert hiába próbáltam olcsót/drágát/nagyon drágát, egyszerűen mindig azt a maszk hatást éreztem az arcomon és a használatuk után tele voltam pattanással. Ez a színezett krém valahol a kettő között van nálam, mert sajnos a színével hadilábon állok (picit sötét nekem), és a fedése sem tökéletes (inkább gyenge), viszont egyáltalán nincs maszk hatás, nem zsírosítja jobban az egyébként is zsírban tocsogó arcom, és nem okoz pattanásokat sem. :) Nagyon folyékony, és gyorsan is szárad, így nekem az ujjaimmal a legegyszerűbb eldolgozni. Van benne egy zöld korrektor is, nálam az sajnos nem túl sokat használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mihrek

2018. szeptember 30.

Szeretem nagyon, ennyi! :)) Bár a színe picit tényleg lehetne világosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Szeretem nagyon, ennyi! :)) Bár a színe picit tényleg lehetne világosabb.

Nena

2018. június 26.

2017. május 15: A lehető legjobbkor találtam erre a krémre. A terhességem végén jelentek meg kis piros pattanások a szám körül (ahol eddig soha nem voltak), betudtam a hormonális változásoknak, de szülés után sem múltak el és kezdtek igazán zavarni. Nem akarom elkiabálni, de nagyjából másfél hetes használat után (minden nap kenem) láthatóan csökkent a számuk és a méretük!
A fedése pont annyira elég, hogy reggel feldobva az arcomra nem érzem magam teljesen lehasználtnak, kicsit emlékeztetek a régi önmagamra. :D Erősebb, mint egy sima színezett hidratáló, de nem éri el egy alapozó szintjét. A kis zöld korrektor is szuperül használható, nem kenődik el a krémtől.
Egyetlen negatívuma, hogy egy színben kapható (legalábbis én csak így láttam) és ez az egy árnyalat elég sötét. Szerencsére az én bőrömnek csak picit kell barnulnia és így tökéletes lesz, de szerintem ez sokaknak jelenthet majd problémát.

2018. június 26: Nem veszek el tőle csillagot, bár simán megérdemelné... A csomagolása botrány. Már a második tubussal jártam úgy, hogy a csőre konkrétan eltört és folyt mindenfelé a trutyi. Pedig nem dobálom, ütögetem. :D Sőt, szigorúan csőrrel felfelé tárolom, mert egyébként minden kinyitáskor ömlik belőle a krém. A beltartalommal továbbra is meg vagyok elégedve, de biztosan nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Tirana

2018. május 14.

Világos arcbőrre kevés kell belőle, matt, egységes hatást kelt. Nem tömíti a pórusokat, szépen kezeli a pattanásokat és a mitesszereket miközben szépen fed is. Alapozó helyett tökéletes, nem kelt maszkszerű hatást. Kb. 8 órán át tart a fedés. Az apró kis tükör a kupakban és a zöld korrektor nagyon hasznosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

vajkvivien

2018. február 20.

Nemrég találtam ezt a terméket, szerettem volna kipróbálni, nem bírom az alapozókat. A pattanásaim nem teljesen fedi el, de sokkal egységesebb tőle a bőröm. A kis tükör a kupakjában nagyon praktikus. 9-10 óra alatt egyszer kellett picit javítanom a homlokomon. Egy kevés púdert igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Vivci

2018. február 4.

Nekem ez a krém volt a megmentőm, szerintem.
Mindig is voltak problemaim a bortipusommal, mivel általában ha elhagytam az alapozot akkor is felkinalkozott 1-2 kisebb, apróbb pattanás de volt amikor kijöttek a görcsös, kemény pattanasaim is.
Elhatároztam hogy körülbelül 4 év után elmegyek a kozmetikushoz, mert egyszeruen már nem bírtam a fejemet elviselni. A kozmetikusom jól megkínzott, a kezelés után mindenhol piros pötyik voltak a fejemen... aztán vettem ezt a termeket, természetesen mellette nem használtam se alapozot se semmit, és ugyeltem is az arcom megfelelő tisztítására és fertőtlenítesere.
Az egy két pirosabbnal pirosabb és gyulladt pattanasok méretet és gyulladasat állítom hogy 3 használat után lejjebb vitte, mind emellett érzem hogy nem maszkent illeszkedik az arcomra.
Viszont! Nagyon sajnálom hogy csak ezt az egy szint lehet választani, de nagy gondom nincs vele mert nagyjabol illeszkedik a borom szinehez, a saját borszinemhez illeszkedo puderrel meg méginkább megfelel. Lényegesen többet kell használnom belőle mint amennyire szamitottam, és pár perc szaradas után kicsit nehezen kenhető volt.
Összeségében ez egy nagyszerű krém, imádom. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Nekem ez a krém volt a megmentőm, szerintem.
Összeségében ez egy nagyszerű krém, imádom. Biztosan újra fogom venni!

CeCeDrake

2017. november 14.

Amikor megjelent (kb 6 éve?!) használtam, de nagyon zsíros volt. A korrektor az jó volt benne.

Ahogy olvasom, mindenki jó véleménnyel van róla, biztos vàltoztattak rajta.
Azért újravenni nem fogom, a L'Occitane CC-je és a Bobbi Brown színezettje és CC-je több kört ver minden színezett krémre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ahogy olvasom, mindenki jó véleménnyel van róla, biztos vàltoztattak rajta.

StBea

2017. november 14.

A legjobb krém-alapozó amivel eddig találkoztam, tökéletes az állaga és a fedése is kiváló. Szereti a bőröm is. A színe valóban sötét, de én nagyon örülök neki, nap csókolta hatást lehet vele elérni, aki egy picit szolizik annak nem okoz problémát. Egész nap tart, az illata pedig nagyon finom, a párom is dicséri.
Egyszerűen imádom, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Egyszerűen imádom, újra fogom venni :)

Antioxidánsok: Bakuchiol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitol, Propylene Glycol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol
Emolliensek: DI-C12-13 Alkyl Malate, Diisopropyl Adipate, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Bakuchiol, Dimethicone, Diisostearyl Malate, PPG-3 Myristyl Ether, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Pentaerythrityl Distearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide (Nano)
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Xanthan Gum, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Aluminum Hydroxide, CI 77492, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.